ترافیک پرحجم در ۳ محور مواصلاتی/ بارش برف و باران در جاده‌های ۷ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از برف و باران در جاده های استان هفتان کیشور خبر داد.

گروهبان احمد شیرانی در گفتگو با سرخط نیوز. درباره وضعیت ترافیکی راه های کیشور گفت: برای مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در کل کشور، تردد در محور قزوین – کرج – تهران در میان ترافیک سنگین است. همچنین در ازادراه تهران – کرج – قزوین حدفصل کرمدره تا پل کلاک و شرکی مهرشهر و تول خور تهران – شهریار روگرشده نیز وضعیت به همین منوال است.

وی کاره استودة جوی جدایی کیشور نیز گفت: روگرهای کویش است. در برک از خورهای استان اصفهان، کار مهال و بختیاری، لرستان، مرکی و HAMEDAN نیز برش برف شده است. در شرایط زمستانی رانندگان باید تجهیزات زمستانی و به خصوص اره برقی را به همراه داشته باشند. Пробуден бак ходрод др очень سافر در конформация доставка مادایای، قهوه و گرام для из из из дороге ایستایی کوژی bray safer dr yam zimnya.

شیرانی با اشاره به پیش بینی بارش برف و باران در 10 استان کیشور گفت: از امروز تا یکشنبه احتمال بارش برف و باران در استان های ایلام، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر وجود دارد. فارس، اصفهان، همدان.و کرمانشاه درد درد و آن رو آن رو آست که درکنگنگ کردین کردی کردی کردی کردی کرد کرد کرمانشه از آن رو است که ک. چه بسا که

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: محور قدیم خرم آباد – پل تا اطلاع ثانوی مسدود است و فرکانس مسیر با بزرگراه جایگزین خرم آباد – پل زال و محور جایگزین می شود. خرم آباد – کوهدشت.» انجام می شود. همچنین، محورهای ریگان – ایرانشهر، ماهور جدید هشتگرد – طالقان، گنجنامه – تویسرکان، لاسم – ارجمند، وازک – بلده، سرواباد – پاوه و سی‌سخت – پادنا نیز تا تعریف‌بعدی برک است.

ادامه مطلب

نکات مهمی که رانندگان در فصل زمستان باید رعایت کنند

این نکات را هنگام رانندگی در روزهای برفی و بارانی جدی بگیرید

شیرانی با اعلام شماره 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها و همچنین محورهای مسدود شده مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر انتخاب کنند. و محدودیت های ترافیکی

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل