استان ها

جهاددانشگاهی به تقویت خراسان شمالی در حوزه دانش‌بنیان کمک کند

سرخط نیوز/ خراسان شمالی استان خراسان سمولی گفت: جهاددانشگاهی به انگاس استان در هوزا دانش‌بنیان کند.

به گزارش سرخط نیوز، محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی امروز با دکتر بسولی معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاد دانشگاهی و دکتر با شهر بجنورد برای اب و زهاب برای اب و زهاب و رکتهیکی کردی کے کے کے دیدار و گفتگو کرد. کے کے کے کے است این است این است که ہے ہیمہ کے

وی با بیان اینکه زیرساخت های جهاد دانشگاهی باید تقویت شود، گفت: اولین موسسات دانش بنیان جهاددانشگاهی شروع به فعالیت کرده اند و این موضوع نشان دهنده اهمیت جهاد دانشگاهی است.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با اشاره به اینکه دولت بر اساس چارچوب قانونی خود می تواند در توسعه جهاد دانشگاهی در خراسان شمالی سهیم باشد، افزود: جهاد دانشگاهی قادر است شعار سال را محقق کند. که مزین به نام «تولید، دانش و اشتغال» است، یاری رسان بهدا.

وی با اشاره به امضای تفاهم نامه ایران و ترکمنستان و سفر آتی به خراسان شمالی، تبادل دانش و فناوری، دانشجو و ظرفیت های کشاورزی، بحث در قانون اساسی را به رسمیت شناخت و افزود: اجازه دهید به شما کمک کنند.

حمایت از نمایندگان استان در شورای اسلامی

جهاددانشگاهی به گوراس کراسان سمیلی در هوزی دانش‌بنیان کند کند

علیزاده مسئول هماهنگی امور جهاددانشگاهی نیز در این دیدار تاکید کرد که مسئولان استانی و نمایندگان مردم استان ارتباط بسیار خوبی با جهاد دانشگاهی دارند.انقلاب

وی ادامه داد: امکان انتقال تمامی ظرفیت های جهاد دانشگاهی به استان خراسان شمالی وجود دارد و این مهم توجه ویژه مسئولان عالی استان به جهاد دانشگاهی را می طلبد.

مرکز توسعه غربالگری سرطان پستان، جهاد دانشگاهی، خراسان شمالی، با حمایت شرق

جهاددانشگاهی به گوراس کراسان سمیلی در هوزی دانش‌بنیان کند کند

دکتر مهدی بسولی معاون پشتیبانی و مدیر منابع جهاد دانشگاهی نیز در ادامه این نشست با تاکید بر اینکه اگر استانداری حمایت قابل توجهی از جهاد دانشگاهی داشته باشد قطعا شاهد تاثیرگذاری این مجموعه در استان و کشور خواهیم بود. افزود: دفتر مرکزی این نهاد نیز برای حمایت از پروژه ها آمادگی دارد.

وی افزود: تصمیم داریم تا پایان امسال مرکز غربالگری سرطان سینه را در جهاد دانشگاهی خراسان شمالی افتتاح کنیم و امکان تبدیل این مرکز به مرکز درمانی با حمایت استان وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه در مجلس اعتماد برای پرورش ترکمن خالص به تصویب نمایندگان مردم استان رسیده است، گفت: این طرح نیز نیازمند اعتبارات بیشتری است که امیدواریم مجمع نمایندگان استان از این طرح حمایت کنند. خوب.

ایشان با اشاره به ظرفیت های جهاددانشگاهی و وجود مراکز تحقیقاتی و مراکز تخصصی ابراز امیدواری کردند که با حمایت استان ها این ظرفیت ها به استان ها کشیده شود و به توسعه مناطق کمک کند.

انتهای پیام