اجتماعی

خالی کردن حساب با پیامک جعلی ابلاغیه قضایی

رایس پلیس فتای شرک شرک استان تهران از دستگری فیشینگ‌ که با اسلام پیماک فیشینگ‌، که با استال پیماک با تپیامک با تبریز بالیامی، سامانه آن قوه جدایی‌ها، از کوی جدایی‌ها، خبرداد کرد، کرد.

بر اساس گزارش ما، سرهینگ حمیدرضا سلطان آبادی در تشریح این خبر گفت: به دولک کلفین از کیں از کیں بر کیں بر غیرماز از کاسب بانکی انها، کریب در دوستوکار در دستورکار بلیس فتای کیں کے استان تهران کریب.

سلطان آبادی افزود: با توجه به اظهارات شاکی، این افراد پس از دریافت پیام جعلی تحت عنوان سامانه ابلاغ الکترونیکی، برای مشاهده متن ابلاغیه، روی لینک ارسال شده در داخل پیام کلیک کرده و در آنجا از آنها خواسته شد که خود را مطلع کنند. از وضعیت ابلاغی مبلغ را پرداخت کرده و به این بهانه وارد درگاه جعلی بانک شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کردند. این افراد پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود اقدام به سرقت اطلاعات و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی خود کرده اند.

وی گفت: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند.

رئیس پلیس فتای فتای شرق استان تهران با هذا به بازجویی از گافت با هذا برای بازجویی‌های شده از کے کے کے کہ کہ با سوء استفاده از عدم دقت مردم در سرشماری، شروع به ارسال پیام هایی تحت عنوان سامانه کردند. پس از هدایت افراد فریب خورده به صفحات جعلی بانکی، با سرقت اطلاعات کارت بانکی اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب افراد کردند.

سلطان ابادی با کیں به تصویر بری دست بری دستگر شده، گفت: ین فرد برای رود به جرم به همور داسی برای دادسرا شد.

وی به شهروندان هشدار داد: ارسال هرگونه پیام حاوی اطلاعات سیستم قضایی و… با شماره تلفن های شخصی تنها راهی برای کلاهبرداری از شهروندان است، بنابراین شهروندان مراقب لیست پیام های ارسالی که حاوی لینک های ریدایرکت هستند را داشته باشند.

انتهای پیام