عمومی

دستاوردهای سفر رهبر انقلاب به کردستان ذائقه مردم را شیرین کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، لالاسلام و المسلمین عبدالرضا ذهبیورذهبی سه شنبه شب در مراسم بزرگ سیزدهمین سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان اظهار داشت: برگزاری این مراسم چند حکمت داشته که نخست قدرشناسی از رهبر معظم، سفر و زحمات آنها در آن دوران که برای اجرای آرمانهای انقلاب زحمات زیادی کشیده شده است.

. . . . .

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: متأسفانه در سال ۸۸ برخی از انسان‌های خودخواه و بزرگ‌بین ذائقه مردم را تلخ کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ذهبیورذهبی. . . . .

وی به توصیف جایگاه کُردها از زبان رهبر معظم انقلاب پرداخت و افزود: رهبر یک ماه قبل از دریافت حکم حضرت آقا به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در کردستان، احکام مقام سابق حضرت آقا در استان را مطالعه و تحلیل جامعی از وظایف و راهبردها که این حکم را انجام داده‌اند. متفاوت از گذشته بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین ذهبیورذهبی «رعایت حق بزرگ مردم شریف منطقه کُردی» را یکی از توصیه‌های حضرت آقا در حکم انتصاب خود خواند و اظهار کرد: رهبر معظم نگاه جامع به مردم کُرد و «پشتیبانی از نیروهای مجاهد، همکاری چه در جنگ و چه در مقابل ضدانقلاب». ایمان راسخ به دین اسلام، ارادت به بامبر عظیم الشان (ص) و واداری به همه‌وری اسلامی »را از ویژگی‌های بارز کُردها دانسته است.

وی با بیان اینکه کُردها نیز به دلیل مجاهدت‌هایشان در طول تاریخ رهبر معظم انقلاب و بنده را خوش کرده‌اند، عنوان کرد: متأسفانه دردناک‌های دور هم‌جمع شده و با پول گرفتن از دشمنان در آن سوی مرزها، مدافعان و دوستداران نظام را در کشور تخریب می‌کنند. می کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطر نشان کرد: کسانی که در خارج از مرزها و از پول‌های حرام و کثیف ارتزاق کرده‌اند تا با توطئه و دسه افکار عمومی کشور را بر هم بزنند، بهشان وفادار منطقه چرا که کسی که تثبیت کشورش را دوست دارد. باشید، اینگونه نیست و مردم کردستان که در همه صحنه ها ارادت به اهل بیت (ع)ع) وفاداری به نظام را ثابت کرده اند، خواهند داشت.

وی با اشاره به این که هزار و 500 نفر از نیروهای غیر کردستانی و هزار و 500 نفر از نیروهای کردستانی در سال 58 در منطقه پاوه برای حفظ انقلاب به شهادت رسیدند، اظهار داشتند: کُردها شایسته و لایق بهترین خدمتگزاری هستند، بنده یک ساعت هم حاضر نیستم از محل. وار و استان خود دور شوم و به تورت شبانه‌روزی خود را خدمتگزار این مردم می‌دانم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: گرچه این‌روزها گرفتاری‌ها و نارضایتی‌هایی از وضعیت معیشت وجود اما اصل نظام و قانون کشور همیشه پذیرش مردم بوده و شیعه و سنی دائم به نظام و رهبری وفادار بوده است.

ی ف ف د د م م ف ف ف ف ف ف ف ف »» »ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست

حجت‌الاسلام و المسلمین ذهبیورذهبی در پایان گریزی به اجرای طرح نظام هدفمندی یارانه‌ها زد و این تصمیم را تصمیم گرفت شجاعانه دانست و فزاهتخ خدم.