عمومی

دست‌وپا زدن رسانه‌های ضدانقلاب برای ناامن جلوه دادن کردستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان ها: رسانه های ضدانقلاب اعم از شبکه های ماهواره ای، صفحات مجازی و شبکه ها همزمان با مهسا امین تلاش کردند تا خط اغتشاش را در مناطق مختلف کردستان حفظ کنند و اکنون به نقطه پایان رسیده اند و هر قدمی برمی دارند. تا کاربران و مخاطبان خود را احساساتی و جوان نگه دارند.

روز شنبه هیكدام از شهرستان های استان كردستان هیك ناارامی را بهدید هیك ناارامی را به ود و تلہہ۔۔ ہےہ۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔

تحله نتفذانقلاب برای استفاده از اراذل‌واوباش!

إن در هلی است ک تلہ آنتہانکلاب برای سےے از رائل واوباش بر دیر به سویی کاسی اینها عربای اینهاست. روز جمعه یک فرد آغتشاشغر که دائل بروز بروز را خود را ازدداده بود به مهم کشی علیه مومورة خود را ازدداده بود به مهم کشی علیه موروز نازید در ازاید مدر ازادی کرد کرد کرد کیایری بلیسی و زیمین کردی کے کے بہوز بروز بروز ایران ابران را کرد. .

İn فرد اغتشاشغر بریا مداوای جرحرات راه هوستان کوثر سندج شد که ناذاغه دم خوروس زد و به بهنه عز جانو بردم را کندج را هورس زد که به بهنه عز جان و برود را هوروس زد.

این توطئه اصحاب رسانه و کارگران ضد انقلاب باعث تجمع چند ده نفری در مقابل بیمارستان کوثر سنندج شد و ضمن سردادن شعارهای خود اقدام به تخریب بخشی از فضای سبز و مداوای عابرین مجاور مرکز کردند.

با نتورکردن توطئه جوان قمه‌کش در میدان ازادی سنندج در روز جمعه تمام عمیدهای نتیفانکلاب بری روشن کردن در استان نقش بر آب شد.

گروهبان علیرضا مرادی فرمانده اداره شهر سنندج پیش از این گفته بود که اراذل و اوباش یکی از ماموران را مجروح کرده و با بی توجهی به اخطار ماموران می خواستند در میدان اصلی شهر قدرت نمایی کنند.

گروهبان مرادی افزود: کسانی که در سطح شهر در مقابل دولت، کسبه و شهروندان مقاومت می کنند و قصد ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی با درگیری و اغتشاش دارند، بدانند که پلیس با آنها قاطعانه برخورد خواهد کرد.

و امروز شنبه هم کسبه و بازاریان کردستان به‌آهم همه‌ی بدبختی نتینکلاب فیلم را دیدید را دیدید را امروز شنبه‌ها و بازاریان کردستان به‌هیچ‌وجه ارزنده نتیکنکلاب را دیدم. .

دست به دامن مرامع تشییع علیه سارینا ساعدی

انتفانقلاب درمانده از هر سو بعد از سكبت در مجراي سكاك از اراذل‌واوباش به دامن تشييع و تففين دختر 16 ساله مرحومه «سارينا ساعدي» به تشييع جنازه اعزام شد.

मेडिया‌हायी मांड कांड करद करड के के शेरेमान त इन इन देख के बारी दफ़ीन बे बे ूस arूस گرگ آلیا بخش Мочш شهرستان کامیاران) در 100 کیلومتری سنندج در حال حاضر رسانه ای شد اما مردم هوشیار و آگاه از این روستا و منطقه هستند. Мочш Goal لجن پراکنی‌های نکان‌های نت‌اینکلاب را کردند و تفرین دفین آن دکتر تنازان بر سری‌های اسلامی و عین کید شد.

سارینا ساعدی دختر 16 ساله سنندجی در خانه جان باخت و خانواده‌اش به امید بهبودی او را به بیمارستان منتقل کردند، اما رسانه‌های ضد انقلاب و کانال‌های مرتبط مرگ او را با اغتشاشات مرتبط دانستند. ایزهات پدر این دکتر سنندجی را میدیاها کیدرد کیدرد تا بازهم یک رسوایی دیگر بری بوکهای بگوکهای نتها انکلاب کہورد

کشف و طبر 106 قبده سله و جونگی و سرشی

سردار علی ازادی کردستان کردستان هم روز شنبه از کاشف و کسبه 106 سلاح جنگ و شورش 2 هزار و 400 عدد شوکر و 1000 و 700 نفر در جریان حوادث اخیر اغتشاشگران در سطح استان از اسپری فلفل خبر دادند.

وی افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و در راستای حفظ نظم و امنیت عمومی با اشرار، اراذل و اوباش، اغتشاش گران و قاچاقچیان اسلحه در کل استان برخورد قاطع خواهیم کرد.

سردار آزادی تاکید کرد: با افرادی که برای مردم ناامنی ایجاد می کنند و برای امنیت جامعه با آنها برخورد می کنیم.