استان ها

دشمن برای مختل کردن پیشرفت‌های کشور به میدان آمده است

رئیس دولت ایالتی:

رياس‌مشمور در سلسلة دولت فيليت گفت: ديشمن جمله‌خروده از جنبلاسلي با تدارك جنگي به منزور ختل كردن كيشورها به ميدان به ميدان است.

به گزارش خبرگزاری آنا، سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز یکشنبه هیئت دولت با اشاره به رهنمودهای روز گذشته رهبر انقلاب گفت: دولت به عنوان یکی از دریافت کنندگان این رهنمودها فرض بر این است که با “کار و تلاش مضاعف” برای خدمت بی وقفه عرصه های مختلف و گره گشایی از زندگی مردم، در جهت ایجاد فعالیت اجتماعی و امید در کشور.

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن از انقلاب اسلامی با تدارک جنگ ترکیبی مجروح شده است تا با ضربه زدن به امنیت، اقتصاد، آموزش و تولید کشور، پیشرفت کشور را مختل کند و بهتر از مردم، نهادهای امنیتی، اداری و قضایی را زخمی کرده است. همچنین مسئولیت امنیت مردم و حفاظت از سرمایه های کشور را بر عهده دارند.

حجت‌الاسلام با ابراز تأسف از اطلاع از شهادت کودکان، زنان، مردان و مأموران امنیتی به دست اغتشاشگران، گفت: اقدام قاطع مقامات مسئول با اغتشاش گران برابر قانون و جلوگیری از وقوع حادثه آسیب رساندن به جان و مال مردم از سوی تروریست ها و آشوبگران، یک خواسته جهانی است که باید سریعاً اجرا شود.»

رئیس جمهور با اشاره به هجمه تبلیغاتی و تصور دشمن علیه نظام اسلامی از طریق اخبار جعلی و روایات کذب حوادث اخیر، بر لزوم اطلاع رسانی هوشمند، شفاف، دقیق و به موقع از رسانه ها و دستگاه های مرتبط تاکید کرد.
رئیس جمهور با اشاره به حمایت آشکار آمریکا، فرانسه و چند کشور اروپایی دیگر از تروریست ها و اغتشاشگران، به آنها هشدار داد که حمایت از تروریسم قطعاً به نفع آنها نخواهد بود و وزارت امور خارجه نیز وزارت امور خارجه را موظف کرد اقدامات لازم را از طریق آن انجام دهد. از ابزارهای دیپلماتیک و قانونی برای مقابله با وسوسه هایی که در خارج از کشور طراحی و دنبال می شود استفاده می شود.

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آغاز جام جهانی قطر گفت: اطمینان داریم بازیکنان تیم ملی کیشورمان در این رشته شجاع و فداکار خواهند بود و برای آنها مهم است. تا بهترین بازی خود را ارائه دهند و ملت را شاد کنند.» از ایران استفاده خواهد شد.

رئیس جمهور همچنین برای کشور قطر در برگزاری جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام