استان ها

روایتی متفاوت از بازمانده حادثه تروریستی ۷ تیر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از سبزوار، هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار با حضور در دفتر حجت الاسلام علی باغانی از حاضران در حادثه هفتم تیر با وی دیدار و گفت وگو کردند.

باغانی در این دیدار با بیان وقایع روز حادثه تروریستی هفتم تیر که منجر به شهادت شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از اعضای دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی شد، اظهار داشت: در آن جلسه، شهید به‌عنوان سخنگو پرسش و پاسخ با اعضای خانواده بود. حزب دود که فن فاجعه رخ داد.

وی به‌عنوان یکی از ۱۸ نجات‌یافته از حادثه تروریستی هفتم تیر خواستار محاکمه عاملان و بانیان این جنایت تروریستی شد و افزود: پیگیری و محاکمه عاملان این جنایت تروریستی و انتقال‌ها، جانفشانی‌ها و مظلومیت شهدایی که جان خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند. جزء مطالب برحق خود می‌دانیم.

قاسم قاسمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار نیز با برشمردن واحد زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ارج نهادن به رشادها و قدردانی از ایثارگری‌های بزرگ‌مردان نهضت انقلاب اسلامی را از جمله وظایف آحاد جامعه عنوان کرد.

بررسی راهکارهای افزایش دام دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار وپزشکی

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبز در دیدار با برات‌الله زیدآبادی رئیس جدید شبکه دامپزشکی این شهرستان اظهار کرد: مجموعه بزرگ کارگاهی و آزمایشگاهی و آزمایشگاه همکار این واحد دانشگاهی، امکاناتی مانند انجام آزمایشگاه‌های لازم، نمونه‌گیری‌ها و سایر فعالیت‌های مرتبط با دامپزشکی. ارائه شده است.

جواد معصومی دوره‌های آموزشی ویژه دامداران، مرغداران و کارشناسان دامپزشکی را از دیگر راهکارهای افزایش شهرستان بین دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه دامپزشکی شهرستان عنوان کرد و افزود: با محقق شدن این هدف، با کمک به افزایش سطح دانش فعالان حوزه دامپزشکی، شاهد رشد هستیم. ایمی و کیفی محصولات دامی می اندیشید.

روایتی متفاوت از بازمانده حادثه تروریستی ۷ تیر

علی‌اکبر جنت‌آبادی، مدیر گروه دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار نیز گفت: اما اکنون شرایط برای انجام این فعالیت‌ها در این واحد دانشگاهی ارائه شده است.

برات‌الله زیدآبادی رئیس جدید شبکه دامپزشکی سبزوار نیز با تجلیل از همکاری و مجموعه خوب مجموعه آزاد دانشگاه اسلامی با شبکه دامپزشکی شهرستان، خواستار بررسی نحوه افزایش سطوح و رفع موانع احتمالی شد.

بازدید رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از واحد سبزوار

ابوالقاسم امیراحمدی معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه بازدید عابد حسینی رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از واحد سبزوار بیان کرد: این واحد دانشگاهی با دارابودن رشته‌های متنوع فنی در همه مقاطع تحصیلی، مجموعه کارگاهی و آزمایشگاهی با زیربنای ۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع مجهز به دستگاه های آزمایشگاهی پیشرفته به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های کارگاهی و آزمایشگاهی در استان، یطریط مناسبی برا

روایتی متفاوت از بازمانده حادثه تروریستی ۷ تیر

در این بازدید، رئیس مرکز خدمات آزمایشگاهی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و هیئت همراه با بازدید از امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزاد اسلامی در نشستی با موزه‌ها و آزمایشگاه‌های آزمایشگاهی این واحد دانشگاهی، راهکارهایی برای افزایش بهره‌وری و استفاده از بهینه از تجهیزات آزمایشگاهی ارائه کرد.

گردهمایی اعضای کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار گفت: به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید جلسه هم‌اندیشی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد.

روایتی متفاوت از بازمانده حادثه تروریستی ۷ تیر

محمود غفوری‌نژاد با توجه به ضرورت و لزوم توجه به جنگ شناختی دشمن و جهاد تبیین که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شد، افزود: نقش استادان و اعضای اساتیدی که از مسائل روز کشور آگاه هستند در دانشگاه تبیین پیشرفت‌ها و ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند. در لل اول انقلاب اسلامی و انتقال آن به دانشجویان و نسل‌های آینده، مهم و تعیین‌کننده است.

معاون آموزشی بسیج اساتید شهرستان سبزوار را ازجمله مهمانان ویژه این گردهمایی عنوان کرد و گفت: بحث و تبادل نظر درباره مسائل و جریانات روز جامعه و ارائه راهکارهایی درباره چگونگی نقشآفرینی اساتید اساتید در پیشبرد اهداف علمی و عملی نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله موضوعات مرتبط و در این گردهمایی بود.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /