عمومی

زخم کاری سارقان به جیب چهره‌ها!

سرقت گوشی وزیر ورزش و جوانان ، ج ماجراهای جنجالی سرقت

به گزارش سرخط نیوز، روزنامه .راسان «سرقت از معروف‌ها و چهره‌های سرشناس بارها خبرساز شده و کاربران شبکه‌های اجتماعی را جلب کرده‌اند. در آخرین هفته پیش وود که فلفن همراه وزیر ورزش مقابل مسجد بلال به فرار رفت. یک سارق با مشاهده شلوغی در مقابل مسجد بلال وارد جمعیت می‌شود و بدون اینکه بداند جیب چه کسی را می‌زند گشیوشی موبایل وزیر ورزش را. أ یت یت هی سی آن آن آن آن آن آن هی هی هی…………………….. دستگیری گوشی، گوشی حمید سجادی و اویل اویل شد. بته تحقیقات از تحقیقات در پلیس آگاهی ادامه دارد. به یمین بهانه به ماجراهای جنجالی از آدم‌های معروف به پرداخت.

دسته‌های عقاب در جام جهانی ۱۹۹۸
از چه کسی؟ احمدرضا عابدزاده

فروردین ۹۹ خبر رسید به ویلا و رستوران «احمدرضا عابدزاده» در شمال دستبرد زده شده است. . . . . . نن روز بعد اعلام شد که سه سارق و یک مالخر در ارتباط با پرونده دروازه‌بان اسبق مم ملی بازداشت شده‌اند. ین پرونده حاشیه هم کم نداشت. . . . .

ربودن چرخ‌های خودروی سلطان
از چه کسی؟ یلی پروین

اچهن چهره سرشناس فوتبال در سال 70 زمانی که در ویلای خود در شمال ساکن هستند با چرخ‌های خودرویی. قارقان با ربودن چهار چرخ خودروی سلطان عملا هیچگونه لاستیکی برای سلطان ن روزهای فوتبال ایران نگذاشتند. یتویت آن دزد که جرات دزدی از سلطان را داشته‌است زنوز نامشخص است.

خط لپتاپ و دوربین هدیه
از چه کسی؟ یهدیه تهرانی

ا. . . . . یارق یا سارقان کاری به پول‌ها و دیگر اشیای قیمتی داخل ماشین نمی‌شود و به نظر می‌رسد که رصا دنبال اطلاعات شخصی خانم تهانم است. . . . . .

استوک اختصاصی نایک
از چه کسی؟ واد نکونام

«واد نکونام »ک کاپیتان سابق مم ملی و هافبک باتجربه استقلالی‌ها به دزدیده‌شدن استوک‌هایش (یا کتانی مخصوص فوتبال) عادت کرده است. او تقریبا هر ماه یک استوکش را به خاطر دزدی از دست داده! همه آن استوک‌ها به ننار، نکونام ننز زم از آن کتانی حرف می‌زند که شرکت نایک نن را به تورت می‌زند. استوکی که سه رنگِ پرچم ایران روی ن نقش بسته دود و در سال ۹۲ به فرار رفت!

داستان ترسناک دختر آقای نویسنده
از چه کسی؟ نیروانا قاسم خانی

هرماه سال ۹۹ نیروانا قاسم خانی دختر مهراب قاسم خانی نویسنده سریال «شب‌های برره» ه ی د س س س س س……………. نن روز بعد از این سرقت، پلیس، دزد را گرفت و او را با دختر قاسم خانی روبه‌رو کرد. نیروانا گفت: «من سارق زورگیر را قبل از اینکه بخواهد نقشه‌اش را عملی کند، نمی‌دانستم چه فکری در سرش دارد.»

کیف «»ران» با یک مشت!
از چه کسی؟ ایزریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار که این روزها مردم بیشتر او را با «»ران» می‌شناسند تجربه اموال را پشت سر گذاشته است. . . .. . او درباره این حادثه گفته است: کیف را گرفتم ولی یک مشت به من زد و کیف را با خودش برد.» . . . .

چه میکنه این دزد!
از چه کسی؟ دادل فردوسی‌پور

. . . . . بعدها دستگیری این دزدها مویا اموال به این استاد زبان دانشگاه شریف بازگرداننده شد و دزدان منزل او بعد زد ی ف ف ف ف

مهشدن لباس های سرمربی تیم ملی
از چه کسی؟ شروش

در میان پرونده‌های سلبریتی‌های مال‌باخته، مورد «کارلوس کی‌روش» از همه عجیب‌تر بود. دو بار در سالهای 93 و 95 به اموال کی‌روش دست‌برد زده شد یا ماجرای مربوط به خانه و ماشین اطلاعات شخصی نیست بلکه کت‌وشلوار مارک‌دار و لباس تمرین آقای کی‌روش بود که چشم سارقان را گرفته بود. کسی که از سرنوشت لباس‌های به‌سرقت رفته کی‌روش خبر ندارد.

ساو ننوقی پُر از دلار
از چه کسی؟ فرهاد مجیدی

سمن سال گذشته، یمانی که مرمربی استقلال‌تهران به خانه برگشت، متوجه دستبرد به گاو صندوق شد که در آن وسایل گرانقیمتی داشت. . . . . . در گام نخست، لم دوربینهای مداربسته بازبینی شد و معلوم شد که سارقان دو نفر بودند. آenneha delah کh mesh‌ bhah‌ صwhah ، پ پ پ پ پ پ پ پ پ thخerیb dharیd خardhard خnah خnah شsdndhndhndhndhndhndhndhndhndhndhndhndhnddhndhndhnd آنطور که فیلم‌ها نشان می‌داد سارقان حدود ساعت یک مامداد وارد خانه شده و دقایقی بعد را ترک کرده بودند. یا این لحظه خبری از دستگیری این سارقان منتشر نشده است.

گردنبندقاپی از آقای گل
از چه کسی؟ لی دایی

عصر هفتم آبان ۱۴۰۰، زمانی که علی دایی و دخترش از دفتر کار خود در زعفرانیه خارج شدند، یک گردنبندقاپ بسابقه، گردنبند طلای این فوتبالیست معروف را در کسری از دزدید و فرار کرد. . . . . یسلیس ، روز بعد ، قارق چهار را مهار کرد. عجیب این که سارق گفته بود اگر می‌دانستم او علی دایی است گردنبندش را نمی‌قاپیدم!»

انتهای پیام