عمومی

سرمربی مس سونگون: انتظاراتم در زمین بازی اجرا نشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اسماعیل تقی پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: امروز بازی را خوب شروع کردیم و با اینکه بعد از 55 روز تعطیلی لیگ برتر فوتسال شروع شد، انگار لیگ را از صفر شروع کردیم.

سرمربی تیم فوتسال خانم سونگون ورزقان داد داد: هرچند هشت هفته پیش بازیکنان این تعطیلات را با شادی دنبال کردند بجای برّایی اردوی تیم ملی و بازی‌های اسیایی در بازی‌های بازی‌های بود در بازی بازی بازی‌های بازی بازی.

تقی پور افزود: درست است که زمان بازگشت بازیکنان به شرایط قبلی است. من ما را خوشحال کند

وی گفت: با وجود اینکه بیشتر توپ های ما در طول بازی گل نمی شد اما امیدوار بودیم بازی شادتری نسبت به شاگردان شاهد باشیم. وین این باعث می شود که در آینده جستجوهای بیشتری را انجام دهیم.

تقی پور گفت: ما اصلا به تیمی در میانه جدول نگاه نکردیم و همانطور که دیدید در طول بازی با انگیزه زیادی مقابل ما به میدان آمدند و این شرایط در تمام تیم هایی که در آن حضور دارند دیده می شود. با ما رقابت کنید. سونگون بازی کردان بری همی تیمہا یکیں میک کند و آن ک راما کار را سخت می کند.

او با فرهاد اختلاف دارد مجلل توضیح داد: با آن بندا در این من اعلام می کنم که اصلاً بحثی نیست، فقط بحث انضباطی است و منتظر نظر کمیته انضباطی هستیم. اومیدورم فرهاد مجلل در تمرینات و بازی های پیش رو به دلیل اینکه کاپیتان تیم است در کنار تیم خواهد بود. سونگون است.

گفتن تیم خانم سونگون با برتری 4 برابری مقابل فولاد طلا و با 24 امتیاز همچنان در صدر جدول لیگ برتر فوتسال باشگاه های کیشور قرار دارد.