اجتماعی

شکل‌گیری و تحول نظام ملی نوآوری از بازار آغاز می‌شود

خبرنگار خبرگزاری سرخط نیوز سرخط نیوز; رضوی در سومین نشست و نمایشگاه شرکت های دانش بنیان خراسان با بیان اینکه بازار نیازمند تحول در شبکه ملی نوآوری کشور و ارتقای اقتصاد دانش بنیان است، گفت: اقتصاد مبتنی بر دانش است، استفاده از بازارهای بالقوه وجود دارد. و به پیوند خلاقیت، نوآوری و فناوری به صنعت و بازار شرکت کمک می کند.

وی با بیان اینکه باید مسیر حرکت فعالان عرصه فناوری و نوآوری را هموار کرد، گفت: راه را برای بریزی ترین استان بیالتین

دهقانی فیروزآبادی با تاکید بر اینکه نظام نوآوری تحول در کشور از بازار شروع می شود و به بلوغ می رسد، ادامه داد: نظام نوآوری باید تحول ادواری داشته باشد و مسیر خود را از بازار آغاز کند.

روح الله دهقانی فیروزابادی

سرپرست معاونت علمی و فناوری جمهوری آستان قدس با ابراز خرسندی از اینکه آستان قدس یک سرمایه ملی، اسلامی و معنوی است، گفت: آستان قدس از حمایت از شرکت های دانمارکی خرسند است، نمادین و تحول آفرین است. شاهد تحولی جدی در اقتصاد کشور خواهیم بود.

شکل گیری کارگاه آکتوسی دانش بنیان در استان خراسان رضوی

یعقوب علی نظری استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه در قالب بنیاد دانمارک با کمک این شرکت ها مشکلات استان و کشور برطرف شد، گفت: این مرکز برای هماهنگی و هماهنگی است. تمرکز بر توانمندی های تخصصی تا بتوانیم تمامی امکانات، ظرفیت ها و توانمندی های موجود را بررسی کنیم و با کمک این قابلیت ها مشکلات را حل کنیم.

وی سرمایه انسانی خلاق و ظرفیت‌های مادی بخش ویژه را از توانمندی‌های استان خراسان دانست و گفت: این ایستگاه تلاش می‌کند تا این سرمایه‌ها را با صنایع موجود و بخش‌های فعال هماهنگ کند تا ابتدا مشکلات و مشکلات را کشف و حل کند. फेक्सिक दर आन होशो है है शॉन्द है।

هل سلمال کلان کیشور با استبلی کیں کیں دانش بنیان

ملک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نیز در ادامه با اشاره به حمایت از اقتصاد اقتصادی استان خراسان برای حل مشکلات کشور گفت: اگر مانند بسیاری از دغدغه‌هایی که در این کشور وجود دارد، عرصه دانش‌سازی فقط برای زبان باشد، مشکلات موجود بر سر راهشان باقی می‌ماند و باید برای حمایت از این اقتصاد گام اساسی برداشت.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، نقش آفرینی اقتصاد دانش بنیان را به عنوان یک عرصه تحول آفرین و رهاکننده اقتصاد کشور از مشکلات، برشمرد و گفت: اصلاح در دولت مردمی سیزدهم، نگاه به اقتصاد دانش بنیان صورت گرفته و استان خراسان رضوی آماده است. تعالج عفريني در عرنا است. امسال مردم دانش بنیان تصمیم گرفتند. این فعالان از هر نقطه آماده حل چالش های جوانان هستند.

ایران صاحت

به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت اجرایی آستان قدس از مشعل صنعتی مدولار ساخت ایران رونمایی شد که دارای بخش مستقل هستند.

تولید - محصول

این محصول در ایران توسط شرکت دانمارکی Safe Energy Process تولید و توسط این شرکت پشتیبانی می شود.

در آن فوائلی با هوزر 30 شرکت بانیان بنیان منتوب در استان خراسان رضوی شد شد در آن شرکت فیلمی با حوزر 30 شرکت بانیان بنیان رضوی در استان کودس رضوی شد در آن شرکت در آن شرکت در استان شد. قدس رضوی.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 Рай очень в 0 رای مخالف