استان ها

ضرورت بازنگری طرح جامع کاهش آلودگی هوای اراک

سرخط نیوز/مرکزی استاندار المعلومات گفت: مهمترین اقدام در حوزه کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی هوای شهر عراق است.

فرزاد مخلص الائمه روز سه شنبه 8 آذر گفت: هدف همه حاضران در جلسه و علاقمندان به سلامت مردم مقابله با پدیده آلودگی است، اما وظایف مردم این است. ناهمسان.” هرکس مسئول انجام ماموریت خود است. در دروه ستمتر تثيس ريزگردها علوم جودرد درد در ستمري استن ها هيكترين است.

وی افزود: این نوع تفکر که در تابستان یک دستورالعمل رفع آلودگی داریم و برای زمستان یک راهنما اشتباه است و باید در این زمینه مورد توجه قرار گیرد هر چند در حال حاضر اقداماتی در این راستا انجام می شود. بر اساس اطلاعات به دست آمده مشکل نیروگاه تا زمانی که خارج از مدار نباشد حل نمی شود اما این اقدام نیز امکان پذیر نیست.

مرجع مرجعی تسریح کرد: در سموله استان همه در حال تعریف آن سلام در ستید بلی کی نیدی کید ها مشخصات درد در سہے ہے

وی گفت: بسته مدیریتی «مدیریت انرژی پایدار در کیشور» باید در اختیار ذینفعان استان قرار گیرد و مسئولان برای اجرای این بسته همکاری لازم و همه جانبه را در اولویت قرار دهند. .

مخلص الائمه ادامه داد: در ماه های اخترین کامی نمعی شده، اما بازینگری پاک جامع کے کے کے ہوای شہر اراک است ک بیلہمیہ سفر راہہے ہے.

وی افزود: بخش عمده کار در حوزه دیسپاچینگ برق باید مورد توافق قرار گیرد، امروز یک میلیون متر مکعب گاز به استان اختصاص داده شده است که پیش بینی می شود نیروگاه و شرکت گاز این میزان را افزایش دهند. سوخت به یک میلیون و 700 هزار متر مکعب.

استاندارد مرکزی ادامه داد: ساخت نیروگاه در غرب عراق قطعا از ابتدا یک اشتباه و اشتباه بوده و بسیاری از نیروگاه های کشور بد طراحی شده اند که البته برخی از آنها مربوط به زمان قبل است. انقلاب.

وی ادامه داد: در زینتم با یک نترازی غاز عدانیم. در این فصل باید 10 درصد از مصرف برق کاسته شود تا فصل زمستان بدون نگرانی سپری شود. صنایع و مصرف کنندگانی که بیش از یک مگاوات مصرف می کنند باید 30 درصد کاهش مصرف برق و همچنین 6 درصد کاهش مصرف گاز داشته باشند.

مخلص الائمه افزود: در فصل زمستان همه نگاه ها به دست مصرف کننده نهایی و آن مصرف کننده خانگی است، لذا از مردم می خواهیم در مصرف گاز صرفه جویی کنند و رسانه ها مسئول بهینه سازی و تشویق مردم هستند. کے کے

وی تاکید کرد: خانه مردم اتاق خواب است اما با وجود اینکه از صبح تا ظهر در خانه شخصی نیست مصرف گاز مانند شب است و به این ترتیب در روز مقدار زیادی گاز می سوزاند بنابراین برق. و مصرف گاز کاهش یابد توجه شود تا فصل زمستان با شرایط مناسب سپری شود.

استاندار المرکزی بیان کرد: کلیه کارکنان موظف به انجام اقدامات لازم برای حفظ انرژی پایدار در فصل زمستان هستند.

مهدی زندیه وکیلی دستیار هماهنگ کننده امور عمرانی دولت مرکزی نیز در این جلسه گفت: دکتر دوباره شروع کرد و امسال زودتر از سال گذشته بنزین سوزی کرد. ممکن است با ادامه این روند به همان شکل قبلی برگردیم و پاسخی برای مردم در این زمینه نداریم.

وی با بیان اینکه وقتی صحبت از محدود کردن تولید برق و گاز در کشور می شود به این نتیجه می رسیم که جای کار نیست، چیزی که نمی شود این است که برق کمتر تولید می شود. یک ذهن سالم می گوید اوج مصرف برق در تابستان و اکنون اوج مصرف گاز، بنابراین می توان برق را کمتر یا گرانتر تولید کرد، یعنی به جای گازوئیل از سوخت های گران تری مانند LPG استفاده می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: برای این مهم باید در بالاترین سطح تصمیم گیری شود و از استانداری می خواهیم این مهم را در سطح محلی پیگیری کند هرچند من شهادت می دهم. که روزی نبوده است که حکومت استان به این موضوع رسیدگی کرده باشد.» نداشته باشید.

زندیه وکیلی افزود: هیچ نیروگاهی وجود ندارد که از دو نوع سوخت استفاده کند و تاثیری بر محیط زیست انسان نداشته باشد.

وی در خصوص فیلتراسیون نیز گفت: جلسات متعددی در این زمینه برگزار شد.

زندیه وکیلی تنها مسئول اجرای راهکار کوتاه مدت افزایش نگرانی از آلایندگی و کاهش مصرف سوخت گازوئیل توسط وزارت نیرو است و ادامه داد: وزارت نیرو می تواند گازوئیل با گوگرد کم را تامین کند. نیروگاه ها با انعقاد قرارداد.

وی در خصوص کمیته اضطرار و تعطیلی این روزها گفت: طی روزهای گذشته وزش باد اجازه تعطیلی ادارات را در شرایط بحرانی به ما نمی داد البته اینکه یکی از واحدهای نیروگاهی در وضعیت اضطراری تاثیری در این شرایط نداشت، وگرنه امروز ادارات تعطیل می‌شوند، اگر نیروگاه به سوخت گازوئیل ادامه دهد، باید تعطیلی را در سطح ادارات قرار دهیم.

سياوش آقاخاني، فيكل موحيت زيست نيز در آن زيت گفت: آنچه امروز در نيروگاه مي سوزد سوخت نيست، بلكه سرمايه جامعه مسئول استان ارشد است. با دیدن سوک مازوت آرامش مردم را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی ادامه داد: درخواست داریم دستگاه در این خصوص تصمیم بگیرد و هزینه را به گونه ای تقسیم کند که فقط یکی دو نفر پیگیر این موضوع نباشند.

انتهای پیام