اجتماعی

عکس | قدبلندترین گربه خانگی جهان با ابعادی باورنکردنی

گینس در ویدئویی درباره فنریر گفت که این گربه غول پیکر با ویلیام جان پاورز، یک پزشک در فارمینگتون هیلز، میشیگان زندگی می کند و پاورز او را “گاردالوی بزرگتر” یا “گاردالو” می نامد. فنر کیلفرد کیلفرد، کیک کیرمز بهرک روش کرده است. فنریر از نژاد Savanna و نسل F2 است.

گربه ساوانا ترکیبی از یک گربه خانگی و یک جفت گربه است. (سروال یا یوزغربه عجمبی از قدیمة قروس سانان است که هما در کاره عرفیکا هود می شود.) همچنین F2 بیانگر نسل این کرگ‌ها است. گربه های ساوانا به طور متوسط ​​14-17 اینچ (35-43 سانتی متر) هستند، اما 1 اینچ بلندتر از حد متوسط ​​هستند. پاورز توضیح می دهد که وقتی روی چهار دست و پایش می ایستد، قد او از تیغه های شانه تا نوک پایش اندازه گیری می شود.

عکس  بلندترین گربه خانگی جهان

فنریر همچنان در حال صعود است و با وجود اینکه رکورد بلند قدترین گربه جهان را در اختیار دارد، برادرش آرکتوروس (که در سال 2017 در آتش سوزی جان خود را از دست داد) رکورد بلندترین گربه تاریخ را در اختیار دارد. Arcturus حدود 19.05 اینچ یا 48.4 سانتی متر طول داشت و آنها هرگز با هم زندگی نمی کردند، اما والدین آنها یکسان هستند.

پاورز همچنین با گربه ای به نام آلتایر زندگی می کند که رکورد گینس درازترین دم در جهان برای یک گربه خانگی را در اختیار دارد. دم این حیوان 16.07 اینچ یا 40.82 سانتی متر است. پاورز همچنین گربه دیگری داشت که در همان سال در آتش سوزی گم شد. The name of the cat is Cygnus و هنوز هم که هنوز است تریشن دم تاریخ را با خود یدک می کشد را با خود یدک. اندازه دم ماکیان تقریباً 17.58 اینچ یا 44.65 سانتی متر است.

5858