استان ها

قزوین محلی امن برای سرمایه‌گذاری

سرخط نیوز/قزوین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین اولین استان در شعاع 120 کیلومتری پایتخت است و دسترسی به بازار از دیگر ویژگی های این استان است که آن را به مکانی امن برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. .

عزیزالله افضلی روز سه شنبه 25 مرداد 1401 در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته صنایع کوچک در سالن اجتماعات شرکت صنعتی شهرک هایا برگزار شد، گفت: بر اساس آخرین آمار 3523 واحد صنعتی در شهرستان های صنعتی استان وجود دارد.

وی کل سرمایه گذاری استان قزوین در حوزه صنعت را 204 هزار و 231 میلیارد ریال عنوان کرد.
افضلی ادامه داد: بیش از 240 طرح صنعتی نیمه تمام در حوزه صنعت وجود دارد.

این مسئول گفت: قزوین قابلیت های بی بدیلی در توسعه صنعت دارد که باید از آن به نحو مطلوب استفاده کرد. در حال ایجاد سرمایه گذاری تخصصی در زمینه سرمایه گذاری خارجی هستیم.

قزوين پيشتاز در صناعيد مدر كيشور

وی با بیان اینکه قزوین در برخی از صنایع از جمله کاشی و سرامیک، شیشه و شوینده، لوازم خانگی و قطعات خودرو پیشرو است، گفت: بیشتر این بطری ها در حوزه داروسازی است.

این مسئول گفت: QZWIN بزرگترین تولیدکننده قطعات خودرو در شهرک صنعتی به صورت تخصصی در زمینه قطعات خودرو است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین نیز یکی از استان های پیشرو در صنعت فولاد محسوب می شود.

صناعت قزوین در مسیر شكوفایی

وی افزود: قزوین در تودید استرینی خانگی نیز از پیشتازان کیشور است و در آن هوزی به در تودید استرین خانگی نیز از پیشتازان کیشور است و در عین حال به در کیشور است.
افضلی در ادامه افزود: توسعه صنایع دانش بنیان در قزوین از دیگر اهداف جدی استان در حوزه صنعت است و این هدف براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق شعار نظام است. سال

وی گفت: گروه اقتصادی استان قزوین از ابتدای سال دچار شرایط خاصی شده است، بنابراین صنایع دانش بنیان و حمایت از آنها در دستور کار همکاری و تفاهم نامه با مجموعه ای از دانشگاه های مستقر در استان بوده و داریم. پارک علم و فناوری که این مسائل را تولید می کند.» اتفاقات خوبی در آینده رخ خواهد داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین اولین استان در شعاع 120 کیلومتری پایتخت است و دسترسی به بازار از دیگر ویژگی های این استان است که آن را به مکانی امن برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است. .

وی ادامه داد: قزوین به دلیل زیرساخت های مناسب و دسترسی به بازار، اولین گزینه سرمایه گذاری صنعت کشور محسوب می شود.

افضلی تصریح کرد: قزوین در هوزی کیمیلیک کرین یز از استان‌های متره کیشور است و کشورهای مختلفی از آسیا و اروپا در این استان سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

وی افزود: سرمایه گذاری صنعتی در استان قزوین مطابق با اهداف کشور پیگیری و پیگیری می شود و اولویت ما در این حوزه جذب سرمایه گذار در صنایع با فناوری بالا و دانش بنیان است.

این مسئول گفت: باید فکری کرد که شهرک معدنی صنعتی ایجاد کنیم و فرآوری فلزات را در استان انجام دهیم تا مواد اولیه خام فروشی نشود.

صور منتدرة صحیح عفت جان فرنخ

وی همچنین به وضعیت صادرات استان قزوین اشاره کرد و افزود: هدف صادرات محصولات غیرنفتی قزوین از کشور 569 میلیون دلار تعیین شد که با توجه به ظرفیت استان به 800 میلیون دلار افزایش یافت. .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین بابیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری 209 هزار تن کالا به ارزش 157 میلیون دلار از قزوین به خارج از کشور صادر شده است، گفت: در سال 1394، 200 هزار تن کالا به ارزش 157 میلیون دلار صادر شد.

وی در پایان به تشریح وضعیت برخی از شرکت های نیمه کاره از جمله شرکت فرانک پرداخت. شرکت فرنخ جزور شرکت‌هایی است که بازار کوبی درد و متصافانه سوئنه ساحیم افت جان را به فروش می‌رساند و بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انتهای پیام