ورزشی

مصوبه مربوط به فری‌لنسرها به زودی ابلاغ می‌شود/ پیگیری مشکل اظهارنامه صادراتی شرکت‌های آی‌سی‌تی از سوی وزارت ارتباطات

به گزارش خبرنگار گروه رسانه خانه خلاق و نوآوری از روابط عمومی سازمان علوم و فناوری رایانه استان تهران، در ابتدای این جلسه حسین زرعان، عضو هیئت مدیره و رئیس صادرات کمیسیون با تاکید بر لزوم ایجاد گفت‌وگو در عرصه بین‌المللی تحت عنوان اکوسیستم که 130 شرکت دارد، گفت: «ما به تطبیق یک تحمیل تحمیلة التحمیل، بی‌نسبت با امر سیاستیام نیستیم و زیدت کیشتیا کیشور نیز دال کریزی کیندمان است. است; Çarake în tême شرکت ها و پرسنل را درگیر کرده است. ا همچنین به پیامدهای فنی و تجاری رویدادهای اخیر و قطعی اینترنتی اشاره کرد.

حسین اسلامی رئیس هیئت مدیره شرکت نصر تهران گفت: «انتخاب نام سال از رهبری علم»

اسلامی با اشاره به اینکه واتس‌آپ ارتباطات خارجی با مشکل مواجه می‌شود، گفت: «این پیام‌رسان به حوزه‌ی الملل بسیار کمک می‌کند و باید با بیش‌تر اطلاعات درباره فیلترینگ آن تصمیم‌گیری می‌شد».

مصوبه مربوط به فریلنسرها به زودی اعلام خواهد شد.

سازوکار خاصی برای خروج از بازار نداریم

در ادامه رضا باقری عسل معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تشکیل نیروی کار اقتصاد دیجیتال یکی از ابزارهای نوینی است که در تبدیل ایده ها به قطعنامه موثر است.

وی گفت: این مصوبه یکی از اقدامات مهمی بود که امیدوارم به زودی ابلاغ شود. در حال حاضر معاونت حقوقی رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و شخص رئیس جمهور باید تایید کنند تا ما ابلاغ کنیم. البته پروسه ارتباط بیش از 1 ماه طول نمی کشد.

باقی‌ری‌اصل کاترنشان کرد: «Humuchinin tīyin medt din Komisiyon Rhbari Kargoruh special eksdomāt digital, سعی کردیم رزولوشن‌هایی برای استفاده از حداکثر ظرفیت 138 اصلی داشته باشیم. در کسابه پیکوری‌های منزیر کتیمتین 9 موسور فیلم کرد و 9 کیمیتی نیز دادیم دادیم.»

وی گفت: کمیته های سه گانه زیرساخت ارتباطی، تامین مالی، سرمایه گذاری و بستر مصوبات خوبی داشتند. همچنین کمیته داوری دیجیتال تعدادی ویژگی خوب دارد. وضوح برای تسهیل فضای کسب و کار نیز خوب بود.

معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه اولویت تجارت بین الملل است، گفت: تلاش می کنیم با کمک صنف به نتایج خوبی برسیم.

وی گفت: متاسفانه سازوکار مشخصی برای خروج از بازار نداریم و باید این مشکل را برطرف کنیم. متاسفانه هنوز در برخی زمینه ها پاسخ خوبی دریافت نکرده ایم، بنابراین باید تلاش بیشتری کنیم.

باقری در ابتدا ادامه داد: نباید این یک ماه را مبنای همه تصمیم گیری ها قرار دهیم، اگر منتظرید نمایندگانی از دولت بیایند و از نزدیک مشارکت کنند، باید از صنف تعامل صورت گیرد. خوشبختانه آمادگی دارم و می توانم موضوع را پیش ببرم تا هر مصوبه ای که تصمیم می گیریم در سطح اختیارات کارگروه و تعامل شورای اسلامی مطرح شود.

وی افزود: در برنامه دو ساله حاضر آخرین جلسه به پایان رسید. مگر اینکه فوری باشد. اگر نمایندگان گفتند در مجمع می توانند طرح را تصویب کنند، نمی شود دانست. البته در سطح لایحه و دولت هر مصوبه ای که از شما شروع شود می توانیم پیگیری کنیم.

ضرورت در بازارهای جهانی

در بخشی دیگر از این جلسه محمدامین آقامیری معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات با بیان اینکه اگر صادرات نباشد صنعت دچار رکود می شود، گفت: صادرات را در حوزه ICT دنبال کنیم.

وی کتاب به هشتران در زیت، گفت: «هر یک از دوستان ما نامه ای برای گفتن دارند و ما نیز وظیفه داریم گوش کنیم و مشکلات را حل کنیم. محصولات ایرانی پتانسیل خوبی در زمینه توسعه نرم افزار و برخی از زمینه های سخت افزاری در زمینه صادرات دارند. باید سیای کینیم عصری کینیم کے کے کے

اقامیری کاترنشان کرد: «در صورت بسته بودن دسترسی اعلام کنید تا وزارتخانه این موضوع را پیگیری کند. سازمان نظام رایانه ای استان تهران نیز می تواند مشکلات را جمع آوری کند و ما نیز خود را موظف به پیگیری می دانیم. در حلا حبر کیشور از زرکت است معلوم است و باید سعی کنید کیش را روبلی کنیم. ما امیدواریم که شما را از خانواده محافظت کنیم.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه مراکز تجاری خارج از کشور می توانند محل هدف شرکت های فناوری اطلاعات باشند، گفت: ایجاد برنامه های تخصصی، پذیرش هیات های تجاری و حضور در بازارهای بین المللی از جمله اقداماتی است که در این وزارتخانه دنبال می کنیم. “»

وی با اشاره به مشکلات اقتصاد دیجیتال گفت: یکی از مشکلات شرکت های فناوری اطلاعات نداشتن کارت اظهارنامه صادراتی است و وزارتخانه در تلاش برای پیگیری این موضوع است.

مصوبه مربوط به فریلنسرها به زودی اعلام خواهد شد.

بازار دچار مشکل شده است

فرزان فردیس، عضو اتاق بازرگانی نیز با اشاره به تشکیل جلساتی برای نظرخواهی از بخش دولتی و خصوصی گفت: بدون عرض المزيد و تعريف مناعدار نمي‌توانم ايکستون را به را به به. ما به دنبال اجاره در بخش خصوصی نیستیم، می خواهیم محدودیت های اینترنت برای همه مردم برداشته شود.

وی ادامه داد: وقتی مشتری دسترسی نداشته باشد بازارچه هم نداریم; مردم بازار را می سازند. بدون مردوم بازار خوشبختانه در سال جدید همکاری اتاق بازرگانی و «نصر» به خوبی برقرار شده است و باید این ارتباط را گسترش دهیم. بنابراین ما باید همین موضع را داشته باشیم زیرا سود مشترک وجود دارد.

وضعیت امور

روح الله اسطیری، مدیر توسعه تجارت بین الملل، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه باید با کمک وزارت توسعه بین الملل در حوزه توسعه بین المللی ساماندهی کنیم، گفت: این حرکت اجرایی نشده است. هنوز.

استيري کاترنشان کرد: «سازمان توسعه تجارت، وزارت و وزارت، دخور تعليم‌هاي جزيري‌شده است، اما به هد كافي سازي بري آين هوزا محمول اوكس نيفتاده است; بنابراین مهم است که ما یک برنامه مشخص داشته باشیم.

وی با اشاره به معاونت علمی و فناوری مشخص کرد: «در مسیر حل مشکلات شرکت‌هایی که در حوزه آی ذیل کمیته ماده نوزده و پنج سازمان توسعه تجارت قرار می‌گیرند، انجام می‌دهند.»

وی ادامه داد: چند سالی است که اتاق بازرگانی پیگیر صدور مجوز صادرات برای شرکت های فناوری اطلاعات است. به بدوندی من منزیرت کریں بید تله کند تا از کارهای زیریای و بکیں بکھیہ»

مصوبه مربوط به فریلنسرها به زودی اعلام خواهد شد.

برگزاری 30 قرارداد در ونزوئلا

حسین ملازاده، دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و فناوری هوشمند نیز در این نشست با اشاره به اینکه جلسات زیادی با دغدغه صادرات داشته ایم، گفت: که بومی سازی بدون آن نگاه نهدیده کھیں.

وی با بیان اینکه در این مدت پیگیر صدور گواهینامه صادرات در حوزه IT بودیم، گفت: دوستان وزارت نفت و ونزوئلا به ایران آمدند و با شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که در این سفر بودند جلساتی برگزار کردند. অন্ত্র্যার্ম বুগ্য়া তা সে মান ইন্দ্দ্যা 12 ক্র্র্যা ম্যার্যারিয়িনায়িনায়িযি বব্দীয়ি »

ستاد دبير تعليمات هوزاء ديگيل يكتينہ و هومشدنسازي عليمي و تەليک ہے کے کے کرد کرد کردی کردی کہے کرد.

مسائل فراخوان احصاء

علیرضا کشاورز جمشیدیان، دبیر نصر تهران در آن سایت با یک با که به کی می گفت: ما تماس خواهیم گرفت تا مشکلات شرکت را شناسایی کنیم و بتوانیم منعکس کنیم. آنها

وی گفت: اگر دولت بتواند علاوه بر بسته های تشویقی در حوزه صادرات، سازوکار دیجیتالی برای تضمین سرمایه شرکت های صادراتی داشته باشد، کمک زیادی می کند. وی همچنین به اهمیت استفاده دولت از ظرفیت کارشناسی در نظام جنسیتی سازمان اشاره کرد.

در بخشی دیگر از این نشست، برخی از اعضای کمیسیون بازار بین المللی صادرات و توسعه برخی از مشکلات پیش روی خود را مطرح کردند. ازجمله عرض المزيد نرفي كروب و اسعد دوافانامه بري شركتانها، نبود تعريف قانوني مشخص براي پيام رسان ها، عدم وجود شرايط لازم براي جلب اعتماد عمومي و شركاي خارجي توسط پيام رسان هاي داخلي، مشكلات شركت در زمينه منابع انساني و. ..

همچنین حاضران پیشنهاداتی از جمله ایجاد فرهنگ لغت برای شرکت های صادراتی احتمالی و لزوم یافتن دولت برای جلوگیری از فیلتر واتس اپ را ارائه کردند.

انتهای پیام

انتهای پیام