اجتماعی

هوشمند سازی خدمات جمعیت هلال احمر در دستور کار است

رئیس جمعیت حلال احمر گفت: توسعه هوشمند خدمات و فعالیت های جمعیت حلال احمر در دستور کار است زیرا این مسیر زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این نهاد فراهم می کند.

طبق گزارش ما دکتر پیرحسین کولیوند امروز (نهم ماه) در جلسه شورای معاونت و هیئت مدیره جمعیت حلال احمر استان اردبیل گفت: این ضایعه است که امدادگر این نهاد در حین انجام ماموریت جان باخت. ما اینجا هستیم تا دوباره سلامت و ایمنی را بازی کنیم.

رياس جميعة هلال احمر كيشور تصريح كرد: در فعاليت هاي حلال احمر جميعة الگوهاي مختلف ديني و قرآني وجود دارد كه عنوان راهنمايي در مسير خدمتگزاري دارد و همه فعاليت ها بايد در مسير رضاي خداوند متعال باشد. و بندگانش

وی بیان کرد: در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال مهارت های بهتری برای ارائه خدمات داریم که باید برای صرفه جویی در منابع و بهره مندی از فناوری های نوین و خدمات هوشمند به این سمت حرکت کنیم زیرا این افزایش آسیب ها ناشی از بی توجهی به وظایف هوشمندانه است.

کولیند هاتر نیشان کرید: خدمات و فعالیت های حلال احمر در دستور کار است، زیرا این مسیر زمینه را برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این موسسه فراهم می کند.

رئیس جمعیت حلال احمر کیشور افزود: در حال رایزنی با صلیب سرخ جهانی برای خرید 300 دستگاه آمبولانس و 60 خودروی امدادی هستیم و این خودروها به زودی وارد کیشور خواهند شد.

به رابوت بازی کندی‌رسانی جمعیت هلال‌احمر کولیوند گفت: متاسفانه تحریم‌ها حتی به خودروهای امداد و نجات هم رسیده است و کشورهای استکباری به این موضوع فشار می‌آورند، اما صلیب سرخ جهانی همکاری‌های ویژه‌ای در این زمینه دارد تا تجهیزات مورد نیاز. را می توان به کشور آورد.

انتهای پیام