اجتماعی

کشف بیش از ۶۰۰ هزار عدد موادمحترقه در غرب تهران/ جلوگیری از توزیع ۴۰ کیلوگرم مرفین

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف 633 هزار انواع مواد قابل اشتعال و 40 کیلوگرم مرفین در عملیات جداگانه پلیس خبر داد.

به گزارش سرخط نیوز، سردار کیوان دهیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: با کسب اطلاعات و اخبار مشخص شد افرادی با دو خودرو سواری هستند که مواد غیرمجاز را از یکی از استان های غربی کیشور به سمت شهرستان اسلامشهر حمل می کنند. در حمین راستا کریبی تسمیم در دستورکار ماموران ماموران پیلس شهر امنیت عمومی اسلامشهر کریپ

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات و شناسایی خودروهای مشکوک فوق، پس از هماهنگی قضایی متهم را در عملیاتی که در حال انتقال مواد قابل اشتعال از خودروهای خود به خودروی ساینا بودند، دستگیر کردند. ماموران در بازرسی از خودروهای توقیفی بیش از 633 هزار انواع مواد اشتعال زا کشف کردند.

ظهيري با بيان عن قائر نفر نيز در آين شباس دستغريد شد، گفت: سه اوفيها سوير در به مدايمان نيز شدت شد. متهمان پس از محاکمه مجددا دستگیر و دستگیر شدند.

به گفته استاندار غرب استان تهران ارزش مواد گرم سوز توسط کارشناسان بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است.

وی همچنین از کشف 40 کیلوگرم مرفین در شهرستان شهریار خبر داد و گفت: و آن کوک به کیک به کیش می شود. کہ کے کےہے

ظهيري ادامه داد: در همين راستا ماموران بليس كه بامادمخدر گرب استان تهران و تهران بزك در عربي كريں در كريں با كردين مقادم قدادي در همين راستا ماموران پليس كرد ر مزيلش در شهرير. در بازرسی از منزل این قاچاقچی مواد مخدر دو کیسه حاوی 40 بسته مواد مخدر از نوع مواد مخدر هر کدام به وزن یک کیلوگرم و مجموعاً 40 کیلوگرم کشف و ضبط شد. قاچاقچی مواد دستگیر و پرونده جنایی دستگیر شد.

انتهای پیام