کم هزینه‌ترین ورزش دنیا را بهتر بشناسیم/ در ارتفاع با ده‌ها بیماری مبارزه کنید

معمولاً ص تورت گروهی اقدام به دود می‌کنند و این اقدام تنها به ه‌هله‌های مرتفع جهان محدود می‌شود، بلکه از ورزش‌های هو

حس کار گروهی در ورزش کوهنوردی یکی از لذت‌های بی‌پایان این ورزش است و کوهنوردان در مکان‌هایی که بیشتر از آن‌ها فکر می‌کنید خودشناخته‌اند.

رقابت در ارتفاعات نن افراد نیست و همه در یک تلاش می‌کنند تا بر قله فایق بیایند و لذت ببرند گروهی را تجربه کنند. گاهی اوقات در کوهنوردان به دلیل همین روحیه اگر یکی از اعضای گروه نتوانند همپای دیگر تیم‌ها را در کنار او می‌مانند و همین روحیه جوانمردی در ورزش است، اما در کنار کار تیمی اعتماد به نفس بالا نزد کوهنوردان از سایر شاخص‌های دیگر. این ورزش است که در زندگی خانوادگی و اجتماعی تأثیر بسزایی دارد و فردی که با تلاش زیاد به افزایش از نظر روحی به افزایش انرژی می‌پردازد که در سایر مسائل زندگی با همین تلاش سعی می‌کند بر مشکلات چیره شود.

روهنوردی باعث کاهش مشکلات قلبی و روقی در افراد می شود

یای روحی و روانی کوهنوردی در کنار استفاده از طبیعت وا و مناظر دلنشین تا روزها بعد از یک هوهنوردی موفق باعث انبساط خاطر م شد. همزیستی با طبیعت در یک رقابت سالم به سلامت روح و در ها جسمانی افراد می شود و مشاهده می کنید در میان اطرافیان خود می توانند سلامتی را انجام دهند که به ورزش های پیاده روی و کوهنوردی به صورت مستمر می پردازد از بسیاری از بیماری های شایع از عوارض بیماری های قلبی و بیماری های مختلف در امان هستند.

ورزشنوردی در تمام سنین قابل پرداخت است فقط در اندازه و پرداخت شاید تفاوتهایی وجود داشته باشد و کوهنوردان می توانند در تمام فصول سال با توجه به توصیه های ایمنی به ارتفاعات افزایش دهند.

روهنوردی جزو بهترین ورزش های هوازی به امار می رود

. . . . . بسته جدان مجرای رگها یکی از اصلی ترین افراد است. . . . . . افزایش ضربان قلب از 27 بار به 120 بار باعث پمپاژ بیشتر و شدیدتر قلب و رگها و مورگها در پی این اتفاق در اثر شدت پمپاژ عاری از ورزش و رسوبات می شود و این از هوای ورزش هوازی به ویژه کوهنوردی است.

کوهنوردی

معمولا افراد برای تامین ویتامین D گاهی اوقات از قرص استفاده می کنند و جالب است که در کوهنوردان تامین ویتامین D بدن در همان افزایش می پذیرد و در کنار آن تراکم استخوان ها افزایش یافته و باعث استحکام بافت اسخوانی افراد می شود; کنابرین کوهنوردان از بافت استخوانی مستحکم و تم تراکم تری توجهند. در زمان افزایش بدن انسان با کاهش خطر ابتلا به سرطان به نام اریوپویی از طریق کلیه و وارد شده به مغز استخوان می شود و به خون سازی گلبول های قرمز کمک می کند و در این فرآیند همگلوبین افراد افزایش می یابد 6 درصد خواهد داشت.

این فعل و انفعال توان تهویه ریه را افزایش می دهد و به همین دلیل است که دوندگان استقامت در ارتفاع بیش از 1500 متر از سطح زمین تمرینات خود را ادامه می دهند. ک ه ه ه ه ه ه ه ه………

گشت و گذار در طبیعت عثاعث کاهش فکرهای مضر در افراد می شود

پرداخت مداوم به ورزشهای هوازی و در شکل اصلیتر آن کوهنوردی به جز فعالیت بدنی حتی اگر در ارتفاعات پیاده روی هم نباشید، اضافه می شود و این یکی از مزیت های کوهنوردی است و می خواهد که دنبال تناسب اندام ماندگار هستند معمولا ورزش کوهنوردی را انتخاب می کنند. می کنند. گشت و گذار در طبیعت، رایش مغز شما را به فکر و خیال کاهش می دهد. اطلاعات از این افکار با کلمه‌ی Ruminate یاد می‌کنند و نمی‌توانند مجموعه‌ای از افکار منفی و الگوهای متفاوت می‌کنند که رابطه مستقیمی با اضطراب دارند. شواهد مستندی وجود دارد که برای شهرنشین ها و کسانی که در شهرنشینان زندگی می کنند، طبیعت را تجربه می کنند و می بینند، حالت روانی شما را بهتر می کند و شما را از اثرات منفی و منفی دور میدارد و در کنار همه این افراد توجه به داشتن بدن را دارد. و روح سالم، می‌توانم به تقویت دوستی در این ورزش اشاره کنم.

این ورزش رایگان نه تنها هزینه‌ای برای شما نمی‌تواند سود آن هزینه‌های درمانی است که معمولاً افراد در دنیای بی‌تحرک امروز و رایانه‌های رایانه‌ای به آن می‌شوند و با کوهنوردی دائماً نیاز به پزشک را دارند که حداقل می‌رسانند.

در گزارش‌های مناطق بعدی و ارتفاعاتی که رای کوهنوردان آماتور مناسب است را با افراد موفق در این رشته نن خو معرفی کنید.

از: باشگاه خبرنگاران جوان

خروج از نسخه موبایل