اقتصادی

کنترل از راه دور صنایع مختلف با پایانه ایران‌ساخت

گروهی از یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به پیاده‌سازی پایانه‌های نظارت و کنترل از راه دوربردپذیر شدند که با استفاده از آن می‌توان برای اجرای نظارت‌ها و کنترل راه دور مراکز صنعتی از خدمات آن بهره‌مند شد.

به گزارش سرخط نیوزمصیب اشرفی، عامل این شرکت دانش بنیان، با اشاره به قابلیت‌های پایانه کنترل از راه دور تولید شده در این شرکت، گفت: ما در این شرکت با هدف بومی‌سازی فناوری‌های الکترونیک و تجهیزات کنترل صنعتی، پایانه‌های کنترل راه دور ایرانساخت را تولید کردیم. .

وی ادامه داد: پایانه کنترل از راه دور، علاوه بر داشتن 8 کانال دیجیتال، 6 ورودی آنالوگ و 5 خروجی دیجیتال، امکان توسعه تعداد ورودی‌ها و خروجی‌ها را می‌توان تحت پروتکل قرار داد و همچنین این دستگاه دارای سه فاز داخلی است که به وسیله آنالوگ‌های آنالوگ. وان و انرژی را اندازه گیری می کند. برنامه ی یتابلیت تحت زبان های استاندارد به ابزار نرم افزارهای اختصاصی دستگاهی است که شرکت تیم نرم افزاری طراحی شده است، از ویژگی های م.

به نقل از معاونت علمی ریاستجمهوری، اشرفی با بیان اینکه انواع بردها و ساختارهای پایانی کنترل از راه دور امکان تطبیق کامل سیستم با کاربردهای مختلف را می کند، اظهار کرد: برد پردازنده اصلی، عملیات جمع آوری مرکز و پردازش اطلاعات را می دهد و ساختار را انجام می دهد. نرم‌افزار آن به صورت چند کاره همزمان است و به تورت پیش فرض پروتکل‌ها را برای ارتباط با الادست پشتیبانی می‌کند.

به گفته مجری طرح، این پایانه علاوه بر قابلیت‌های مخابراتی و سیستم‌های ارتباطی اصلی، به برد مبدل پروتکل نیز ارائه می‌شود که قابلیت جمع‌آوری و ساخت اطلاعات را داشته باشد و پروتکل‌ها را به پایان برساند. به این ترتیب به راحتی می‌توان از بهن به عنوان ایستگاه‌کننده اطلاعات چند پست در سیستم‌های اتوماسیون نیز استفاده کرد.

انتهای پیام