ورزشی

آتش بازی پرسپولیس در قزوین با طعم هت‌تریک

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز، پیکان و پرسپولیس امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۵۰ در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر یک شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید.

پرسپولیس با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و موقتا به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر رسید. پیکان هم با ۶ امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

ترکیب پیکان: محمد ناصری، ایمان اکبری، دانیال جهانبخش، امیرحسین صدقی(۴۵- حامد پاکدل)، علی‌اکبر رنجبر، امیر طاهر (۴۵- محمد اصلانی)، منصور باقری(۸۳-ابراهیم صالحی)، مجتبی حقدوست (۶۶-رضا غندی پور)، سامان نریمان‌جهان، محمدجواد آزاده، مهرداد بایرامی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر (۳+۹۰- علیرضا بابایی)، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی(۸۱-سینا اسدبیگی)، میلاد سورگی، سعید صادقی(۸۱-وحدت حنانوف)، محمد عمری (۳+۹۰- مهدی ترابی)، شهاب زاهدی(۸۹- نبیل باهویی).

نیمه اول

دقیقه ۱۲: ضربه دانیال اسماعیلی‌فر روی کرنر ارسالی رفیعی را محمد ناصری با عکس‌العملی زیبا از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

دقیقه ۱۳: کرنر دوباره سروش رفیعی این‌بار به ثمر نشست و شهاب زاهدی با یک پرش بلند و ضربه سر دقیق گل اول پرسپولیس را وارد دروازه پیکان کرد.

دقیقه ۱۵: شوت محمد عمری از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: کرنر خطرناک بازیکنان پیکان با خروج اشتباه بیرانوند همراه شد اما امیرحسین صدقی با یک ضربه عجیب و با سینه خود توپ را به تیر دروازه پرسپولیس کوبید.

دقیقه ۲۲: فرار سامان نریمان جهان پشت مدافعان پرسپولیس می‌رفت پیکانی‌ها را صاحب یک موقعیت جدی کند که ضربه او پس از برخورد به مدافعان سرخپوش راهی اوت شد.

دقیقه ۲۳: فرشاد فرجی اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه ۳۶: مهرداد بایرامی در موقعیت تک به تک با بیرانوند با یک ضربه چیپ قصد داشت دوازه پرسپولیس را باز کند که فرشاد فرجی با یک تکلی خوب توپ را در آستانه ورود به دروازه بیرون کشید.

دقیقه ۳۹: شوت محکم سعید صادقی از داخل محوطه جریمه یک‌بار دیگر تیر دروازه پیکان را لرزاند.

آتش بازی پرسپولیس در قزوین با طعم هت‌تریک

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: حامد پاکدل بازیکن تعویضی پیکان چند دقیقه بعد از حضور در زمین پشت مدافعان پرسپولیس به توپ رسید و با یک ضربه دقیق گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۲: شهاب زاهدی در شلوغی محوطه جریمه به توپ رسید، اما ضربه او در مرحله اول توسط دروازه‌بان پیکان برگشت داده شد و در مرحله دوم نیز به تور کناری دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۶۸: یک موقعیت دیگر برای پرسپولیس از دست رفت و این‌بار شوت سورگی را مدافعان پیکان برگشت دادند.

دقیقه ۷۲: شهاب زاهدی روی پاس در عمق بازیکنان پرسپولیس، با یک کنترل زیبای سینه توپ را مقابل پای خود انداخت و با یک بغل پای دقیق گل دوم خود و پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷: بی‌احتیاطی سامان نریمان جهان منجر به خطای پنالتی روی دانیال اسماعیلی‌فر شد.

دقیقه ۷۹: ضربه پنالتی را شهاب زاهدی با یک ضربه دقیق وارد دروازه پیکان کرد تا اولین هت‌تریک خود در پرسپولیس را به ثبت برساند.

دقیقه ۸۶: اشتباه فرشاد فرجی در خط دفاعی باعث شد تا پاکدل در موقعیت بسیار عالی گلزنی قرار بگیرد، اما بیرانوند با یک واکنش بسیار عالی مانع از گلزنی مهاجم پیکان شد.

۲۵۱۲۵۱

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.