استان ها

آغاز فروش اینترنتی بلیط غار علیصدر

سرخط نیوز/همدان همزمان با ۱۲ فروردین سالروز جمهوری اسلامی ایران فروش آزمایشی و اینترنتی بلیط بازدید از غار علیصدر در دفتر خدمات گردشگری علیصدر در همدان آغاز شد. 

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر به گردشگران و مردم همدان، علاقمندان به بازدید از شگفت انگیزترین غار آبی قابل قایقرانی جهان می‌توانند با مراجعه به این دفتر واقع در شهر همدان، میدان عاشورا، جنب پمپ بنزین نسبت به تهیه بلیط بازدید غار اقدام کنند. 

کریم ملکی اظهار کرد: در مرحله اول این طرح بازدیدکنندگان با مراجعه به این دفتر بلیط خود را دریافت می کنند اما در مرحله بعد انجام این فرآیند از درگاه اینترنتی سایت شرکت قابل انجام خواهد بود و همگان از تمام نقاط کشور می توانند پیش از مراجعه به غار، بلیط خود را تهیه کنند.

وی افزود: با هماهنگی های انجام پذیرفته افرادی که مایل به بازدیدگروهی و دسته جمعی هستند امکان ارائه خدمات ترانسفر از مبدا تا مقصد نیز در این دفتر خدمات گردشگری برای آنان با کمترین هزینه مهیا است. 

به گزارش سرخط نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت سیاحتی علیصدر، ملکی اظهار کرد: شهروندان و گردشگران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۸۱۳۲۵۴۲۶۷۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام