اجتماعی

آلودگی هوای تهران «باد» می خواهد؛ نه برف و باران!

امروز اکثر نقاط تهران پوشیده از برف بود و در حالی که مردم منتظر هوای پاک بودند، شاخص کیفیت هوا همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.

بر اساس گزارش ما، امروز پانزدهمین روز برف تهران سفید پوش شد اما نتوانست هوا را صاف کند.

امروز به جز استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان، همه مناطق کیشور یا باران یا برف را تجربه کردند. در تهران برف می بارید. این در حالی است که کیفیت هوای پایتخت برای گروه های حساس نیز ناسالم است.

شاخص کیفیت هوای پایتخت بامداد امروز و پس از بارش برف بامداد تغییر چندانی نداشت. در ساعت 6 بعد از ظهر کیفیت هوای پایتخت روی عدد 140 با نماگر “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” و کیفیت هوا برای گروه های حساس ناسالم بود.

شاید این تصور در بین اکثر مردم وجود داشته باشد که کیفیت هوا باید برای باران یا برف مناسب باشد، اما اینطور نیست.

به گفته کارشناسان، به دلیل ترکیب باران با عناصر شیمیایی موجود در هوا، حتی باران نیز در کاهش آلودگی هوا موثر نخواهد بود، زیرا باران به باران اسیدی تبدیل می شود.

به گفته محسن روشنی، رئیس شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، معمولاً باد با سرعت حداقل چهار یا پنج متر در ثانیه می تواند کیفیت هوا را بهبود بخشد، اما اگر باران با تهویه مناسب همراه نباشد، نمی تواند کمکی کند. برای بهبود کیفیت هوا

از طرفی یکی از پدیده هایی که گاهی در شرایط بارندگی رخ می دهد، کاهش ارتفاع لایه اختلاط است.

брф в трафик ними зеньги беги хороша

اما برف امروز باعث ایجاد ترافیک سنگین در پنج محور ارتباطی از جمله هرج و مرج و هرج و مرج شد.

بنا بر إشارات سیرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، راهنمایی و رانندگی، راهنمایی و رانندگی، رانندگی و حمل و نقل همچنین وضعیت مشابهی در هر دو جهت وجود داشت.

وی همچنین با بیان اینکه در شرایط بارندگی، برف و باران توصیه می شود رانندگان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند، از برف روب استفاده کنند. Пробуден бак ходрод др очень سافر در конформация доставка مادایای، قهوه و گرام для из из из дороге ایستایی کوژی bray safer dr yam zimnya. هنگام رانندگی در باران و برف ایمن باشید و فاصله ایمن را رعایت کنید.

7 توصیه برای پیشگیری از سرطان پروستات

از دیگر خبرهای پر فیستام از سرویس کرکمی سرخط نیوز، کابری ب تیتر «7 توصیه برای پیشگیری از سرطان پروستات»

از هر 100 مرد بالای 60 سال، 6 نفر قبل از 70 سالگی به سرطان پروستات مبتلا می شوند و این آماری است که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اعلام کرده است.

بنابر دفتر تعريف و العلومية سلامت ومنزلت حالة، مصرف سويا و چاي، خوردن تخمه كدو، گنجاندن ماهي در رژيم غذايي، مصرف بيشتر گوجه فرنگي، محدود كردن مصرف چربي اشباع شده، كاهش مصرف غذاهاي كامل و مشورت با پزشك در مورد مصرف آسپرين. برای پیشگیری از سرطان پروستات باید رعایت شود.

اگر به سراغ سوالات امتحان نهایی بروید؛ دانه پاشی بری کنکور!

در 10 روز گذشته اخبار مربوط به سوالات جلسه امتحان در کانال های تلگرامی، تنها چند دقیقه پس از شروع جلسه پخش شد و همه نگران بودند که امنیت امتحانات به خطر بیفتد.

یکی از مدرسین کنکور گفت: امتحان نهایی رایگان است و درآمد آنها از ثبت نام تقلبی است و از کنکور اطمینان دارند. قیمت واقعی 1 میلیارد تومان و قیمت آن بیش از 20 میلیون تومان است. متاصفانه آن پولها برای پولدارها پولی نیست»، «تكالپ در سیكستی كامل شد شد، بهاها هیك کیں نهایں، بهیا براشون بهیا بود، دم در سکسینی کرم».

به گزارش سرخط نیوز، مسئولان آموزش و پرورش و متولیان برگزاری امتحانات پایان ترم بارها تاکید کرده اند که امنیت طراحی و ارسال سوالات امتحانات نهایی به طور کامل حفظ شده و احتمال انتشار سوالات امتحانی وجود دارد. قبل از رسیدن به پایان جلسه به صفر رسیده است.جلسات آزمون به دلیل حمل تلفن همراه و ابزارهای جاسوسی کوچک و امثال آن برگزار می شود و نیازمند نظارت، همکاری و همکاری بیشتر با سایر دستگاه ها از وزارت ارتباطات گرفته تا وزارت ارتباطات است. نیروی اداری و سازمان برنامه.

چرا که به نظر می رسد علیرغم اظهارات قبلی پلیس و وزارت آموزش و پرورش، امکان تقلب پس از دسترسی به سوالات و پاسخ های امتحانی در کانال های تلگرامی با اقدامات فوری از جمله ارائه سیگنال به صورت کامل تکمیل نشده است. حوزه های امتحانی، در حالی که آموزش و پرورش هنوز در این است سوالات پاسخ نداده اند کا همه متقلبان و متخلفان کان کند ازون کند و با آن ها براد شده است؟ ابعاد و ابعاد تقلب در امتحانات نهایی بررسی خواهد شد.

سرویس خبر پنج

7 توصیه برای پیشگیری از سرطان پروستات

آیا باران تهران را از آلودگی نجات می دهد؟

«تقلب» در «امنیت کامل»!؟

باران باران در اکثر مناطق کیشور

بارش باران، برف و باران در جاده های استان بیست و یکم/ تردد در محور پنجم نیمه سنگین است.

انتهای پیام