ورزشی

ادامه ناکامی های نفت با شکست خانگی/ ذوب آهن صدرنشین ماند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال آقایان ایران امروز پنج‌شنبه برگزار شد.

در اولین دیدار این هفته، تیم پالایش نفت آبادان مقابل تیم ذوب آهن اصفهان به میدان رفت و در نهایت با نتیجه ۷۹ بر ۶۳ این دیدار را واگذار کرد. Jamal Le Roy Jones با ۱۹ امتیاز، ۶ ریباند، ۱ پاس گل و کارایی ۲۱ بهترین بازیکن این دیدار شد.

در دیگر دیدار هفته دهم، تیم‌های طبیعت تهران و لیموندیس شیراز به رقابت پرداختند. طبیعت در این دیدار با برتری ۷۴ بر ۷۱ به پیروزی رسید. محمد شهریان با ۱۷ امتیاز، ۵ توپ ربایی، ۴ پاس گل و کاریی ۲۱ بهترین بازیکن بود.

تیم رعد پدافند هوایی مشهد در هفته دهم مقابل تیم مهرام با نتیجه ۹۲ بر ۶۴ مغلوب شد. Oderah Anosike با ۲۱ امتیاز، ۱۴ ریباند، ۶ پاس گل و کارایی ۳۵ بهترین بازیکن شد.

دیدار تیم‌های صنعت مس رفسنجان و کاله با نتیجه ۸۴ بر ۷۴ به سود کاله به پایان رسید. نصرت یازرلو با ۱۰ امتیاز، ۷ ریباند، ۲ پاس گل و کاریی ۱۷ بهترین بازیکن این دیدار بود.

تیم‌های فولاد هرمزگان و صنعت مس کرمان در آخرین دیدار هفته دهم به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این دیدار با برتری ۷۵ بر ۷۲ به نفع مس کرمان شد. مهدی اسماعیلی با ۱۱ ریباند، ۴ پاس گل، ۴ بلاک و کارایی ۲۰ بهترین بازیکن شد.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.