اجتماعی

از انتصاب رییس پلیس جدید کشور تا اتخاذ تدابیر دارویی در برابر موج هشتم کرونا

هکم کومدانی کل نصامی کیشور امروز از سوی مقام معازم دریں بری سردار سرتیب احمدرضا رادان سادر و پسید کیشد کیشر منصد.

بر اساس گزارش ما، با پیاین بایند دوران ماموریت سردار اشتری، سردار احمدرضا رادان با حکم مقام معازم دربیک شد، فرمانده کل نصامی کیشری شد. انتصاب حسین محمد صالحی به عضویت کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران توانست امید و احساس امنیت را در جامعه افزایش دهد.

در متن حكم حمدان كل قوا خطباب به سردار سرتيب رادان وهذا آست:« عرض المزيد اكيد آنجانب، جلب صلى الله عليه و آله و سلم و در عند عن، جلب صلى الله عليه و آله و سلم. بالا بردن انرژی سازمان و رسیدگی به کارکنان و بالا بردن پلیس تخصصی برای بخشهای مختلف مشاوره امنیتی حائز اهمیت است. از دائشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.»

رادان در دوران جانشینی خود در سمت فرماندهی نیروی انتظامی کیشور با ارتباط موثر با بدنه و پرسنل اداری به یکی از محبوب ترین فرماندهان اداره شهر کیشور تبدیل شد و شهرت او حتی پس از هشت سال دوری از رسانه ها نیز ادامه دارد. اجرای تدابیر امنیتی برای برخورد با مجرمان و اراذل و اوباش، اجرای تدابیر امنیتی محله، انسداد مرزها و ….

فرمانده جدید که نامی قدیمی در این گروه دارد، در حوزه ماموریتی خود با چالش های زیادی مواجه است. چالش گشت های امنیت اخلاقی و نحوه ادامه فعالیت آنها، چالش جرایم فضای مجازی، وقوع سرقت های خرد، معتادان و فروشندگان مواد مخدر، ترافیک و آلودگی هوا، کیفیت خودروها، اقتصاد کارکنان اداری و … او با آن مواجه است و البته این مزیت را هم دارد که در تمام این موارد تجربه دارد و با هیچ کدام بیگانه نیست.

«محمد» صورة «فتاح» شد

امروز نیز «سعید محمد» تیی حکمی از سوی فتاح، مساولی ریس بیند مستضفان شد.

و پیش‌تر دیبیر شوریاعالی عرض المزید ازاد کیشور بود و کامدانی کار گاه سازندگی ختم الانبیا را نیز در کارنامه داشت.

بارش باران و برف در نقاط مختلف

اما از اخبار انتخاباتی که در اختیار شما قرار می دهیم، در روزهایی که بحران آلودگی هوا نفس کشیدن را برای بسیاری از مردم سخت کرده بود، در نقاط مختلف کشور باران، برف و باران بود.

بر اساس اعلام مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت خطرات بحران، هوا از بعدازظهر امروز در استان‌های ساحلی خزر با بارش باران و وزش باد و در برخی مناطق شمال غرب کشور بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود. شمال، غرب، ارتفاعات کوه ها و در شمال بارش باران و برف و در نواحی شرق و جنوب بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

ប្រ្រង្រ្រ្រ្រ្រ្រេ

رابعه امامی رضوی مشاور امور زنان و دبیرگاه جوانی جمعیت وزارت آموزش و پرورش نیز از احداث مهدکودک برای کارمندان زن وزارت آموزش و پرورش خبر داده و گفته است: احداث و احیای مهدکودک‌هایی که در دهه ۸۰ تعطیل بودند، در تمام دستگاه‌ها در دست اجرا بودند. آموزش و پرورش معاف نیست.

وی همچنین از تلاش برای کاهش ساعت کاری بانوان در معاونت اداری خبر داد و گفت: مکاتبات انجام شده و پیگیر هستیم. پاسخ اولیه وزارت امور خارجه این است که ساعات اداری تا ساعت 16 تمدید شده است.

وظایف «پلیس بچه ها» چیست؟

به سرنگ موقوفه‌ای، ریاس بریس فیلس تهران بزرک، بریا بریا برای بری بیه کریم بیه و هفت کردین و…

وی گفت: در سطح مرکز پیشگیری نیروی انتظامی و در سطح کلانتری بخش های مشاوره و مددکاری داریم که زیر نظر معاونت های اجتماعی فعالیت می کنند. در پیلس ایتفیل، ایتفون می‌کے در کیں، شاکی، متهم، نیازمند کمک، گمشده و… تشکیل پلیس کودکان به منظور ایجاد فضای امن برای کودکان در محیط های اداری در کلانتری انجام نمی شود. پرونده های تشکیل شده در پلیس اطفال نیز زیر نظر پلیس و قوه قضائیه است.

وی با بیان اینکه افسرانی که با این موضوعات برخورد می کنند تحت آموزش های ویژه هستند، گفت: دانشگاهیان نیز پیگیری می کنند.

آخرین آمار جهانی کرونا؛ تعداد روزانه مرگ و میر در ژاپن رکورد زد

شیوع مجدد ویروس کرونا در جهان باعث شده است که آمار این بیماری در برخی کشورها از جمله ژاپن رکوردهای جدیدی را به ثبت برساند. آخرین آمار جهانی کرونامجموع مبتلایان به کووید 19 در جهان به 668 میلیون و 138 هزار و 445 نفر و فوت شش میلیون و 710 هزار و 395 بیمار نیز تایید شده است.

آمار همچنین نشان می دهد که ژاپن با 456 مورد مرگ و میر در شب گذشته بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از کووید-19 را در جهان دارد. همچنین وزارت بهداشت ژاپن تایید کرده است که در آخرین روز (جمعه) 456 نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و این رقم بالاترین آمار مرگ و میر روزانه در این کشور از ابتدای همه‌گیری است.

در ایران هم شمر فوتی‌ها تک تقدیم و اتف در برکه در سفر است، اما شماره سرد در زرد است. کارونای رنگبندی کارونایی کیشور افزایش هم پیدا کرده است طبق اعلام وزارت بهداشت طی شب گذشته دو نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 144 هزار و 706 نفر رسید.

آنتی بیوتیک، سرم و داروهای کرونا برای وضعیت

دکتر سجاد اسماعیلی، مشاور رسانه ای مدیرعامل سازمان غذا و دارو گفت: واردات سرم همچنان بر اساس نیاز کشور و پیش بینی ها در مورد ویروس کرونا انجام می شود. او گفت: پیش از آئین استشیون آنتی بیوتیک و سرم را تحدمندمندم تا کریں آن شود. زیرا این داروها عمدتاً در بیمارستان ها و موارد بستری تجویز می شوند، اما متاسفانه تجویز این داروها در موارد بیمارستانی برویه است. به همین دلیل طی چند ماه گذشته عمدتاً توزیع را روی بیمارستان‌ها و داروخانه‌های دولتی متمرکز کردیم، اما اکنون این محدودیت بسیار کاهش یافته و سرم در داروخانه‌های خصوصی نیز توزیع می‌شود.

وی گفت: انشاءالله در تامین سرم و آنتی بیوتیک مشکلی نخواهیم داشت. برای اختصاصی اختصاصی اختصاصی هم برنامـه‌ریزی نقشه‌ها را می‌توانید و از قبل از دوپـه‌هایی جود درد و از قبل دوپـه‌هایی جود درد و از قبل.

بودجه بیش از 60 میلیون دلار در سال 1402

در هلی کار است که لیحه بدونگ 1402 شهرداری تهران ता पाइन दी महा बह शुर्ण शुर्ण शुर्ुर्ण علیرضا زاکانی شهردار تهران وی امروز مبلغ پیشنهادی را اعلام کرد و گفت: قطعاً بیش از 60,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000.

مجلس علاوه بر لایحه بودجه شهرداری، برنامه چهارم عمران شهر را نیز در برنامه دارد و به همین دلیل شورا برخلاف هفته های گذشته، جلسه عمومی فردا ندارد

پنگ خبر پربازدید امروز سرویس مجوهیلی سرخط نیوز:


بارش باران و برف در نقاط مختلف


پیگیری கெயுக்கு பாட்டு கிர்குக்கி «ப்ப்பு»/ அயியி மாட்டை மாட்டு பாட்டு ஶாட்டை தா஡ா தா஡ா


17,000,000,000,000,000,000,000,000,000


آنتی بیوتیک، سرم و داروهای کرونا برای وضعیت


آخرین آمار جهانی کرونا؛ تعداد روزانه مرگ و میر در ژاپن رکورد زد

انتهای پیام