ورزشی

ایران – قطر برای قلعه‌نویی و کی‌روش حیثیتی است

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال درباره مصاف ایران و قطر و تقابل قلعه‌نویی و کی‌روش گفت: این بازی برای قلعه‌نویی و کی‌روش حیثیتی است و می‌خواهند از اعتبار خودشان دفاع کنند.

سیدمهدی سیدصالحی، بازیکن سابق تیم ملی در گفت‌وگو با سرخط نیوز، درباره عملکرد تیم ملی ایران مقابل اردن اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و به نظرم میل تهاجمی تیم ملی زیاد شده است و این یک اتفاق خوب است.

اردنی‌ها به راحتی مدافعان ایران را دریبل می‌زدند

او ادامه داد: باید بگویم عدم تمرکز در خط دفاع مشهود است؛ به نحوی که مهاجمان اردن به راحتی مدافعان ما را دربیل می‌کردند و اگر کمی با دقت بودند، می‌توانستند به پیروزی هم برسند. خوبی بازی‌های دوستانه این است که نقاط ضعف و قوت شناسایی می شود.

فریبا: شانس آوردیم حریفمان اردن بود!

سیدصالحی افزود: ما در این بازی روی ضدحمله غافلگیر شدیم و اشتباهات بچه‌گانه زیادی داشتیم. کادرفنی تیم ملی باید ساختار دفاعی تیم را درست کند و در این راه باید ممارست بیشتری صورت بگیرد.

تیم قلعه‌نویی تهاجمی است اما تیم کی‌روش تدافعی بود

بازیکن سابق تیم ملی درباره عملکرد زوج طارمی و آزمون در خط حمله بیان کرد: طارمی و آزمون در چند سال اخیر به خوبی همدیگر را پیدا کرده‌اند و توانسته‌اند بهترین عملکرد را داشته باشند. به نظر می‌رسد کادرفنی تیم ملی و قلعه نویی بیشتر دوست دارند حمله کنند اما زمان کی‌روش بیشتر به دنبال دفاع کردن بودیم.

ایران - قطر برای قلعه‌نویی و کی‌روش حیثیتی است

ایران – قطر برای قلعه‌نویی و کی‌روش حیثیتی است

او درباره تقابل تیم ملی با قطر و کی روش در فینال تورنمنت چهارجانبه تصریح کرد: تیم ملی قطر در بازی‌های دوستانه تمرکز لازم را نداشته و افت فاحشی داشته است. این بازی برای قلعه‌نویی و کی‌روش حیثیتی است و می‌خواهند از اعتبار خودشان دفاع کنند. مقابل قطر باید کمتر اشتباه داشته باشیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

سیدصالحی درباره تعطیلی های مداوم لیگ برتر گفت: مسابقات لیگ باید باصلابت تر برگزار شود. امیدوارم در آینده مسابقات با نظم بیشتری برگزار شود. تعطیلی‌های زیاد منجر به فرسایشی شدن بازی‌ها می‌شود.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.