ایلان ماسک زیر تیغ جراحی می‌رود

ایلان ماسک ۵۲ ساله در پستی در پلتفرم” ایکس” (توییتر سابق) اعلام کرد که روز دوشنبه، ام آر آی از گردن و قسمت بالای کمر خود انجام خواهد داد و ممکن است به عمل جراحی نیاز داشته باشد.

به گزارش سرخط نیوز، ایلان ماسک که ثروتمندترین فرد جهان است، گفت این هفته معلوم می‌شود که آیا به عمل جراحی نیاز دارد یا خیر. وی قبلا گفته بود برای تقویت پلاک تیتانیومی که مهره‌های پنجم و ششم او را کنار هم نگه می‌دارد، ممکن است به عمل جراحی نیاز داشته باشد.

به ‌عنوان مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا و شرکت “فناوری‌های اکتشاف فضایی” و همچنین مالک پلتفرم شبکه اجتماعی “ایکس”، سلامت ماسک مورد توجه مردم در سراسر جهان است. ماسک که یک معتاد به کار معروف است، گفته است که پس از یک کشتی گیر سومو، دچار کمردرد شدید شده است.

ماسک سال گذشته پس از به چالش کشیدن ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه برای مبارزه تکی بر سر اوکراین، به این آسیب اشاره کرده بود.

این میلیاردر کارآفرین که از به پا کردن برنامه‌های آنلاین لذت می‌برد، هفته‌هاست که درباره مبارزه در قفس با مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت “متا پلتفرم” صحبت می‌کند. رقابت میان این دو مدیرعامل، پس از این که شرکت متا شبکه اجتماعی ” تردز” را راه اندازی کرد که مستقیما با ” ایکس” رقابت می‌کند، تشدید شد.

ماسک روز یکشنبه گفته بود مبارزه در قفس او با زاکربرگ به صورت زنده از شبکه اجتماعی “ایکس” پخش خواهد شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، زاکربرگ  روز یکشنبه در  پستی در” تردز”  اعلام کرد که او ۲۶ اوت را برای مسابقه پیشنهاد کرده است و هنوز منتظر تایید است. مدیرعامل متا نوشت: امروز آماده‌ام اما فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیافتد.

انتهای پیام