ورزشی

برخی‌ها هواداران صنعت نفت را به سمت حمایت نکردن سوق می‌دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، عبدالله ویسی دوشنبه شب در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با شمس آذر اظهار کرد: شمس آذر برخلاف دیگر تیم‌های صعود کرده به لیگ برتر خیلی زود شخصیت خود را پیدا کرده است.

وی افزود: با توجه به ویژگی‌های شمس آذر فردا باید خیلی بیش‌تر از دیگر بازی‌ها تلاش کنیم و انرژی بگذاریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان تاکید کرد: تلاش می‌کنیم تا در سه بازی باقیمانده تا نیم فصل نتایج قابل قبولی را کسب کنیم و استرسی برای شروع نیم فصل جدید نداشته باشیم.

وی با اشاره به فشارهای روی خود ادامه داد: استعفای من جدی بود اما به اصرار بازیکنان و مسئولان باشگاه قرار شد تا پایان نیم فصل در کنار صنعت نفت باشم.

ویسی عنوان کرد: «استرس» دلیل گل خوردن صنعت نفت آبادان در دقایق ابتدایی بازی‌های خانگی و تعداد بالای بازیکنان اخراجی این تیم است.

وی با بیان اینکه عده‌ای هواداران تیم را به سمت حمایت نکردن از باشگاه سوق می‌دهند، عنوان کرد: مقصر اصلی وضعیت فعلی تیم صنعت نفت همین افراد هستند.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان یادآور شد: به شمس آذر و ملوان انزلی به عنوان بهترین‌های لیگ احترام می‌گذاریم اما فردا صنعت نفت متفاوتی را خواهید دید.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.