برد استقلال برای ما یک هدف کوچک است/ بعد از پیروزی یک استوری کوبنده منتشر می‌کنم/ بردن دربی برای پرسپولیس بی‌مزه شده است

محیا اسناوندی: برد استقلال برای ما یک هدف کوچک است/ بعد از پیروزی یک استوری کوبنده منتشر می‌کنم/ بردن دربی برای پرسپولیس بی‌مزه شده است

مجری پرسپولیسی صدا و سیما اعتقاد دارد سرخ‌ها روز چهارشنبه برنده دربی هستند.

محیا اسناوندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری سرخط نیوز، در خصوص دربی پیش رو گفت: با برد مقابل استقلال در کسب جام دبل می‌کنیم. ما به فکر قهرمانی در آسیا هستیم نه لیگ و حذفی.

وی افزود: البته این را باید بگویم که این کری‌ها بیشتر جنبه گرم کردن فضای هوادارای دارد. این حرف‌ها باعث فضای جذاب و امید دادن به بازیکنان می‌شود. با همین حرف‌ها بازیکنان انگیزه و انرژی می‌گیرند تا به زمین بروند. خود بازیکنان هم می‌گویند هواداران یار دوازدهم ما هستند.

مجری برنامه از فراز الوند درباره آخرین برد پرسپولیس در دربی اظهار داشت: من هر سال در اینستاگرام خودم حسابی کری می‌خواندم که امسال نشد. هر سال این اتفاق تکرار می‌شد و پس از بازی هم  پست‌های فوتبالی منتشر می‌کردم. جالب بود برایم که این بار به دلیل گرفتاری کری نخواندم اما پرسپولیسی‌ها به شدت به من معترض بودند که چرا کری نخواندیم. متوجه شدم که همین کری‌ها چقدر برای هوادارن مهم است. استقلالی‌ها به من می‌گفتند فکر می‌کنی لایق برد نبودی که دیگر کری نخواندید؟ من هم گذاشتم تا با برد در فینال جام حذفی یک جواب کوبنده خواهم داد. منتظر یک استوری از من باشید.

اسناودی در ادامه گفت: بردی نبوده که آن چنان برایم ویژه باشد از بس که برنده شدیم. از کودکی در خانواده‌ای پرسپولیسی بزرگ شدم و مطمئن بودیم که می‌بریم. فقط می‌خواستیم ببینیم چگونه می‌بریم.

وی در مورد پیش بینی خود از دربی یکصدویکم خاطرنشان کرد: به نظرم با نتیجه 2 بر یک برنده می‌شویم. فکر نمی‌کنم آل‌کثیر گل بزند و به نظرم ترابی گلزنی خواهد کرد. شک ندارم که برنده می‌شویم چون روحیه بازیکنان بسیار خوب است. اصلا برد استقلال یک هدف کوچک برای رسیدن به اهداف بزرگ است. به نوعی بردن دربی برای پرسپولیس بیمزه شده است.

اسناوندی در مورد واکنش مردم نسبت به کری‌خوانی‌ها توضیح داد: از زمانی که در برنامه از فراز الوند کار می‌کردم به عنوان یک مجری فوتبالی شناخته می‌شدم. اخبار پرسپولیس را عنوان می‌کردم و همه می‌دانستند یک پرسپولیسی پیگیر هستم. به من می‌گفتند چرا اعلام می‌کنی پرسپولیس هستی اما من هیچ ترسی نداشتم. وقتی یک چیزی را دوست داری نباید آن را پنهان کنیم.

وی در پایان گفت: بخاطر دارم تیم ملی در یک تورنمنت چهارجانبه در امارات بود و من آن جا بودم. ماجرا برای ۱۵ سال یپش است اما سعی می‌کردم با استقلالی‌ها سلام و علیک نکنم. تنها بازیکنی که  پرسپولیسی بود و با او صحبت کردم محمد نصرتی بود.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

خروج از نسخه موبایل