بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی

صرافی ارزهای دیجیتال، تجارت آنلاین یا حضوری؟

آموزش طلا: می‌تواند یک تجارت فیزیکی (حضوری) و یا یک تجارت کاملاً آنلاین باشد. اگر به عنوان تجارت حضوری در نظر گرفته شود، روش‌های پرداخت سنتی و ارزهای دیجیتال را مبادله می‌کند.

در صورتی که به عنوان یک تجارت آنلاین در نظر گرفته شود، مبادله الکترونیکی پول و ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهد.

به طور معمول، صرافی های ارز دیجیتال در خارج از کشورهای غربی فعالیت می‌کنند تا از موانع مقررات و پیگرد قانونی آزاد باشند. با این وجود، آنها ارزهای فیات غربی را کنترل کرده و برای تسهیل سپرده گذاری با ارزهای مختلف ملی، حساب‌های بانکی خود را در کشورهای مختلف حفظ می‌کنند.

صرافی‌های غیرمتمرکز مانند Etherdelta ،IDEX و HADAX وجوه کاربران را در صرافی ذخیره نمی‌کند، بلکه در عوض تجارت رمز ارزهای نظیر به نظیر را تسهیل می‌کنند. صرافی‌های غیرمتمرکز در برابر مشکلات امنیتی که سایر صرافی‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد مقاوم هستند، اما از اواسط سال 2018 که از کاسته شد، در اوضاع خوبی به سر نمی‌برند.

بهترین صرافی های خارجی ارز دیجیتال

1- صرافی کوینکس (CoinEx)

برای ثبت نام در صرافی کوینکس از لینک زیر وارد شوید:

که از اواخر سال 2017 فعالیت خود را در زمینه رمزارزهای بین‌المللی آغاز کرده است، به دلیل عدم نگرانی در برابر تحریم‌ها یک صرافی ایده‌آل برای ایرانیان است. این صرافی توسط بهترین و حرفه‌ای‌ترین متخصصان امور مالی و متخصصان اینترنت اداره می‌شود شامل اولین پذیرندگان ارزهای رمزنگاری با میزان بالایی از تجربیات بین‌المللی است. شرکت صرافی کوینکس در هنگ‌کنگ به ثبت رسیده است و اخیراً در بیش از 100 کشور سرویس‌های خود را ارائه می‌دهد.

مزایای صرافی کوینکس:

معایب صرافی کوینکس:

2- صرافی کوکوین (Kucoin)

ثبت نام و با این صرافی نیازی به VPN و VPS ندارد و به راحتی می توانید وارد این صرافی شوید و معاملات خرید، فروش و تبدیل خود را انجام دهید. برای دریافت تخفیف کارمزد معاملاتی در این صرافی می توانید با وارد کردن کد rJ7UMYS در قسمت ریفرال (referral)، از این هدیه بهره مند شوید.

برای استفاده از تخفیفهای کارمزد این صرافی میتوانید از لینک زیر وارد شوید:

که در سال 2017 توسط Michael Gan و Eric Don راه اندازی شد، یک بستر مبادله ارز رمزنگاری شده در سطح جهان است و مقر اصلی آن در Seychelles واقع شده است. این صرافی که اعضای بنیان گذار آن افراد با تجربه و خبره در حوزه ارزهای دیجیتال هستند، یکی از مطمئن ترین و پیشرفته ترین پلتفرم های خرید، فروش و تبدیل است که از بیش از 200 نوع از جمله Bitcoin ،Ethereum ، ،Tron ،USDT ،NEO ،XRP KCS و… پشتیبانی می کند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های این صرافی و مزایا و معایب آن می پردازیم:

ویژگیهای صرافی کوکوین

مزایای کوکوین

معایب کوکوین

3- صرافی اوککس (Okx)

برای شروع از لینک زیر وارد شوید:

یک صرافی بین‌المللی مبتنی بر ارز دیجیتال است که بستری امن و حرفه‌ای را برای معامله انواع ارزهای رمزنگاری شده محبوب فراهم کرده است. در سال ۲۰۱۴ توسط Jay Hao تاسیس شده و مقر اصلی آن در سیشل واقع شده است.

مزایای صرافی OKX:

معایب صرافی OKx:

کارمزد صرافی اوککس

میزان کارمزد معاملات در صرافی اوککس برای خریدار و فروشنده و نوع معاملات و… متفاوت است؛ (در مقاله معرفی صرافی OKx می‌توانید میزان کارمزد معاملات مختلف را به طور کامل مشاهده کنید.)

خروج از نسخه موبایل