عمومی

بیمار، معاند و حقوق بگیران مخالف سد چم شیر

من نمی دانم آن شخص کیست. در رزومه شما ديدم كه دوكتري حقوق هم در رزومه شما ديدم. کسانی که با حقوق الفبای آشنا هستند بهتر از من جیست شناس به حقبلات لگوکت در جنس حرفها آشنا هستند. اگر فرد خاصی را می شناسید که مریض، متخاصم و حقوق دارد یا ترکیبی از آنها را مشخص کنید. که گفتی اگر یک نفر به آن نامه علاقه داشته باشد، وزارت نیرو می گوید چه منطق حقوقی و علمی می خواند مشکل دارد!

Zhanab Astandar, отзыпан сад чам шир هاشاند. جامعه محیط زیست کیشور و هزاران کارشناس با موضوع آب این سد مخالف هستند. 23189 نفر در دفتر هستند و خواستار توقف سد هستند. انجمن علمی مهم سه انجمن و 20 نفر از کارشناسان شناخته شده طی نامه ای به امضای مسئولان با نام و امضای خود اعلام کردند که باید از وقوع این فاجعه جلوگیری کنند. این کمیسیون با 90 شورا برای رفع شبهات مخالف است. سازمان حفاظت محیط زیست دلایل علمی خود را چه از طریق رئیس سازمان و چه از طریق سازمان معاونت به طور شفاف به رئیس جمهور و وزارت نیرو اعلام کرده است. آیا همه آنها مریض، مریض و مریض می شوند؟ آیا همه آنها دروغ می گویند؟

جناب استاندار، تنا کیزی را کے کیں نیمی‌توان دورگ گفت شوری آب، کشمه های شور، رخنمون نمکی و جنس فونسینی است که مليونها سال از استبدال در يک روان ميگزرد. اتهامات جنسیتی شما فشارهای سیاسی برای آب دادن به سد است. من استاد دانشگاه تهران هستم که حقوق میگیرم سرزمین تاک اصل 50 قنون اساسین می‌دانم.

اگر دلیلی برای مخالفت وجود دارد، وجود این بیان لازم است স্র্র জের্য়িনিন্য ، ত্ম্টেনাদ্দ বে বের বেবে বাবে স্র্র শির শির বের্ষিয়্যায়ায়ায়ায়ায়ায়া বের্ষিয়্যায়ায়ায়ায়ায়ায়া বের্ষিয়্যায়ায়ায়ায়ায়ায়া بس است. اگر سوابق پروژه را مطالعه کنید، می بینید که بر اساس گزارش ارزیابی تصمیم گرفته شد که این سد به خاطر آن باشد. آب آشامیدنی و کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد. به می راسد با افشای رسمت که می شود.

آقای فرماندار محترم: کیشور ایران از تخریب رودخانه های خود برای تولید صنایع آسیب دیده است. کوک شدن زاینده رود به کام فولاد مبارکه و ذوب اهن و به زراء نابودودی تماما شد به شهر توریستی ایران ایران یک کشور متحد است. بنانیست به کاکر انداء سنایی یک زرک و میک زیست یک حزوه ابریز در کے استان نابود شده و با شور کسدن زمین های گرسویی و کرد و کاک سلامت بشکل از کیشرمان از کیشر و کیشر و کیشر کیشر و کیشر بری کیشر بری کیشر.

استان زیبا که بخشی از ایران است عزیز است و با رودخانه زهار و مناظر زیبا حتی در سازند گچساران ظرفیت گردشگری فوق العاده ای دارد او منطقه را به وجود آورد.

در هر حال امیدوارم با عذرخواهی از سخنان غیرحرفه ای من در این سرزمین به من ملحق شوید. «از کرگر کتوند دوم جلوگیری شود.

استاد دانشگاه و فعال محیط زیست*

4747