عمومی

تمسخر چهره‌های محبوب در رسانه ملی

رفتار اخیر تلویزیون که این روزها باز هم بحث «میلی» و «میلی» در فضای مجازی خدشه دار شده و باعث بروز رنگ های جدید شده است. این قسمت از تاریکی مربوط به بیان نظرات مجریان یا کارشناسانی است که در برنامه های مختلف حاضر می شوند و با چهره افراد محبوب شوخی های احمقانه ای انجام می دهند که طرفداران آنها را آزار می دهد.

روزنامه به روگر سرخط نیوز شرق در رضاء نوشت: در تازه ترین اتفاق، در مدت زمان بسیار کوتاهی، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و علی دایی اسطوره فوتبال ایران مورد هدف قرار گرفته اند. داستان اول مربوط به یکی از برنامه های شبکه 5 است که برای شب آماده شده است. در ان برامنا، يكيم از حدار، در برامنا اسم فاميل بريا اسيها با حرف «ي» از كلمة «يحيي بلستيكي» كرد تا حسبي خبرساز شود. بسیاری از آنها بدون احترام صحبت های خود را با او رها کردند و سرمربی پرسپولیس را به تمسخر گرفتند و از او احترام گذاشتند. نکته جالب در این زمینه مربوط به زمانی بود که علاوه بر هواداران و بازیکنان پرسپولیس، بسیاری از هواداران، بازیکنان و لیدرهای باشگاه استقلال نیز به طور علنی حمایت خود را از سرمربی پرسپولیس اعلام کردند و سعی در پخش چنین اظهاراتی داشتند. در تلویزیون هرچند آن روز شایعه شد که یحیی گل محمدی قرار است از مجری برنامه گلایه کند، اما سرمربی تهرانی ها گفت که واکنش مردم نسبت به این اتفاق کاملا چشمگیر بوده و قصد شکایت نداشته است.

تبعات آن توهين عرض المزيد در تحميل هنوس دارد كه به زبان عرض المزيد او در جمعلنی کیک و تمسکاماز کاره علی دایی گفت: خدا دستانش را بلند کرد و هر کس یک سانتری کشید، توپ به سرش خورد و وارد در شد… . این مردم قهرمان نیستند! قوه قضائیه و نهادهای امنیتی منع خروج این افراد را نخواهند داشت تا این افراد بروند و کشور کمی پاک شود.

فرغ از درنزرگرتن توهینی که به علی دایی در آئین برامنا شده است، دیرچرتن کل‌های ملی علی دایی ک ب دیکس سرشناسترین فوتبل ایران در دنیاست به دور از عنساف است. کارشناس که اینگونه جملات را به تمسخر می گفت، معمولاً خود را فراموش می کرد و وقتی علی طحالش را شکست و سرش را برای تیم ملی ایران سربلند کرد، یادش می افتاد. الار الصاشران اه الار الصاشران اه الار الصاحران اه الار الصاشران اه الار الصاشران اه الار الصاشران اه الار الصاشران اه الار الصاشران اه الار الصاشران اه الارجن اه الاقاته ندهههن اه الار الار الصاشران مواردی که باعث شده خیلی ها از سیاست تلویزیون علیه سلبریتی ها انتقاد کنند و این روزها دوباره به آن می گویند «میلی» و این برنامه ویژه است. این اتفاقات در حالی رخ می دهد که منتظر تغییراتی در وضعیت صدا برای تغییر چنین نگرش هایی هستیم، اما برنامه های اخیر خلاف این را نشان داده است.

پیش از آن، توهین به فوتسل و تیم‌ها در تولیزین در تولیزی به کری‌کوانی‌ها کریمس و ابی بود. به این من که مجریانی ب با رجالی ساعی در کری خواندن برای راگیب کین کین ک. به عنوان مثال در این قسمت اتفاق افتاد که دو فصل پیش پرسپولیس به لیگ برتر بازگشت که در آن زمان یکی از مجریان با طرح سوال قهرمانی پرسپولیس آن را به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش مرتبط کرد. گفت که پرسپولیس “بابا مسعود” عنوان قهرمانی را کسب کرده است. در آن زمان عبدالرضا امیر احمدی در قسمت برنامه ورزش صبحگاهی شبکه اول با عنوان مثال از شایعه اعتقاد هواداران استقلال به آن مسابقه (پرسپولیس قهرمان مسابقات) حمایت کرد. وزارت ورزش). او به كنايه دراين‌باره گفت: «با سلام خاص همه باباها. در اوایل تابستان، پدر به پسرش پول داد تا پسرش فکر کند او کار کرده است. یا بعضی از پدرها برای تشویق بچه ها جایزه می خریدند و به مدارس می دادند، حالا جایزه به کی رسید؟

پیش از آن لوگوی باشگاه استقلال مورد تمسخر یکی از مجریان تلویزیون قرار گرفت و حلقه های موجود در لوگو دست دادنی برای استقلالی ها شد. داستان این یکی مربوط به اتفاقی است که در شبکه رخ داده است. در قاعدة آن يكي به حسين كلهر، يكي دير از جوان مجريان نلاق سه بود كه روي آن زيند شوخي توهين‌مازي با لوگوي استكلي‌ها بود. رفتار کلهر باعث ناراحتی استقلالی او شد که با واکنش شدیدی همراه شد و از مسئولان خواست اجازه حضور او در برنامه دیگری را ندهند. وریا غفوری، کاپیتان باشگاه استقلال، هم در رایکت به صوبتی‌های کیوگ‌وگریب آن مجری، یک استوری‌ نیشتر کرد و کاسبی از تولیزی کرد. استوری‌هایی که نوید محمدزاده، بازیگر متره کینامی ایران هم در زمان آن را بازنشر کرد. در بخصی از این استوری، وریا به سداوسیما تاخت و نوشت و نوشت: «سداوسیما سازمانی است که متأسفانه مدت زیادی از مخاطبان خود را از دست داده و شاهد کاهش مخاطبان خود بوده است. در این سازمان به وضوح شاهد حضور افرادی هستیم که هنوز به سطح شعور و درک نرسیده اند; اگر به قول مردم ایران بتوانند در مقام اجرایی برنامه را مدیریت کنند چه؟

اگرچه در این دو مورد بعدها مجریان مجبور شدند از بازیکنان و هواداران دو تیم قرمز پایتخت عذرخواهی کنند اما به نظر می رسد اخیراً این رویکرد نیز تغییر کرده است. مجازی داگ شود»

انتهای پیام