فرهنگ و هنر

تولید دو قطعه موسیقی با موضوع طوفان‌الاقصی در صدا و سیمای لرستان

سرخط نیوز/لرستان مدیر کل صدا و سیمای لرستان از رونمایی دو قطعه موسیقی با محوریت مقاومت مردم مظلوم غزه و حماسه طوفان الاقصی در صدا و سیمای استان خبر داد.

علیرضا شیروی امروز، یازدهم آذرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به رونمایی دو قطعه موسیقی با محوریت مقاومت مردم مظلوم غزه و حماسه طوفان الاقصی در صداوسیمای استان لرستان، گفت: قطعه موسیقی «وعده حق» ویژه حماسه فلسطین به همت واحد شعر، موسیقی و سرود صداوسیمای استان لرستان تولید شده است.

وی با بیان اینکه این قطعه با آهنگ‌سازی ذبیح‌الله کردعلیوند، تنظیم شهاب عباسیان و خوانندگی محمد فاطمی‌نیا در شورای عالی شعر و موسیقی مراکز تصویب شد، ادامه داد: همچنین شعر این قطعه فارسی سروده محمد فاطمی‌نیا و حامد احمدی است و در ساختار پاپ برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی تولید شده است.

مدیر رکل صدا و سیمای لرستان از رونمایی قطعه موسیقی «مظلوم تاریخ» با موضوع فلسطین و رشادت‌های مردم غزه در صداوسیمای استان خبر داد و گفت: این قطعه نیز با آهنگسازی و تنظیم مجید زند، خوانندگی میثم پوریان و مصطفی چوگان در شورای عالی شعر و موسیقی مراکز تصویب شد.

وی با بیان اینکه شعر این قطعه به زبان فارسی و گویش بختیاری و سراینده شعر فارسی شبنم فرضی‌زاده اردبیلی و شعر بختیاری از حسن بهمنی است، اظهار کرد: این قطعه در ساختار پاپ است و برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.