استان ها

حذف ۹۰ ارومیه از جام حذفی / باخت خانگی تیم لیگ دویی مقابل تیم لیگ استانی!

به گزارش سرخط نیوز آذربایجان‌غربی، از دور سوم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور و در ورزشگاه تختی ارومیه تیم ۹۰ ارومیه با نتیجه ۲ بر یک مقابل سپنتا تربت حیدریه شکست خورد و در خانه و در حضور هوادارانش از جام حذفی کنار رفت.

در این مسابقه که در حضور کمتر از هزار تماشاگر برگزار شد، سیدمرتضی طباطبایی در نیمه اول سپنتا تربت حیدریه را پیش انداخت و در نیمه دوم نیز بازیکنان سپنتا در دقیقه ۸۰ به گل دوم رسیدند.

اکبر صفرزاده هم تنها گل تیم ۹۰ را به ثمر رساند ضمن اینکه بازیکنان ۹۰ در هفتمین دقیقه از وقت‌های اضافه یک ضربه پنالتی را از دست دادند.

حذف ۹۰ ارومیه از جام حذفی / باخت خانگی تیم لیگ دویی مقابل تیم لیگ استانی!

مجید اعلایی نژاد، سعید محمد رضایی، قادر رشیدی، مصطفی علیخانی، سجاد خالدی، هادی آقازاده، عماد علیپور، تورج آقایاری، آرمان سوداگر، حسین پرورش و آرمین مصطفوی برای تیم ۹۰ و سیدمحمد نظام خیرآبادی، علی اصغر شبیک، مجتبی تاتاری، جعفر یوسفی، امیرحسین آزمل، امیرحسین باستانی، احسان آزادی فر، سعید آقایی تربتی، منصور حسن زاده، سیدمرتضی طباطبایی و امیر جعفری زرمهری برای تیم تربت حیدریه به میدان رفتند.

تیم ۹۰ ارومیه بدلیل قرعه استراحت در دور دوم و تیم سپنتا تربت حیدریه در مرحله قبلی بدلیل عدم حضور تیم شهدای چهارباغ البرز و یک دور استراحت به دور سوم صعود کرده بودند.

گفته می‌شود تیم سپنتا تربت حیدریه برای حضور در این بازی بیش از ۲۸ ساعت در راه بوده است.

46