بین الملل

حزب‌الله لبنان ترور شهید موسوی را محکوم کرد

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: دشمن صهیونیستی امروز جنایت دیگری مرتکب شد که به سوابق جنایاتش افزوده می‌شود. حزب‌الله این ترور را تجاوزی آشکار، بی‌شرمانه و فراتر از حد و مرز می‌داند.

ممقاومت لبنان همچنین اعلام کرد: شهید سید رضی موسوی یکی از بهترین افرادی بود که ده‌ها سال از عمر خود را در حمایت از مقاومت اسلامی لبنان و در خدمت به رزمندگان مقاومت صرف کرد. او هم‌رزم سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود.

حزب‌الله لبنان در بیانیه خود این ضایعه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده شهید رضی موسوی و ملت ایران تسلیت گفت.

سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی از مستشاران باسابقه ایران در سوریه و از همرزمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ساعاتی پیش در حمله موشکی رژیم صهیونیستی در حومه دمشق به شهادت رسید.

310310

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.