برترین های کسب و کارعمومی

خرید بلوک سیمانی تهران

تولید بلوک سیمانی

در تولید بلوک سیمانی مخلوطی از و پوکه معدنی تبریز سفید با سایز نخودی و ریزتر استفاده می شود. که این بلوک سبک پوکه ای بصورت کارگاهی و با دستگاه نیمه اتوماتیک و دخالت انسان تولید می شود.

برای استعلام قیمت بلوک سیمانی پوکه ای ۷ دو جدار پوکه ای ، قیمت بلوک سیمانی پوکه ای۱۰ دو جدار پوکه ای، قیمت بلوک سیمانی پوکه ای ۱۵ دو جدار پوکه ای، قیمت بلوک سیمانی پوکه ای ۱۰ سه جدار پوکه ای و قیمت بلوک سیمانی پوکه ای ۱۵ سه جدار پوکه ای با شماره 09370919055 تماس بگیرید.
تخصص های خونه سازها با افتخار منتظر پاسخگویی شما هستند.

ابعاد و مواد اولیه آن نزدیک به بلوک استاندارد می باشد. ابعاد بلوک پوکه ای مرغوب معمولا دقیق بوده و به طول 40 و عرض 7و10و15و20 سانتیمتر وضخامت جداره بالای 2 سانت و معمولا 2.3 تا 2.5 سانت است. بلاک های سیمانی با گوشت دیواره 2.5 سانت به نوعی بهترین بلوک ها می باشند.

بلوک هایی هم هستند که در کیفیت های پائین تر تولید می شوندکه ابعاد دقیقی ندارند و در تولید این گونه بلوک ها از پوکه مرغوب استفاده نشده بنابراین سنگین تر و کدر تر از بلوکـهای دیگر است. از طرفی دیگر ضخامت دیواره این نوع بلوک معمولا کمتر از 2 سانت است و ابعاد طول یا عرض همیشه 2 یا 3 سانت کمتر از بلوک های مرغوب است.

Buying cement blocks in Tehran

برای تیغه یا دیوار چینی ابتدا از آجر استفاده میشد که البته هنوز هم از یا و آجر فشاری برای ساختمانسازی استفاده می شود ولی استفاده از بلوک مه مراتب راحت تر و سریع تر و مقرون به صرفه تر است. فرآیند تولید بلوک سیمانی با پوکه در کارگاه ها تقریبا مثل هم می باشد و بدین گونه است که پوکه و سیمان به نسبت لازم در میکسر با آب مخلوط شده. و بعد بصورت دستی در قالبهای دستگاه بلوک زنی ریخته می شوند و با کوبش از بالا بصورت جامد در می آیند.

طی مدت 2 تا 3 روز که حتما باید مرطوب نگه داشته شوند به مقاومت لازم رسیده و آماده ارسال می باشند. چنانچه بلوک ها بدون آب گیری رها شوند بخصوص در تابستان , بسیار خشک و شکننده می شوند. که از لحاظ فنی اصلا مناسب به کارگیری در ساختمان نیستند.همیشه بلوکی را تهیه کنید که در هنگام جابجائی یا بلندکردن بلافاصله شکسته و خرد نشوند.

روش تولید بلوک سیمانی سنگین سیمان و ماسه

در تولید این بلوک که به بلوک باغی هم معروف است از ماسه به جای پوکه استفاده می شود. یعنی مخلوط نهائی ماسه و سیمان و آب است ,به همین دلیل هم سنگین تر از بلوک های پوکه ای می باشد.بقیه مراحل تولید دقیقا مثل هم است. فاکتوری که ب را از هم متمایز می کند ابعاد و وزن و ضخامت جداره آنها است. وزن یک قالب بلوک سنگین ماسه ای معمولا بین 13 تا 15 کیلو گرم است و ضخامت جدار ان بین 2.3 تا 2.5 سانت می باشد. کمتر از این مقدارها از کیفیت بلوک می کاهد.

بلوک سنگین

تعداد قابل حمل بلوک سیمانی سبک و سنگین

ظرفیت بارگیری بلوک سیمانی 10 در نیسان 300 قالب و در خاور 1000 قالب می باشد.

تعداد بارگیری بلوک سیمانی 15 در نیسان 250 و در خاور 700 قالب می باشد.

ظرفیت بارگیری بلوک سنگین 20 در نیسان 150 و در خاور 400 قالب می باشد.

سوالات متداول درباره بلوک سیمانی

1- کدام مناطق تحت پوشش ارسال بلوک سیمانی هستند؟

کلیه مناطق شهر تهران از قبیل نیاوران کامرانیه ولنجک زعفرانیه شهرک غرب سعادت آباد جنوب شهر تهران دولت آباد شهر ری و شرق و غرب تهران و شهریار و البرز کرج پردیس و ورامین تحت پوشش فروش و ارسال بلوک سبک و سنگین می باشند. کرج , کردان , پرند , فرودگاه امام …..

2- خرید بلوک از فروشگاه تهران پویا تخفیف دارد؟

در صورت خرید مستمر و در مقادیر بالا از نمایندگی فروش بلوک (تهران پویا) می توانید از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

3-  آیا قیمت بلوک سیمانی در فروشگاه تهران پویا رقابتی است؟

بله , به خاطر خرید عمده و مستمر بلوک تهران از کارخانه های تولید کننده بلوک سبک و سنگین. به عنوان نماینده و عامل فروش کارخانه بلوک , فروشگاه ما به عنوان عمده فروش و توزیع کننده عمده بلوک تهران همیشه با قیمت رقابتی اقدام به فروش می نماید.

4- آیا اصالت بلوک قابل ردگیری و تائید است؟

بله , فروشگاه تهران پویا کالای بلوک را مستقیما از کارخانه بارگیری و با بارنامه خود کارخانه به خریدار تحویل می دهد.که تاریخ و مقدار بارگیری شده بصورت ممهور در بارنامه نوشته شده است.

5- روش خرید حضوری بلـوک سیمانی چگونه است؟

با مراجعه به آدرس شرکت که در سایت و صفحه فروش محصول و در فوتر سایت درج شده است . می توانید خرید حضوری بلوک را انجام داده و فاکتور عادی یا رسمی دریافت کنید.

6- امکان دریافت پیش فاکتور رسمی بلوک وجود دارد؟

بله فقط برای بلوک استاندارد امکان دارد , با هماهنگی بخش فروش تهران پویا می توانید نسبت به صدور پیش فاکتور رسمی خرید بلوک استاندارد اقدام کنید.

7- مشخصات فنی و ظاهری بلوک سیمانی چیست؟

بلوک تولید شده با سیمان و ماسه و پوکه معدنی تبریز با ابعاد 10 و 15 و 20

8-ظرفیت حمل بلوک سیمانی  10 15 20 با خاور :

سایز 7 تعداد 1200 قالب , سایز 10 تعداد 1000 قالب , سایز 15 تعداد 700 قالب , سایز 20 به تعداد  600 قالب و سایز 20 سنگین به تعداد 400 قالب  .

منظور از بلوک سبک بلوکهای هستند که با پوکه معدنی تبریز و یا قروه تولید میگردند.

و بلوک سنگین بلوکی است که با ماسه و سیمان تولید میگردد و 12 کیلو گرم به بالا می باشد .

درخواست ارسال با کامیون قابل بررسی می باشد.

ظرفیت بارگیری کامیون : سایز 10 تعداد 2000 قالب , سایز 15 تعداد 1350 قالب و سایز 20 تعداد 900 قالب.

9- قیمت بلوک سیمانی چه مواقعی تغییر می کند؟

تغییر قیمت بلوک نسبت مستقیم با قیمت سیمان و پوکه و دستمزد کارگر تولیدی دارد. در صورت افزایش قیمت دستمزد و سیمان و پوکه متعاقبا قیمت بلوک نیز افزایش پیدا می کند.

بلوک سیمانی و سبک ایراسیم به قطعاتی گفته می‌شوند که معمولاً برای ساخت ساختمان‌ها یا دیوارها یا سقف‌ها کاربر دارند. بلوک‌های سیمانی و سبک استاندارد ایراسیم در اندازه‌ها و ابعاد و با مصالح متفاوتی بسته به نیاز ساخته می‌شوند البته در سال‌های اخیر آنها را در اندازه‌های استاندارد با ضخامت‌های استاندارد می‌سازند.

در ساخت این بلوک ساختمانی از سیمان پورتلند، شن، ماسه، آب به روش ریخته‌گری استفاده می‌شود و به کارگاه‌هایی که این نوع بلوک‌ها را تولید می‌کنند در اصطلاح عامه بلوک‌زنی گفته می‌شود.امروزه به منظور سبک سازی ساختمانها،محققین و مهندسان فن تلاش میکنند تا با بهره گیری از مواد اولیه سبک از قبیل پوکه معدنی ،مواد بازیافتی پارچه و چوب و حتی زباله های پلاستیکهای ،بتوانند تغییرات محسوسی در صنعت ساختمان انجام دهند.

تصویر انواع بلوک سیمانیفروش بلوک سیمانی در تهران امروزه یکی از مهمترین و پر مصارفترین مصالح ساختمانی میباشد. در این پست ویژه در مورد بلوک سیمانی سخن خواهیم گفت.

ابتدا چند تعریف

بلوک سیمانی چیست؟

به مخلوط ناهمگن سیمان و پوکه ( یا ماسه) و آب که با دستگاه پرسی بلوک زنی ( یا دستگاه قدیمی) بر روی سطح صاف(باند بتنی) تولید میشود بلوک سیمانی میگویند.

چرا بلوک سیمانی باید بر روی باند بتنی تولید شود؟

صاف بودن سطح زیرین بلوک سیمانی سبب میشود تا ملات مصرفی کمتر استفاده شود. همچنین بر روی شاقول بودن یا به زبان ساده صاف بودن بلوک سیمانی نیز تاثیر زیادی دارد. بلوک سیمانی تولید شده بر روی باند بتنی بسیار تمیز تر و ابعاد ان بسیار دقیق تر میباشد. در یک کلام میتوان گفت بلوک تولیدی در بر رروی باند بتن و همان متریالیست که مشتریان عزیز به دنبال آن هستند.

نحوه فروش بلوک سیمانی در کرج و تهران چگونه است؟

ابتدا توضیی پیرامون تیتر فوق عرض نماییم. بلوک سیمانی قائم بعلت احترام گذاشتن به تولید کنندگان در شهرستان ها فقط بلوک سیمانی خود را در تهران و کرج توزیع و بفروش میرساند.

بلوک سیمانی سفارش داده شده در تهران و کرج کمتر از 12 ساعت به مشتریان عزیز ارسال میشود. معمولا تمامی بار ارسال شده بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی سنگین سالم و بدون شکستگی میباشد.

قیمت بلوک سیمانی سبک در ابعاد مختلف

اگر هنوز آشنایی کامل با ندارید؛ این پست را ملاحظه نمایید.

همچنین قیمت های زیر برای تاریخ اردیبهشت ۱۴۰۱ می باشد و اگر میخواهید آخرین لیست قیمت بلوک سیمانی سبک در تهران و کرج را داشته باشید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

ردیف نوع بلوک سیمانی سبک تعداد در خاور وزن قیمت بلوک سیمانی
1 قیمت بلوک سیمانی معمولی 7*20*40 1200 عدد 4 kg تماس بگیرید
2 بلوک سیمانی سبک 10*20*40 1000 عدد 5 kg تماس بگیرید
3 بلوک سیمانی سبک 15*20*40 700 عدد 6 kg تماس بگیرید
4 بلوک سیمانی سبک 15*20*50 600 عدد 7 kg تماس بگیرید
5 بلوک سیمانی سبک 20*20*40 600 عدد 6 kg تماس بگیرید
6 بلوک سیمانی سبک 10*20*40 سه جداره 800 عدد 7 kg تماس بگیرید
7 بلوک سیمانی سبک 15*20*40 سه جداره 600 عدد 8 kg تماس بگیرید
8 بلوک سیمانی سنگین 20*20*40 400 عدد 13 kg تماس بگیرید

امکان ارسال ماشین خاور به کارخانه توسط مشتریان عزیز می باشد؟

بله؛ تمامی مشتریان گرامی می توانند ماشین حمل خاور خود را به کارخانه ارسال نمایند؛ تا به صورت رایگان برای تهران و کرج بارگیری شود. همچنین ساعت کار مجموعه ما از ساعت ۷:۳۰ الی۱۷:۳۰ می باشد.  سعی نمایید ماشین خاور ارسالی شما بغل بازشو باشد تا سرعت بارگیری و تخلیه آن استاندارد باشد. همچنین اگر ماشین خاور ارسالی از کارخانه ما باشند این تضمین را می نمایم که تمامی بلوک های ارسالی به صورت سالم بر سر پروژه تحویل داده شود.

 برای خارج از تهران و کرج چه ماشینی برای حمل  بلوک سیمانی سبک مناسب است؟

برای غیر از تهران و کرج باید ماشین تک چرخ یا جفت محور ارسال شود. و ارسال بلوک سیمانی سبک با خاور برای اطراف تهران و کرج صرفه اقتصادی ندارد از لحاظ قیمت بلوک سیمانی در تهران و کرج بیشتر محاسبه می شود. برای دماوند و پرند پیشنهاد می شود از استفاده شود و با کامیون تک و یا جفت بارگیری ارسال صورت پذیرد.

در مجموعه ما هر ۴ نوع وسیله حمل و نقل

  1. نیسان
  2.  خاور
  3.  کامیون تک محور
  4. کامیون جفت محور

موجود بوده و به سادگی میتوانید بلوک سیمانی مورد نظر خود را سفارش و در اسرع وقت در سر پروژه خود در تهران و یا کرج و یا حومه تحویل بگیرید.

قیمت بلوک سیمانی برای تهراندشت

تهراندشت چه مناطقی است قیمت بلوک سیمانی ارسالی برای آن با توجه به نزدیکی به شهر کرج با خاور به صرفه میباشد و هر خاور در اردیبهشت ۱۴۰۱ برای ارسال بلوک های سیمانی سبک تا تهراندشت مبلغ ۶۰۰ هزار تومان کرایه  دریافت می نماید.

مثال :

۳۳۰۰( قیمت بلوک سبک ۱۰ ) + ۶۰۰ (کرایه خاور) = ۳۹۰۰ تحویل در تهراندشت

برای اطلاع از قیمت تحویلی سایر ابعاد بلوک سیمانی همین حالا می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای شما لیست قیمت بلوک سیمانی سبک ارسال شود.

قیمت بلوک سیمانی در کرج

با توجه به اینکه شهر کرج به عنوان یک شهری پرجمعیت کوچک معروف می باشد؛ معمولا هزینه ارسال هر خاور بلوک سیمانی به شهر کرج بین ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان میباشد و با توجه به اینکه کارخانه در بین تهران و کرج و در جاده مخصوص کرج واقع شده است. کمترین هزینه ارسال بلوک سیمانی به کرج محاسبه می شود. برای کرج ارسال بلوک سیمانی با خاور فقط به صرفه است و نباید با کامیون تک و جفت بلوک سیمانی را ارسال نمود زیرا صرفه اقتصادی ندارد.

 قیمت بلوک سیمانی در دماوند

یکی از مناطق پر ساخت و ساز در سال ۱۴۰۰ و۱۴۰۱ منطقه دماوند تهران می باشد با توجه به منطقه سردسیر دماوند برای دیوارهای پیرامونی باید بلوک سیمانی سایز ۱۵*۲۰*۴۰  سه جداره و برای دیوارهای تیغه های داخل ۲۰*۲۰*۴۰ دوجداره استفاده نمود. و برای دیوارهای باغ نیز باید بلوک سیمانی سنگین ۲۰*۲۰*۴۰ به وزن سنگین دارند استفاده کرد.

 ارسال بلوک های سیمانی سبک به دماوند توجیه اقتصادی دارد اما ارسال بلوک سیمانی سنگین مقرون به صرفه نمی باشد.

حتماً و حتماً از کامیون تک به جهت ارسال بلوک سیمانی از کارخانه ما به دماوند مد نظر باشد زیرا تجربه نشان داده است هزینه کامیون تک از کامیون جفت کمتر بوده اما  اختلاف تعداد بین این دو ماشین برای بارگیری بلوک زیاد نمی باشد و از طرفی هزینه ارسال با خاور کلا مقرون به صرفه نمی باشد چون نصف کامیون تک بارگیری میکند اما هزینه کرایه آن به اندازه دو سوم کرایه کامیون تک می باشد.