برترین های کسب و کارعمومی

خرید شماره مجازی با ارز دیجیتال

خرید شماره مجازی ارزان | 200 کشور + 1500سرویس

احتمالا تا پیش از این، از برنامه‌های ساخت شماره مجازی استفاده کرده‌اید. این برنامه‌های کاربردی که از مدت‌ها قبل توانسته‌اند طرفداران بسیاری جذب خود کنند، کاربران را از خرید شماره مجازی بی‌نیاز می‌سازند؛ زیرا ساخت شماره مجازی با آن‌ها بسیار ساده و دانلود آن‌ها آسان است. میلیون‌ها کاربر به صورت روزانه شماره مجازی اختصاصی خود را با این برنامه‌ها می‌سازند تا به وسیله آن در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتساپ و تلگرام یک اکانت مطمئن برای خود ایجاد کنند.

در حال حاضر نمی‌توان از این نرم افزارها استفاده کرد؛ زیرا فیلترینگ شدیدی در آن‌ها وجود دارد که باعث شده کاربران ایرانی توانایی استفاده از آن را نداشته باشند. شما می‌توانید خرید شماره مجازی تمام کشور ها را از سایت آریاپی انجام دهید و از کیفیت، قیمت ارزان و خدمات قابل اتکای آن اطمینان حاصل کنید. لازم است قبل از خرید شماره مجازی، این متن را به خوبی بخوانید و ابهامات خود را با اطلاعات کامل و جامع آن رفع کنید.

منظور از خرید شماره مجازی

همان‌ طور که می‌دانید، شماره مجازی نوعی آیتم اینترنتی ارزشمند است. همین خاصیت باعث شده تا عمده کاربران در دنیای دیجیتال علاقه شدیدی به خرید شماره مجازی دائمی داشته باشند؛ زیرا می‌توانند به صورت دائمی از آن استفاده کنند و هیچ محدودیتی در دنیای دیجیتال نخواهند داشت. در این میان، شاید برایتان سوال باشد که خرید شماره مجازی چگونه انجام می‌گیرد و چه پروسه‌ای دارد.

شماره‌های مجازی با سرویس‌های هرکدام از کشورها در ارتباط هستند و می‌توان برای تمامی کشورها شماره مجازی ساخت. افرادی که می‌خواهند با شماره یک کشور خاص در دنیای دیجیتالی حضور پیدا کنند، می‌توانند شماره کشور مورد نظر خود را به سادگی بخرند؛ به خصوص حالا که خرید شماره مجازی تمام کشور ها از سایت‌های مطرح و معتبر ممکن است. اگر می‌خواهید شماره مجازی مورد نظرتان را خریداری کنید، بهتر است ابتدا طریقه استفاده از آن را بدانید.

شاید برخی آموزش‌ها برای شماره مجازی رایگان مشاهده کنید که ادعا دارند می‌توانند آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را به شما آموزش دهند. به طور کلی حتی اگر این ادعا صحت داشته باشد و شما بتوانید شماره مجازی را به صورت رایگان بسازید، به تنوع بسیار ناچیزی از این شماره‌ها دسترسی خواهید داشت؛ در حالی که شما می‌توانید شماره مجازی بیش از 1200 سرویس را از همین سایت خریداری کنید و تنوع بسیار بالایی از گزینه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر در ارتباط با علت محبوبیت خرید و استفاده از شماره‌های مجازی از سوی کاربران کشورهای مختلف کنجکاو هستید، در پاسخ باید بگوئیم که شاید به قدر کافی با ماهیت و کارایی شماره مجازی آشنا نیستید!

شماره‌های مجازی همان طور که از نام آن‌ها پیداست، وجود حقیقی و خارجی ندارند و افراد هنگامی که از شماره‌های مجازی استفاده می‌کنند، هیچگونه رد پایی از هویت واقعی خود به جا نمی‌گذارند. به بیان بهتر، به هنگام استفاده از شماره‌های مجازی محدود به مرزهای کشوری که در آن ساکن هستید، نخواهید بود و می‌توانید در ایران از شماره کشورهای مختلفی همچون کانادا، انگلیس، فرانسه، چین، امارات و غیره برای پیشبرد کارهای روزمره خود بهره ببرید.

انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های اصلی شماره مجازی است که سبب شده تا کاربران به کمک آن در سرویس‌های مختلف عضو شده و نگرانی خاصی از بابت فاش شدن هویت خود نداشته باشند.

البته شایان ذکر است که شماره‌های مجازی به منظور استفاده در اهداف مجرمانه خلق نشده‌اند و استفاده از شماره‌های مجازی هویت واقعی شما را 100 از 100 مخفی نگه نمی‌دارد و در صورت بروز هرگونه اعمال مجرمانه، در مواردی امکان شناسایی کاربر از سوی پلیس فتا وجود دارد. چرایی شکل‌گیری شماره‌های مجازی ریشه در توسعه فناوری و رشد نگاه‌های مثبت نسبت به محیط زیست داشته و به دلیل نقش کلیدی آن‌ها در کاهش چشمگیر هزینه‌های ارتباطی و سهولت در استفاده، روزانه بر میزان محبوبیت استفاده از شماره‌های مجازی افزوده می‌شود.

مسائل قانونی مرتبط با خرید و استفاده از شماره مجازی

با توجه به این واقعیت که برای خرید یک شماره مجازی، هیچ‌گونه مدارک هویتی خاصی از افراد اخذ نمی‌گردد و در عمل نیز هویت استفاده کنندگان از چنین شماره‌هایی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است، بسیاری از مخاطبان تصوراتی در ارتباط با جرم بودن استفاده از چنین شماره‌هایی را در ذهن خود می‌پرورانند؛ اما واقعیت ماجرا طور دیگری بوده و در هیچ یک از کشورهای دنیا خرید و استفاده از شماره‌های مجازی جرم‌انگاری نشده است. کشور ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست. علت اصلی چنین مسئله‌ای را می‌توان در تحولات رخ داده در نگرش مکاتب قانون‌گذاری بین‌المللی در حمایت حداکثری از محیط زیست و پیشرفت فناوری جستجو کرد.

بنابراین، شما به راحتی می‌توانید در ایران نسبت به خرید شماره مجازی بسیاری از کشورها اقدام نموده و مطمئن باشید که به لحاظ قانونی مصونیت خواهید داشت. البته همان طور که گفته شد، صرفا خرید و استفاده صحیح از چنین شماره‌هایی جرم نبوده و در صورتی که از این شماره‌ها برای کارهایی نظیر مزاحمت، تهدید و به طور کلی اعمال غیرمشروع استفاده نمایید، عمل شما مصداق یک جرم مستقل قرار گرفته و مجازات در پی خواهد داشت.

خرید انواع شماره مجازی

قطعا شما هم تجربه استفاده از تمامی شبکه‌های اجتماعی مشهور را دارید. این شبکه‌های اجتماعی برجسته‌ترین عواملی هستند که باعث شده‌اند محبوبیت شماره مجازی دوچندان شود. اگر قصد خرید شماره مجازی را دارید تا در این شبکه‌های اجتماعی و پیامرسان‌ها حضور یابید، باید شماره مجازی مخصوص آن نرم افزار را بخرید. خوشبختانه در حال حاضر می‌توان شماره مجازی تمامی این نرم‌افزارها را به سادگی خریداری کرد و هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

شاید از خودتان بپرسید که آیا امکان خرید شماره مجازی برای استفاده در تمامی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد؟ این شماره مجازی می‌تواند ارزش بسیار زیادی داشته و گران قیمت باشد؛ زیرا تنها دلیل ارزان بودن این شماره، این است که کاربران می‌توانند از آن در یک نرم افزار خاص استفاده کنند. بنابراین یقینا این کار ممکن نیست و توصیه می‌کنیم به دنبال خرید چنین شماره‌ای نباشید؛ زیرا قیمت و مشکلات آن‌ها بسیار زیاد خواهد بود. در ادامه، به اختصار انواع شماره مجازی را معرفی می‌کنیم.

خرید شماره مجازی تلگرام

مسلما ایجاد اکانت شخصی در پیامرسان تلگرام، یکی از برجسته‌ترین دلایلی است که کاربران را به خرید شماره مجازی تلگرام ترغیب می‌کند. البته فیلتر شدن تلگرام اخیرا باعث شده تا کاربران به سوی پیامرسان واتساپ و نرم افزارهای مشابه بروند؛ اما همچنان تلگرام به عنوان پرکاربرترین پیامرسان موجود در دنیای دیجیتال شناخته می‌‌شود؛ بنابراین کاملا طبیعی است که تعداد زیادی شماره مجازی تلگرام مشاهده کنید که به فروش می‌رسند.

عمده این شماره‌های مجازی ریپورت هستند و کاربرد چندانی برای شما نخواهند داشت. چنانچه تمایل دارید از همان ابتدا از اکانت تلگرام جدید خود استفاده کنید، خرید شماره مجازی ریپورت تلگرام برای شما کاربردی و مفید نخواهد بود؛ بلکه باید به دنبال خرید شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام باشید. این نکات همواره حائز اهمیت هستند و مطمئنا در حین خرید شماره‌های مجازی، با چنین مشکلاتی برخورد خواهید داشت.

افرادی که به دنبال خرید شماره هستند، باید بدانند که قیمت شماره‌های بدون ریپورت و باکیفیت بالاتر است. به همین دلیل خرید شماره باکیفیت و گران قیمت به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند از همان ابتدا از مزایای این شماره مجازی بهره ببرند. شماره‌های مجازی باکیفیت تلگرام امنیت بالایی دارند و می‌توان از آن‌ها تا مدت طولانی و بدون هیچ‌گونه مشکلی استفاده کرد.

ناگفته نماند، با توجه به این که امکان فعالسازی اشتراک پرمیوم تلگرام بر روی شماره‌های ایرانی وجود ندارد، با خرید یک شماره مجازی معتبر به راحتی می‌توانید نسبت به فعالسازی قانونی این اشتراک ویژه که دارای مزایای بسیار زیادی در مقایسه با تلگرام عادی است، بر روی حساب کاربری خود اقدام کنید.

خرید شماره مجازی پی پال

امروزه استفاده از حساب‌های بانکی بین‌المللی، بسیار رایج است و می‌توان کاربرد گسترده آن‌ها را در تمامی کشورهای جهان مشاهده کرد. البته بدیهی است که تحریم‌های اعمال شده بر علیه کشور ایران در امکان افتتاح حساب بانکی بی‌المللی نیز تاثیر گذاشته و باعث شده ایرانیان از افتتاح حساب در بانک‌های جهانی همچون پی پال بی‌نصیب باشند. این مژده را به شما می‌دهیم که در حال حاضر می‌توان با خرید شماره مجازی پی پال، پروسه افتتاح حساب در این بانک را ممکن ساخت.

عموما حین افتتاح حساب پی پال، یک شماره موبایل خارجی از شما تقاضا می‌شود که باید آن را وارد کنید؛ سپس سیستم یک کد تایید به این شماره ارسال می‌کند که باید آن را برای اثبات مالکیت شماره به پی پال ارائه دهید. از آنجایی که شماره‌های ایرانی در پی پال فیلتر هستند، تا به حال عده کثیری از ایرانیانی که نسبت به افتتاح حساب پی پال اقدام کرده‌اند با شکست مواجه شدند؛ اما خرید شماره مجازی پی پال، بهترین راه نجات برای آن‌ها بوده است. همین مشکل در افتتاح و وریفای حساب کاربری کاربران ایرانی در صرافی‌های معتبر رمزارزی نظیر بایننس نیز وجود دارد که شماره مجازی می‌تواند بهترین راه‌حل ممکن برای دور زدن چنین محدودیت‌هایی باشد.

کافی است تمامی اقدامات ساده و عادی را برای انجام دهید و در مرحله ورود شماره، شماره مجازی خریداری شده را به بانک پی پال ارائه کنید. این بانک یک کد تایید به این شماره می‌فرستد که وسیله‌ای برای افتتاح حساب پی پال است. شما می‌توانید این کد را از فروشگاهی که خرید خود را از آن انجام داده‌اید، تحویل بگیرید و حساب پی پال خود را با موفقیت افتتاح کنید. در حال حاضر خرید شماره مجازی پی پل از سایت آریاپی ممکن است.

البته شایان ذکر است که برخی محدودیت‌های دیگر در افتتاح حساب بانکی پی پال وجود دارد که باید فکری برای دور زدن آن‌ها داشته باشید. اما در کل می‌توان مشکل شماره موبایل را برجسته‌ترین مانع در این مسیر به شمار آورد؛ بنابراین خرید شماره مجازی پی پال بزرگ‌ترین موانع را از مسیر شما برمی‌دارد.

خرید شماره مجازی واتساپ

همگی با نام پیامرسان واتساپ آشنا هستیم. واتساپ با وجود اینکه مشکلات و نقص‌های بسیار زیادی دارد، همچنان به عنوان یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان شناخته می‌شود. تا پیش از این به فکر هیچ‌کدام از کاربران نمی‌رسید که بتوانند با خرید شماره مجازی واتساپ، یک اکانت برای خود بسازند؛ زیرا واتساپ امنیت بسیار بالایی دارد و چنین اتفاقاتی به وفور مشاهده نمی‎‌شود.

با وجود اینکه انتقادات کاربران از درجا زدن واتساپ در سرتاسر جهان مشاهده می‌شود، اما این اتفاق موجب کاهش محبوبیت آن نشده است. به همین دلیل می‌توان کاربرانی را در دنیای دیجیتال مشاهده کرد که سخت به دنبال خرید شماره مجازی واتساپ برای خود هستند؛ زیرا با استفاده از شماره مجازی می‌توان یک اکانت مطمئن در پیامرسان امن و مطمئن واتساپ ایجاد کرد.

مبرهن است که ایجاد اکانت در پیامرسان واتساپ به اندازه تلگرام و پی پال سخت نیست و می‌توان در عرض چند دقیقه، یک اکانت شخصی در این نرم افزار ایجاد کرد.

خدمات مرتبط:

خرید شماره مجازی اپل آیدی

موردی که شاید زیاد با آن مواجه نشده باشید، شماره مجازی برای اپل آیدی است. در دوران امروزی که شرکت اپل بخش بزرگی از بازار موبایل و دنیای دیجیتالی را به خود اختصاص داده، عده کثیری از کاربران به دنبال ایجاد اکانت اپل آیدی با شماره مجازی هستند. شماره مجازی به عنوان یک شماره مطمئن، مزایا و امکانات اکانت اپل آیدی را در اختیار شما می‌گذارد. به همین دلیل است که خرید شماره مجازی اپل آیدی برای کاربران آگاه تا این اندازه اهمیت دارد.

البته مسلما عمده کاربرانی که گوشی اپل دارند، می‌توانند بدون مشکل اکانت اختصاصی خود را در اپل آیدی بسازند؛ اما ایجاد این اکانت به واسطه شماره مجازی، دسترسی شما را به امکانات و قابلیت‌های منحصربه‌فرد آن فعال می‌کند. به خصوص از آنجایی که شرکت اپل در کشور آمریکا فعالیت دارد، باعث شده تا تحریم‌ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت و امکانات این موبایل‌ها داشته باشند و محدودیت‌هایی برای کاربران ایرانی ایجاد کنند.

شما با خرید شماره مجازی اپل آیدی، در واقع خود را به عنوان یک کاربر خارجی به اپل آیدی معرفی می‌کنید؛ چراکه سرویس شماره مجازی، متعلق به یکی از کشورهای خارجی است که شما می‌توانید آن کشور را انتخاب کنید. برای اینکه در حین خرید شماره با گزینه‌های ممکن آشنایی داشته باشید، در انتهای این مطلب توضیحاتی مختصر از این کشورها ارائه خواهیم کرد.

خرید شماره مجازی اینستاگرام

در نهایت، نوبت به اصلی‌ترین و پرکاربرترین نرم افزار پیامرسان و شبکه اجتماعی می‌رسد. یقینا بیشتر از نصف مردم در اینستاگرام فعالیت دارند و می‌خواهند با چندین اکانت اینستاگرام، فعالیت خود را در اینستاگرام گسترش دهند؛

زیرا اینستاگرام دارای یک فضای بسیار جذاب برای کاربران است و کاربران از داشتن یک اکانت امن و مطمئن استقبال می‌کنند. با توجه به تعداد کاربران اینستاگرام، می‌توان به جرئت گفت بیشتر از انواع ذکر شده دیگر طرفدار دارد.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید از ایمیل نیز برای ایجاد اکانت اینستاگرام استفاده کنید. اینستاگرام برای راحتی کاربران خود، دو راه برای ایجاد اکانت اینستاگرام در اختیار آن‌ها قرار داده است؛ به طوری که افراد در ساخت اکانت اینستاگرام محدودیت چندانی ندارند و می‌توانند با ایمیل و شماره موبایل خود این کار را انجام دهند. بنابراین شما می‌توانید بین خرید شماره مجازی اینستاگرام و ایجاد ایمیل برای خودتان، یک مورد را انتخاب کنید.

به عبارتی دیگر اگر بخواهید یک اکانت امن و ناشناخته در اینستاگرام ایجاد کنید، ایمیل نمی‌تواند برای شما کاربردی باشد؛ زیرا کاملا قابل حدس است و شماره موبایل شخصی خودتان را نیز برای ایجاد این ایمیل وارد کرده‌اید. تنها راه برای ایجاد یک اکانت ناشناخته و به اصطلاح روح، خرید شماره مجازی اینستاگرام است.

با وجود این شماره‌های مجازی مطمئن، شما می‌‌توانید به تعداد دلخواه اکانت اینستاگرام ایجاد کنید. این شماره‌های مجازی نیز کیفیت متنوعی دارند که شما باید با توجه به هدف و بودجه خود، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک اکانت اینستاگرام با تمامی امکانات و بدون ریپورت داشته باشید، باید در انتخاب و خرید شماره مجازی اینستاگرام به کیفیت شماره مورد نظرتان توجه کنید.

خرید شماره مجازی خارجی

حال که انواع شماره مجازی را شناختید، نوبت به معرفی کشورهای خارجی ارائه‌دهنده می‌رسد. امروزه تقاضای خرید شماره مجازی از تمام کشورها به قدری زیاد است که می‌توان تعداد زیاد سرویس‌دهندگان فعال در بازار را مشاهده کرد. البته در مورد اینکه عمده آن‌ها کاربرد چندانی ندارند، شک نداشته باشید. سرویس‌دهندگان مطرح و قابل اعتماد همواره سیاست مشتری مداری دارند و در جلب رضایت مشتریان خود موفق عمل می‌کنند.

پنل خرید شماره مجازی ایران | خرید شماره مجازی آمریکا ارزان | خرید شماره مجازی ارزان

بدون شک شما می‌توانید شماره مجازی تمامی کشورها را از سایت آریاپی خریداری کنید. در حال حاضر امکان خرید شماره مجازی بیش از 180 کشور از این سایت وجود دارد و شما هیچ محدودیتی در خرید شماره مجازی مورد نظرتان نخواهید داشت. از این رو، آریاپی با 1200 سرویس همکاری دارد که باعث شده تقریبا تمام نیازهای شما را تامین کند. برای آشنایی بیشتر، محبوب‌ترین شماره‌های مجازی را شرح می‌دهیم.

خرید شماره مجازی روسیه

کشور روسیه به واسطه سیاست قدرتمندی که در سرتاسر جهان دارد، از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل می‌توان محبوبیت و ارزش خرید شماره مجازی روسیه را در دنیای دیجیتال مشاهده کرد. مرکز فعالیت تلگرام، به کشور روسیه بازمی‌گردد و مطمئنا شماره مجازی روسیه بهترین گزینه برای ساخت اکانت تلگرام به شمار می‌رود. پیش شماره روسیه 7+ است که در جایگاه خود، جذابیت و سادگی مناسبی دارد.

خرید شماره مجازی کانادا

خرید شماره مجازی کشور کانادا میان کاربران محبوبیت چندانی ندارد؛ زیرا معتقدند که شماره‌های مجازی بهتر و معتبرتری وجود دارد. پیش شماره کانادا 1+ است که همانند پیش شماره کشور آمریکا، سادگی و جذابیت قابل تحسینی دارد.

خرید شماره مجازی آمریکا

همان‌‌ طور که انتظار می‌رفت، نام شماره مجازی آمریکا را نیز در این میان مشاهده می‌کنیم. شما با خرید شماره مجازی آمریکا، می‌توانید از تمامی امکانات و مزایای موجود بهره‌مند شوید؛ زیرا اعتبار شماره مجازی شما کاملا به کشور ارائه‌دهنده سرویس آن بستگی دارد. با این وجود، یقینا شما کشوری قدرتمندتر از آمریکا پیدا نخواهید کرد!

باید توجه داشت که کیفیت شماره‌های مجازی آمریکا بسیار باکیفیت و قابل استناد هستند؛ اما در کل شما نمی‌توانید از یک شماره مجازی آمریکایی جهت ایجاد اکانت در تمام پیامرسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. در بخش قبلی نیز توضیح دادیم که هرکدام از انواع شماره مجازی برای ایجاد اکانت در یک نرم افزار خاص کاربرد دارند.

اما شما میتوانید با آمریکا ، بدون محدودیت در 99 درصد سایت ها ثبت نام کنید و شماره گوگل ویس بر خلاف شماره مجازی معمولی، دائمی هستند و قابلیت دریافت بینهایت پیام از هر سرویس را دارند. پیش شماره کشورآمریکا با عدد 1+ برای کاربران بسیار جذاب است و می‌توان آن را به سادگی و تا مدت طولانی استفاده کرد.

خرید شماره مجازی انگلیس

شماره مجازی کشور انگلیس نیز همانند آمریکا، اعتبار و کیفیت بالایی دارد. به طور کلی شما می‌توانید انواع شماره مجازی انگلستان را از فروشگاه‌های شماره مجازی خریداری کنید؛ زیرا تقاضای چند صد هزار کاربر باعث شده تا سرویس‌دهندگان شماره مجازی، ارائه شماره‌های مجازی این کشور را جدی بگیرند. شما می‌توانید خرید شماره مجازی انگلیس با پیش شماره 44+ را از سایت آریاپی انجام دهید و از خدمات باکیفیت این فروشگاه بهره‌مند شوید.

خرید شماره مجازی فرانسه

با وجود اینکه خرید شماره مجازی تمام کشور ها از جمله انگلیس و آمریکا ممکن است، اما کاربران ارزش زیادی برای خرید شماره مجازی کشور فرانسه قائل هستند. بسیاری افراد که تجربه استفاده از شماره مجازی فرانسه را دارند، عمدتا به تعریف و تمجید از سرویس‌های این کشور می‌پردازند و رضایت کاملی از شماره‌های مجازی کشور فرانسه دارند. در حال کلی پیش شماره مجازی فرانسه، 33+ است که می‌توان آن را در ابتدای تمامی شماره‌های فرانسوی مشاهده کرد.

خرید شماره مجازی آلمان

هیچ شکی در مورد کیفیت و محبوبیت شماره‌های مجازی آلمان وجود ندارد. البته کاملا مشخص است که شماره مجازی آلمان و فرانسه شباهت‌های بسیاری دارند و به نوعی رقیب اصلی یکدیگر به شمار می‌روند. استفاده از شماره مجازی آلمان تجارت شما را متحول کرده و در گسترش کسب‌وکارتان در خارج از کشور به شما کمک خواهد کرد.

خرید شماره مجازی ترکیه

ترکیه یکی از کشوهایی است که موقعیت جغرافیایی خاصی دارد. قسمتی از این کشور در آسیا و قسمتی از آن در اروپا قرار دارد و همین امر باعث شده تا آن را کشوری اوراسیایی بنامند. در واقع ترکیه را می‌توان پلی بین دو قاره در نظر گرفت.

این کشور دارای مکان‌های توریسی و گردشگری زیادی است و همین امر باعث شده تا بالاترین نرخ جذب توریست را داشته باشد. اکثریت مردم این کشور مسلمان بوده و فرهنگی آمیخته با فرهنگ اسلامی دارند. تمامی این عوامل باعث می‌شود تا با داشتن شماره مجازی ترکیه به راحتی کسب‌وکار خود را گسترش داده و در نهایت درآمد بیشتری داشته باشید.
با استفاده از شماره مجازی ترکیه می‌توانید در انواع شبکه‌های مجازی حضور داشته و از آن‌ها استفاده کنید. حفظ حریم شخصی و محرمانه بودن اطلاعات شما، صرفه جویی در هزینه‌ها، استفاده برای موارد تبلیغاتی، استفاده تجاری و به صورت بیزینس، همگی جزو ویژگی‌های مثبت استفاده از این شماره مجازی هستند.

خرید شماره مجازی امارات

امارات نیز جزو کشورهایی به حساب می‌آید که بسیاری از افراد به دنبال داشتن شماره مجازی آن هستند. توجه داشته باشید که شماره مجازی امارات، شماره ثابت است و همین امر اعتبار کسب‌وکار شما را دو چندان می‌کند.

هزینه استفاده از شماره مجازی امارات بسیار ارزان‌تر از تلفن ثابت است؛ چراکه این شماره با اینترنت کار می‌کند و همین امر هزینه استفاده از آن را کاهش می‌دهد. همچنین توجه داشته باشید که شما می‌توانید از این شماره مجازی با فناری‌های مدرن مانند تلفن پاسخگو، ضبط صدا و تلفن گویا استفاده کنید.

خرید شماره مجازی ایران

یکی از سوالاتی که برای بیشتر کاربران ایجاد می‌شود این است که آیا امکان خرید شماره مجازی ایران وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله، شماره مجازی ایران نیز برای استفاده در اپلیکیشن‌ها و موارد دیگر وجود دارد و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از شماره خود نبوده و به دنبال یک شماره دیگر هستید، می‌توانید از شماره مجازی داخلی استفاده کنید. البته ذکر این نکته الزامی است که شماره مجازی ایرانی بیشتر برای استفاده در تلگرام بوده و نمی‌توانید همچون سایر شماره‌های مجازی از آن در نرم‌افزارهای دیگر هم استفاده کنید.

اپراتورهای مخابرات ایرانی همچون اپراتورهای سایر کشورها شماره مجازی ارائه نمی‌دهند. در واقع چیزی که تحت عنوان شماره مجازی ایرانی وجود دارد، به صورت اکانت آماده تلگرام و بعضا واتساپ فروخته می‌شود. آریاپی خرید شماره مجازی ایران را توصیه نمیکند تا بعدها دچار دردسر نشوید.

خرید شماره مجازی تمام کشور ها

برای بسیاری از کسب‌وکارها و افراد با شغل‌های مختلاف ممکن است پیش بیاید که نیازمند چندین اکانت در شبکه‌های مجازی باشند. یکی از راه‌ها برای داشتن چندین اکانت در تلگرام، واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی مختلف این است که شما چندین سیم کارت مختلف تهیه کنید.

این کار هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. راه دیگر برای داشتن چندین اکانت مجزا در شبکه‌های اجتماعی، خرید شماره مجازی است. این شماره‌ها با هزینه کمتر کار شما را راه انداخته و از صرف هزینه بیشتر نیز جلوگیری خواهند کرد. شماره مجازی برای اغلب کشورها وجود دارد و شما می‌توانید براساس نیاز خود اقدام به خرید یک یا چند شماره مجازی از یک یا چند کشور مختلف کنید.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که خرید شماره مجازی باید از جای مطمئن و قابل اعتماد انجام شود. متاسفانه برخی از افراد سودجو شماره‌های مجازی را به چند نفر فروخته و از این نظر منجر به ایجاد اختلال و یا از بین رفتن اطلاعات شخص می‌شوند. برای جلوگیری از این اتفاق‌ها بهتر است خرید شماره مجازی را از جای مطمئن انجام دهید تا بعدها دچار دردسر نشوید.

چرا به شماره مجازی نیاز داریم؟

دلایل مختلفی وجود دارند که می‌توانند منجر شوند افراد نیاز به شماره مجازی داشته باشند، برخی از مهم‌ترین دلایل نیاز به شماره مجازی عبارت‌اند از:

تحریم استفاده از برخی پلتفرم‌ها

متاسفانه بسیاری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی دسترسی شماره‌های ایرانی را به سایت و اپلیکیشن خود قطع کرده‌اند. همین امر باعث می‌شود تا افراد با شماره ایرانی نتوانند از امکانات این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها استفاده کنند؛ چراکه برای ثبت نام و استفاده از آن‌ها باید از شماره کشورهای دیگر استفاده کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از این اپلیکیشن‌ها و یا استفاده از امکانات این سایت‌ها، استفاده از شماره مجازی است. این راه یکی از ارزان‌ترین و بهترین راه‌ها است تا بتوانید از امکانت این گونه سایت‌ها استفاده کنید.

نیاز به شماره جدید برای ثبت نام مجدد در برخی سایت‌ها

در برخی از سایت‌ها و یا اپلیکیشن‌ها شما تنها یک بار می‌توانید با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام کنید. در صورتی که قصد ثبت نام مجدد در این سایت‌ها و یا اپلیکیشن‌ها را داشته باشید، نیاز به یک شماره جدید خواهید داشت. یکی از کم‌هزینه‌ترین راه‌ها برای این کار، استفاده از شماره مجازی است.

عدم تمایل به آشکار شدن شماره همراه

بسیاری از افراد، به دلایل گوناگونی دوست ندارند شماره تلفن خود را در اختیار دیگران قرار دهند. برای ثبت نام در اغلب شبکه‌های مجازی، باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای این افراد استفاده از شماره مجازی است. شما می‌توانید از این شماره برای حضور در انواع شبکه‌های مجازی استنفاده کرده و شماره خود را آشکار نکنید.
توجه داشته باشید هنگامی که شما از شماره مجازی استفاده می‌کنید، افرادی که شماره اصلی شما را دارند نیز نمی‌توانند با وارد کردن شماره شما در شبکه‌های مختلف اجتماعی و یا سایت‌های مختلف، شما را پیدا کنند.

وجود اختلال برای ثبت نام در برخی از سایت‌های خارجی

برخی از سایت‌های خارجی و یا اپلیکیشن‌ها، محدودیتی برای کاربران ایرانی در نظر نگرفته‌اند؛ اما به دلیل برخی اختلالات فنی و یا برخی موارد دیگر، در هنگام ثبت نام، کد تایید به شماره شما ارسال نمی‌شود. در این موارد نیز خرید شماره مجازی خارجی مشکل را حل کرده و ثبت نام شما با موفقیت انجام می‌شود.

گسترش کسب‌وکار

برخی از صاحبان کسب‌وکار، در کشورهای خارجی نیز فعالیت می‌کنند؛ اما نمایندگی رسمی در آن کشور ندارند. در این مواقع با خرید شماره مجازی آن کشور می‌توانند مشتریان خود را به دست آورده و کسب‌وکار خود را رونق دهند.

تمام مواردی که در بالا ذکر شد، برخی از دلایلی هستند که ممکن است به خاطر آن‌ها نیاز به شماره مجازی داشته باشید. البته برخی از افراد دیگر نیز به دلایل دیگری نیاز به شماره مجازی دارند و اقدام به خرید شماره مجازی می‌کنند.

خرید شماره مجازی با توجه به کشور انتخابی شما، قیمت متفاوتی خواهد داشت. برای خرید شماره مجازی توجه داشته باشید تا در دام سودجویان این ماجرا نیفتید. همان طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، بهتر است خرید خود را از مطمئن‌ترین و قابل اعتمادترین سایت انجام دهید تا بعد از خرید آن دچار مشکل نشوید.

اگر به دنبال خرید شماره مجازی ارزان و با قیمت مناسب هستید، ما در آریاپی در خدمت شما هستیم. سفارشات شما در آریاپی در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام شده و قیمت بسیار مناسبی برای آن در نظر گرفته خواهد شد. همچنین حفظ امنیت کاربران در خرید شماره مجازی برای ما در اولویت بوده و حساب کاربری را با جدیدترین متد بانکداری و با امنیت بالا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

خرید شماره مجازی دائمی

برخی از شماره‌های مجازی تنها برای مدت خاصی در اختیار شما قرار داده می‌شوند و بعد از یک دوره این شماره از دسترس شما خارج خواهد شد. استفاده از این شماره‌های مجازی شاید برای کوتاه مدت مناسب به نظر برسد، اما در دراز مدت مناسب نخواهد بود و ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود آورد.

تصور کنید شما از یک شماره مجازی برای ثبت نام در اپلیکیشنی مانند اینستاگرام استفاده کرده‌اید، اگر این شماره مجازی دائمی نباشد، بعد از مدتی اگر بخواهید از طریق رمز فراموشی وارد اکانت خود شوید، امکان دریافت SMS برای شما وجود نخواهد داشت.

برای اینکه از این مشکلات جلوگیری کنید و در این موارد مشکل خاصی برایتان پیش نیاید، بهتر است در هنگام خرید شماره مجازی، اقدام به خرید شماره مجازی دائمی کنید. برای این کار باید خرید خود را از جایی انجام دهید که شماره مجازی خود را تضمین می‌کنند.

امنیت شماره مجازی

استفاده از شماره مجازی مزایای بسیاری دارد و همین امر باعث شده تا عده بسیار زیادی از افراد به استفاده از این شماره‌ها روی بیاورند. یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از افراد برای داشتن شماره مجازی، مسئله امنیت آن است. بسیاری از افراد اقدام به استفاده از شماره مجازی رایگان می‌کنند. در این مورد خاص باید یادآور شویم که استفاده از شماره مجازی رایگان هیچ‌گونه امنیتی ندارد و ممکن است مشکلات زیادی برای شما به وجود آورد.

البته خرید شماره مجازی از شرکت‌های معتبر باعث می‌شود تا امنیت این شماره‌ها بسیار بالا باشد. شرکت‌های حرفه‌ای که اقدام به فروش شماره‌های مجازی می‌کنند، تا حد بسیار زیادی امنیت این شماره‌ها را تامین می‌کنند. ما در با بالاترین امنیت و جدیدترین متد بانکداری امینت را برای شما به وجود می‌آوریم تا با خیال راحت شماره مجازی مورد نیاز خود را تهیه کرده و با استفاده از آن فعالیت خود را انجام دهید.

مقایسه خرید دائمی شماره مجازی و اجاره آن به لحاظ امنیت

یکی از راه‌حل‌هایی که برخی از وب‌سایت‌های ارائه کننده خدمات شماره مجازی، به منظور کاهش هزینه استفاده از شماره‌های مجازی به آن روی آورده‌اند، مسئله اجاره دادن چنین شماره‌هایی است!

در چنین حالتی نیز هرچند که شاید هزینه پرداختی کاربران در مقایسه با خرید دائمی یک شماره مجازی، مقرون به صرفه‌تر باشد؛ اما نباید از این نکته غافل شد که در این روش نیز مسلما ما با یک بن بست امنیتی و تهدیدهای جدی علیه حریم خصوصی کاربران مواجه خواهیم شد؛ چراکه پس از اتمام مدت اجاره، مالکیت منافع این شماره‌ها از کاربران سلب شده و در اختیار کابر دیگری قرار می‌گیرد.

حال تصور کنید که شما از طریق اجاره یک شماره مجازی معتبر، نسبت به ساخت اپل آیدی که بالاترین ارتباط را با حریم خصوصی شما در اکوسیستم اپل دارد، اقدام کرده‌اید و پس از اتمام مدت اجاره این شماره در اختیار فرد دیگری قرار گرفته که چنین فردی به راحتی می‌تواند به اطلاعات شما در iCloud دسترسی داشته باشد! با چنین تصوری چه احساسی به شما دست خواهد داد؟! مسلما احساس عدم امنیت و بی‌اعتمادی اولین حسی است که آن را در این حالت تجربه می‌کنید و این در حالی است که شما با خرید یک شماره مجازی یکبارمصرف دائمی هیچگاه با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد.

منظور از یک‌بار مصرف بودن شماره‌های مجازی ارائه شده در مجموعه آریاپی، این است که شما پس از خرید شماره مجازی یک سرویس مشخص، به صورت مادام العمر مالکیت آن شماره را در اختیار خواهید داشت و این شماره از لیست شماره‌های مجموعه ما خارج می‌گردد و حتی کارشناسان ما نیز به پیام‌های دریافتی شما در این شماره مجازی دسترسی نخواهند داشت و دقیقا به همین علت است که خرید یک شماره مجازی دائمی می‌تواند بالاترین سطح امنیتی را به هنگام استفاده از چنین شماره‌هایی در اختیار شما قرار دهد و در نتیجه با استفاده از شماره‌های مجازی دائمی هیچگونه نگرانی خاصی از بابت تهدیدات موجود علیه حریم خصوصی‌تان نخواهید داشت.

مزایای خرید شماره مجازی از مجموعه آریاپی

علت این که در سال‌های گذشته کاربران زیادی به سراغ خدمات خرید شماره مجازی آریاپی آمده‌اند، مزایایی است که این کاربران با انتخاب مجموعه ما از آن برخوردار می‌شوند. این مزایا به شرح زیر هستند:

  • ارائه تضمین امنیت اطلاعات

در خرید شماره مجازی اولین مسئله‌ای که باید به آن توجه داشت، به میزان اعتبار مجموعه ارائه کننده چنین خدماتی مربوط می‌شود. با خرید شماره مجازی از یک فروشگاه نامعتبر کلید ورود به حریم خصوصی در حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی و همچنین امنیت دارایی‌های موجود در حساب پی‌پال و صرافی‌های رمزارزی را در اختیار افراد سودجو قرار می‌دهید، مسئله‌ای که به هنگام انتخاب مجموعه آریاپی هیچگاه با آن روبه‌رو نخواهید شد. پس از فروش شماره مجازی و تحویل آن به شما، حتی کارشناسان مجموعه نیز به پیام‌های شما دسترسی نخواهند داشت و کل مالکیت شماره به فرد خریدار منتقل می‌گردد.

مجددا اگر نگاهی به مطالب مطرح شده در فوق داشته باشید، متوجه خواهید شد که دغدغه اصلی مدیران و کارشناسان مجموعه آریاپی در برطرف کردن محدودیت‌هایی است که عموما به دلیل تبعیت شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های پرداخت از تحریم‌های مالی بر علیه کاربران ایرانی اعمال شده است. ماهیت مجموعه آریاپی یک موسسه خدمات رسان ارزی بوده که در طول چندین سال فعالیت خود تلاش نموده تا از بار محدودیت‌های تحریمی موجود بر روی دوش کاربران ایرانی بکاهد؛ به همین علت کلیه خدمات مجموعه ما با منصفانه‌ترین قیمت و در عین حال با بهترین کیفیت ممکن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و آیتم خرید شماره مجازی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

گاهی کاربران به سوالات و ابهاماتی در ارتباط با خرید شماره مجازی برخورد می‌کنند که پاسخ این ابهامات را در مطالب گفته شده در وب‌سایت‌ها پیدا نمی‌کنند و همین مسئله موجب تردید آن‌ها در خرید یا عدم خرید شماره مجازی از مجموعه‌های مختلف می‌شود. کارشناسان ما با تسلط بر چنین مسئله‌ای، آیتم مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش را در اختیار کاربران قرار داده‌اند تا در صورتی که به هنگام خرید شماره مجازی به راهنمایی نیاز داشته باشند با مشکلی مواجه نگردند. ناگفته نماند که خدمات پشتیبانی و مشاوره کارشناسان مجموعه ما صرفا به مرحله پیش از خرید منحصر نشده و پس از خرید شماره مجازی نیز در صورت بروز هرگونه مشکلی می‌توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

آریاپی؛ مطمئن‌ترین مرجع برای خرید شماره مجازی

همان طور که اشاره کردیم، برای خرید شماره مجازی نباید به هر شخصی اعتماد کنید و برای انجام این کار بهتر است از یکی از شرکت‌های معتبر این کار را انجام دهید. ما در آریاپی با ارائه خدمات با بهترین کیفیت و انجام سفارشات شما در کمترین زمان ممکن، شماره مجازی را با امنیت بالایی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم.

شما می‌توانید برای خرید انواع شماره مجازی کشورهای مختلف، سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت شماره مجازی، نیاز خود را رفع کنید. ما در آریاپی با در اختیار داشتن کارشناسان باتجریه و مجرب در این زمینه بستری را فراهم کرده‌ایم تا خرید شماره مجازی برای شما به راحتی و با امنیت بسیار بالا انجام شود. همچنین جهت دریاف شماره مجازی رایگان میتوانید آریاپی در با هجوم تعداد کثیری از کاربران به بازار رمز ارز، به نظر می‌رسد تقاضای خرید شماره مجازی بایننس چندین برابر شده است. از آنجایی که دسترسی به امکانات ویژه صرافی بایننس و ایجاد یک اکانت پرمیوم در معاملات بازار کریپتوکارنسی را تسهیل می‌کند، ارزشمند بودن خرید شماره مجازی بایننس قابل بحث نیست. افراد می‌توانند با این شماره مجازی، سرعت و دقت بیشتری به معاملات ارز دیجیتال در صرافی آنلاین بایننس ببخشند.

به دلیل محبوبیت و تقاضای میلیون‌ها کاربر برای ، فروشگاه معتبر آریاپی تصمیم گرفته تا انواع مختلفی از این شماره‌ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد. افراد می‌توانند بسته به علاقه و تمایل خود، شماره مجازی یکی از کشورها را انتخاب کرده و اکانت بایننس خود را با استفاده از آن افتتاح کنند. به دلیل تنوع بالا و عدم آشنایی عمده کاربران با کاربردهای شماره مجازی بایننس، فروشگاه آریاپی تصمیم گرفته تا قبل از خرید شماره مجازی بایننس توضیحاتی جامع در اختیارتان قرار دهد؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

یکی از مشهورترین صرافی‌هایی که پلتفرم معاملات انواع ارز دیجیتال اعم از بیت کوین، اتریوم، ترتر، دوج کوین و غیره را در اختیار کاربران قرار داده، صرافی بایننس نام دارد. افراد می‌توانند با ایجاد حساب کاربری شخصی در این صرافی، و وریفای بایننس انواع ارز دیجیتال را به تعداد دلخواه و بالا خریداری کرده و آن‌ها را نگهداری کنند. این صرافی فعالیتی گسترده دارد و میلیون‌ها کاربر به صورت سالانه معاملات خود را به وسیله امکانات صرافی بایننس انجام می‌دهند تا ضمن برخورداری از امنیت، از سهولت در انجام آن نیز بهره‌مند شوند.

از آنجایی که ایجاد حساب کاربری در صرافی بایننس نیازمند شماره و اطلاعات موثق است، ایرانیان نمی‌توانند به صورت مستقیم در آن حساب باز کنند؛ چراکه در چندین سال اخیر تمام تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که در کشور ما به وجود آمده، در راستای سلب امکان ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم‌های بین‌المللی بوده‌اند. به همین دلیل، صرافی بایننس تا پیش از این یک پلتفرم دست نیافتنی برای بسیاری از کاربران ایرانی شمرده می‌شد.

حالا که راه و روش‌هایی کاربردی برای ایجاد حساب کاربری در صرافی بایننس به وجود آمده، کاربران می‌توانند با خرید شماره مجازی بایننس، اکانت شخصی خود را در این صرافی مشهور بسازند. شما می‌توانید با استفاده از این شماره‌ها، خود را یک فرد خارجی معرفی کرده و با اطلاعات و هویت قانونی، اکانت شخصی خود را در این پلتفرم افتتاح کنید. برای انجام این کار، می‌توانید شماره مجازی مورد نظرتان را از کشورهای مختلف خریداری کرده و سپس به مراحل بعدی ایجاد حساب کاربری در صرافی بایننس بروید. و همچنین برای وریفای بایننس میتوانید از خدمات مجموعه آریاپی بصورت تضمینی استفاده کنید.

نحوه استفاده از شماره مجازی بایننس

در چندین سال قبل، کاربران می‌توانستند شماره مجازی دلخواه خودشان را شخصا ایجاد کرده و از آن برای اهداف تجاری خود استفاده کنند؛ اما این روش دیگر پاسخگوی نیازهای کاربران نیست و محدودیت‌های بیشتری در این زمینه وضع شده تا کاربران از این روش غیرمجاز استفاده نکنند. به همین دلیل شما باید قبل از اینکه برای خرید شماره مجازی بایننس اقدام کنید، شیوه استفاده از آن برای ایجاد حساب کاربری را فرا گرفته و اطلاعاتی کامل در مورد آن کسب کنید.

زمانی که شماره مجازی موردنظر خود را خریداری کردید، می‌توانید به وب سایت صرافی بایننس مراجعه کرده و اقدامات اولیه را برای ایجاد حساب انجام دهید. سپس این پلتفرم یک کد فعالسازی به شماره مجازی ارسال می‌کند که شما باید برای ایجاد اکانت خود به آن کد فعالسازی دسترسی داشته باشید؛ بنابراین فروشگاه آریاپی این کد را در اختیار شما می‌گذارد تا اکانت خود را در بایننس ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که دسترسی به این شماره مجازی، تنها تا زمانی امکان‌پذیر خواهد بود که شما کد را از آن دریافت و حساب کاربری خود را افتتاح کنید. بعد از این کار نمی‌توانید به شماره مجازی خود دسترسی داشته باشید و دسترسی به شماره مجازی از شما سلب می‌شود. حالا که در صرافی بایننس یک اکانت شخصی دارید، به نظر می‌رسد دسترسی به شماره مجازی چندان برای شما مفید و کاربردی نخواهد بود.

شیوه ایجاد اکانت در صرافی بایننس

مطمئنا اقداماتی که بعد از خرید شماره مجازی بایننس انجام می‌دهید، بسیار حائز اهمیت هستند. از آنجایی که حساب کاربری شما در صرافی بایننس با اطلاعاتی که وارد می‌کنید ثبت خواهد شد، بهتر است تمام این اطلاعات را در یک مکان مطمئن و قابل استناد بنویسید؛ چراکه احتمال فراموش کردن رمز عبور و دیگر اطلاعات وارد شده وجود دارد و این اتفاق می‌تواند موجب از دست رفتن اکانت ارزشمند بایننس شما شود. برای اینکه در این پروسه با مشکل قابل توجهی مواجه نشوید، قصد داریم تمام مراحل و اقدامات مورد نیاز برای ایجاد اکانت صرافی بایننس را شرح دهیم.

از آنجایی که نرم‌افزار و سایت صرافی بایننس در ایران فیلتر است، شما باید فیلترشکن خود را در بدو ورود به وبسایت فعال کنید. در صورتی که این کار انجام نشود، احتمال اینکه صرافی بایننس آی پی شما را شناسایی کرده و حساب کاربریتان را به صورت کامل حذف کند وجود دارد؛ چراکه ایرانیان به هیچ وجه اجازه ورود به این صرافی را ندارند و نمی‌توانند حساب کاربری اختصاصی برای خود ایجاد کنند.

بعد از ورود به اپلیکیشن و یا سایت بایننس، شما باید مراحل ایجاد اکانت با شماره مجازی را طی کرده و تمام اطلاعات و مدارک خواسته شده را ارسال کنید. مسلما توضیحات کافی در هر بخش به شما ارائه خواهد شد و تنها کاری که باید انجام دهید، این است که مدارک و اسناد معتبر و قابل استناد برای صرافی بایننس ارسال کنید.

حالا که ساخت اکانت در صرافی بایننس به صورت کامل انجام شد، می‌توانید با امکاناتی که در اختیار دارید محدودیت‌ها را دور زده و اکانت خود را پرمیوم کنید. با انجام این کارها، تمام قابلیت‌ها و امکانات صرافی بایننس در اختیار شما قرار می‌گیرد تا از آن‌ها در راستای بهبود معاملات ارزی خود استفاده کنید.

انواع شماره مجازی بایننس

همان‌ طور که می‌دانید، هرکدام از شماره‌های مجازی به کشور خاصی تعلق دارند و سرویس دهی آن‌ها متفاوت است. به همین دلیل ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که انواع شماره مجازی چه تاثیری بر کاربرد آن‌ها دارند؟ جواب سوالتان این است که نوع و کشور ارائه دهنده سرویس شماره مجازی هیچ تاثیری روی عملکرد حساب کاربری بایننس ندارد و شما می‌توانید با خیال راحت نسبت به خرید شماره مجازی بایننس کشور دلخواهتان اقدام کنید. در ادامه، محبوب‌ترین کشورهای ارائه دهنده سرویس شماره مجازی صرافی بایننس را نام برده‌ایم:

شماره مجازی بایننس آذربایجان

شماره‌های مجازی که منشا سرویس‌دهی آن‌ها کشور آذربایجان هستند و پیش شماره 994+ دارند، می‌‌توانند گزینه مناسبی برای افتتاح حساب کاربری در صرافی بایننس باشند. با توجه به فاصله کمی که کشور آذربایجان با ایران دارد، افراد می‌توانند فورا کد فعالسازی حساب کاربری خود را تحویل گرفته و از آن برای افتتاح حساب خود استفاده کنند. البته بسیاری از افراد نیز دلایلی قانع‌کننده دارند که می‌خواهند شماره مجازی یک کشور پیشرفته و ابرقدرت را برای ایجاد اکانت در صرافی بایننس استفاده کنند؛ بنابراین باید به دنبال خرید شماره مجازی بایننس کشورهایی نظیر آمریکا باشند.

شماره مجازی بایننس آمریکا

اولویت تمام افراد برای خرید شماره مجازی با کاربردهای متنوع، شماره مجازی کشور آمریکا است. این کشور که در چند دهه اخیر توانسته قدرت تکنولوژی و توانایی رشد تصاعدی خود را به تمام کاربران نشان دهد، محبوب‌ترین سرویس‌دهنده شماره مجازی در جهان شناخته می‌شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید که خرید شماره مجازی بایننس آمریکا مزیت چندان متمایزی از دیگر شماره‌ها ندارد؛ اما محبوبیت کشور آمریکا باعث شده تا در این مقطع نیز کاربران سرویس این کشور را به کشورهای دیگر ارجح بدانند. پیش شماره آمریکا 1+ تعریف شده است.

شماره مجازی بایننس هلند

چنانچه از وی‌پی‌ان یا فیلترشکن استفاده می‌کنید، متوجه خواهید شد که آی‌پی کشور هلند سرعت و کیفیت بالاتری نسبت به باقی موارد دارد؛ بنابراین دور از ذهن نیست که شماره مجازی بایننس هلند نیز سریع‌تر از باقی شماره‌ها باشد. توصیه می‌کنیم خرید شماره مجازی بایننس هلند از وب سایت آریاپی را یکی از اولویت‌های خود قرار دهید و دقت کنید که سرویس‌دهی شماره مجازی این کشور با پیش شماره 31+، یکی از بهترین‌ها است.

شماره مجازی بایننس آلمان

از شماره‌های مجازی محبوب، می‌توان به شماره مجازی بایننس آلمان اشاره کرد که در بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین ایرانی وجود دارد. شماره مجازی این کشور نیز به دلیل اعتبار بالای آلمان می‌تواند یک گزینه مطمئن برای ایجاد حساب کاربری در صرافی بایننس باشد؛ به طوری که تعداد تقاضاکنندگان برای خرید شماره مجازی بایننس آلمان نسبت به باقی کشورهای مشابه بیشتر بوده و می‌توان آن را یکی از محبوب‌ترین سرویس‌دهندگان شماره مجازی نامید. طبق قانون، پیش شماره کشور المان 49+ است.

شماره مجازی بایننس انگلستان

کشور انگلستان با پیش شماره 44+ از دیگر کشورهای پرطرفدار خرید شماره مجازی برای صرافی بایننس است. از آنجایی که کشور انگلیس تکنولوژی و اعتبار بالایی دارد و به عنوان یک کشور پیشرفته شناخته می‌شود، طبیعی است که افراد زیادی تمایل به خرید شماره این کشور تمایل داشته باشند.

شماره مجازی بایننس امارات متحده عربی

مواردی که برایتان شرح دادیم، از جمله شماره‌های مجازی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کرده و حساب کاربری شخصی خود را توسط آن‌ها در صرافی بایننس ایجاد کنید. همچنین می‌توان شماره مجازی بایننس امارات متحده عربی با پیش شماره 971+ را یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین گزینه‌ها برای افتتاح حساب کاربری در صرافی بایننس دانست. با توجه به تعداد زیاد درخواست برای خرید شماره مجازی بایننس امارات متحده عربی، ، منبع معتبر و قابل اعتماد خرید شماره مجازی بایننس در ایران، امکان خرید و استفاده از این شماره مجازی پرطرفدار را در بستری امن و مطمئن در اختیار کاربران خود قرار داده است.

آریاپی؛ بزرگ‌ترین منبع برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی

در مطلب فوق، تمام توضیحات مهم در مورد خرید شماره مجازی بایننس و ایجاد حساب کاربری در صرافی آن را شرح دادیم. همان طور که در بالای همین صفحه  مشاهده می‌کنید، انواع مختلفی از شماره‌های مجازنامبرلند؛ حرفه ای ترین و ارزان ترین پنل شماره مجازی

تصور کنید قصد ساخت حساب جهت استفاده از شبکه های اجتماعی همانند تلگرام، اینستاگرام، تویتر، فیسبوک و سایتها و نرم افزارهای مختلف هستید، اما جهت ساخت و تکمیل ثبت نام نیاز به وارد کردن شماره موبایل و تأیید پیامکی هستید! مخصوصا زمانی که امکان استفاده از شماره شخصی شما برایتان مقدور نیست و یا تمایل به استفاده از آن ندارید و یا برای استفاده های شخصی و تجاری نیاز به ساخت تعداد زیادی حساب کاربری دارد؛ پنل شماره مجازی نامبرلند این امکان را به شما میدهد که به صورت نامحدود از بیش از 160 کشور مختلف جهان از جمله کشورهای اروپائی و آسیائی و … اقدام به دریافت شماره با هزینه بسیار کم کنید. شماره هایی که امکان دریافت پیامک حاوی کد فعالسازی جهت ساخت اکانت در هر سرویسی را دارا هستند.

با اطمیـنان خریـد کنید

نامبرلند، دارای نماد رسمی اعتماد الکترونیک ، نماد ساماندهی ، گواهی پرداخت امن آنلاین می‌باشد، برای مشاهده روی نمادها کلیک کنید.

شماره بدون ریپورت یعنی چه و کدام شماره ها این خصوصیت را دارند؟

  • منظور از شماره مجازی بدون ریپورت، شماره ای است که محدودیتی برای استفاده نداشته باشد، منظور این است که آن شماره مجازی قابلیت ارسال پیام به شخصی افراد را داراست

شماره تا چه زمان در اختیار ماست؟

  • شماره ها با بهترین کیفیت موجود تهیه شده و اختصاصی هستند، لذا در اغلب اوقات تا زمانی که از اکانت خود خارج نشوید می توانید از آن استفاده کنید

آیا شماره در اختیار ما بوده و همیشه می توانیم کد تأیید بگیریم؟

  • دقت داشته باشید که شماره ها فقط یکبار کد ورود را داده ولی تا زمانی که از حساب خود خارج نشوید معمولا امکان استفاده از شماره بوده و مشکلی نخواهید داشت

تفاوت شماره کشورهای مختلف چیست؟

  • عدد مقابل کشورهای مختلف بیانگر اپراتورهای مخابراتی مختلفی است که شماره های آنها ارائه میشود، از لحاظ کیفیت معمولا تفاوتی نداشته و فقط به جهت تنوع و موجود بودن همیشگی شماره، از اپراتورهای متفاوت اضافه شده است

آیا شماره‌ها امن هستند؟

  • شماره هایی که دریافت می کنید از طرف نامبرلند به هیچ کس دیگری واگذار نمی شود و فقط در اختیار شماست، اما برای حفظ امنیت بیشتر نکات ایمنی سرویس خود را رعایت کنید، مثلا رمز دو مرحله ای تعریف کنید، در صورتی وجود رمز دو مرحله ای حتی اگر شخص به شماره دسترسی پیدا کند تا زمانی که رمز انتخابی شما را نداشته باشد به هیچ وجه نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند

از منوی اصلی به قسمت آموزش ها مراجعه کنید

ی در فروشگاه آریاپی موجود است و افراد می‌توانند مستقیما خرید خود را از این فروشگاه آنلاین معتبر و شناخته شده انجام دهند. همچنین برای استفاده از بایننس شما نیاز به آی پی ثابت معتبر دارید که میتوانید را از مجموعه ما با بالاترین کیفیت انجام دهید.

قسمت بلاگ را مطالعه کنید.