استان ها

دستگیری ۶ سارق در میانه

سرخط نیوز/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی میانه از دستگیری شش سارق و کشف ۱۳ فقره سرقت در عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسن رفیعی در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۱ با انجام بررسی‌های علمی و فنی سارقان را شناسایی و با هماهنگی قضایی، دستگیر و به ارتکاب ۱۳ سرقت اعتراف و تعدادی اموال نیز کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را سریعا با سامانه ۱۱۰ در جریان گذارند.

کشف ۳ کیلوگرم انواع موادمخدر در عجب‌شیر

فرمانده انتظامی شهرستان عجب‌شیر نیز عنوان کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در سطح شهرستان عجب‌شیر مقدار سه کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و سه نفر نیز دستگیر شدند.

سرهنگ سهراب شفقی با اعلام جزئیات این خبر، اظهار کرد: در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر مبنی بر این‌که افرادی در سطح شهرستان اقدام به فروش موادمخدر می‌کنند، موضوع در دستورکار ماموران پلیس در عجب‌شیر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان بعد از هماهنگی قضایی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، محل‌های آلوده را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در بازرسی از منزل سه نفر از متهمان، مقدار قابل توجهی موادمخدر سنتی کشف کنند.

وی با اشاره به این‌که در این رابطه سه نفر متهم دستگیر شدند، تشریح کرد: در بازرسی تخصصی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سه کیلو انواع موادمخدر که به طرز ماهرانه‌ای در منازل متهمان جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظانی شهرستان عجب‌شیر خاطرنشان کرد: برای هر یک از متهمان پس از تکمیل تحقیقات، پرونده قضایی تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش سرخط نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان شرقی، وی یادآوری کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه مورد مشکوک را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام