ورزشی

دست دهدار به مدال نرسید

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز، یازدهمین روز از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان در عربستان، امشب (پنج‌شنبه) با برگزاری رقابت گروه A دسته ۱۰۲ کیلوگرم برگزار شد و رضا دهدار ملی‌پوش کشورمان به روی تخته رفت و با حریفان به رقابت پرداخت.

دهدار که در مسابقات قهرمانی آسیا در اردیبهشت ماه به مقام پنجم رسید و البته سال قبل در رقابت‌های جهانی کلمبیا یک طلا و یک نقره گرفت و نایب قهرمان شد، در حرکت یک‌ضرب با رکورد ۱۷۳ کیلوگرم از دستیابی به مدال باز ماند.

ملی‌پوش کشورمان در دو ضرب ابتدا موفق به مهار وزنه ۲۱۳ کیلوگرمی شد، اما در تلاش دوم هم نتوانست وزنه ۲۱۸ کیلوگرمی را مهار کند. او در تلاش سوم پشت وزنه ۲۲۲ کیلوگرمی قرار گرفت، اما دوباره ناکام بود و در نهایت با رکورد ۲۱۳ کیلوگرم به کار خود پایان داد و در مجموع نیز به رکورد ۳۸۶ کیلوگرم رسید.

دهدار که در یک‌ضرب یازدهم شده بود، با احتساب نتایج گروه‌های B و C، در دو ضرب در رده هفتم ایستاد و در مجموع نیز در جایگاه نهم قرار گرفت.

۲۵۱۲۵۱

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.