علمی و پزشکی

دعوت سازمان نظام پرستاری از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سازمان نظام پرستاری در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش سرخط نیوز، بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، در این بیانیه آمده است:«بهمن ماه و بویژه ایام مبارک دهه فجر و به خصوص ۲۲ بهمن یادآور حماسه بزرگ و تاریخ‌ساز ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی است که مردم غیور و سلحشور ایران عزیز با رهبری داهیانه و عالمانه امام خمینی(ره) و با همراهی مردم بردبار ایران بر طاغوت زمان که از ایادی شیطان بود، غلبه کرد.

انقلاب اسلامی ایران انفجار نور در جهان ظلمانی مستکبران بود. ملت استقلال‌طلب، عدالتخواه و استکبارستیز ایران اسلامی در این انقلاب شکوهمند، با لبیک به ندای مقتدا و رهبرشان، کاخ ظلم و جور وابسته به اجانب را در هم شکست و حکومتی بر پایه احکام و شریعت اسلامی بنا نهاد.

به یاری خداوند متعال نهال انقلاب اسلامی امروز با گذشت ۴۴ سال از عمر پر برکتش و با وجود توطئه‌ها و دسیسه‌های گوناگون و نیز هجمه‌های اقتصادی، نظامی و فرهنگی دشمنان داخلی و خارجی به درختی تناور و پر ثمر تبدیل شده که آثار و برکات و همین طور تاثیرات روزافزون آن را در سایر کشورها نیز شاهد هستیم.

می‌توان گفت که از ابتدای نهضت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) تا امروز، استقامت و صبر ملت رشید و قهرمان ایران و رهبران این نهضت بوده که با وجود همه توطئه‌ها و دشمنی‌ها، دچار انحراف نشده و همچنان استوار ایستاده و در طلیعه چهل و پنجمین سال خود قرار دارد.

اینک دشمنان زبون و زخم خورده انقلاب اسلامی با درماندگی هر چه تمام‌تر به تحریم‌های سخت اقتصادی و یکجانبه علیه ایران اسلامی روی آورده‌اند که این بار نیز مانند گذشته با وحدت و اتحاد مردم و مسئولان و پیروی از منویات وحدت‌بخش مقام معظم رهبری، با پاسخ قاطع و اقدام هوشمندانه ملت مؤمن و بصیر ایران اسلامی مواجه خواهند شد.

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک یوم‌الله ۲۲ بهمن، از ملت شریف، قدرشناس، شهید پرور و غیور ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، حماسه به یاد ماندنی دیگری در اذهان و افکار عمومی جهانیان به تصویر بکشند.»

انتهای پیام