بین الملل

رئیس مجلس به امارات متحده عربی سفر کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور توسعه روابط دوجانبه میان ایران و امارات متحده عربی، تهران را به مقصد ابوظبی پایتخت این کشور ترک کرد.

به گزارش سرخط نیوز محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز پنجشنبه ۱۳ آنلاین ۱۴۰۲ در پاسخ به دعوت رسمی رئیس مجلس ملی امارات متحده عربی در راس یک هیئت پارلمانی تهران را به مقصد ابوظبی پایتخت این کشور ترک کرد.

در مراسم بدرقه رسمی رئیس مجلس شورای اسلامی، مجتبی ذوالنوری نایب رئیس مجلس و سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری تهران حضور داشتند.

در این سفر شبیب جویجری نماینده اهواز و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و امارات متحده عربی، محسن پیرهادی نماینده تهران و عضو هیات رئیسه مجلس، حسین حسین زاده نماینده لارستان و فاطمه رحمانی نماینده مشهد، رئیس قوه مقننه را همراهی می‌کنند.

سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از عزیمت به امارت متحده عربی را اینجا بخوانید.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.