اجتماعی

روایت روز؛ از تذکر کرونایی به وزیر راه تا جزئیات توزیع کالابرگ الکترونیک

شاخص کیفیت هوای پایتخت و شهرهای صنعتی امروز در وضعیت قرمز قرار داشت تا مردم علاوه بر نگرانی از سختی تنفس در شهر، مراقب ویروس جدید کرونا نیز باشند و ماسک‌های خود را محکم‌تر ببندند.

بر اساس گزارش ما، کرونا دوباره ” اوج گرفت ” سه سویه کرونای جدید به نام‌های BQ1، XBB و BA2 در بیماران اخیر مشاهده شده است و این بدان معناست که اوج کرونا در کشور رسما آغاز شده است.

وزارت بهداشت به همه بیمارستان ها و پرسنل آماده درمان داده است چرا که طی 4 تا 6 هفته آینده این پیک جدید به اوج خود می رسد.

علائم دو زير سويه BQ1 و XBB

دکتر حسین فرشیدی – معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر لزوم نظارت بر مرزها و شناسایی بیماران مشکوک نسبت به علائم سویه های جدید ویروس کرونا به ویژه در سویه XBB، گوارش، خستگی و سردرد تاکید کرد. تغییر کرده اند.

به گفته اپیدمیولوژیست ها، گلودرد، گلودرد و آبریزش بینی از علائم اصلی دو نوع BQ1 و XBB کووید-19 است و در برخی موارد ممکن است بیماران دچار سرفه، سرماخوردگی، تب و … شوند. بثورات.

با آن جود، اگرچه میزان انتقال و بیماری در این نوع بیماری ها بالا است، اما میزان کاهش آن کمتر است و استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های ضد کرونا از اهمیت بالایی برخوردار است.

تازرک به وزیر راه آرها زام زدن «ماسک» در ایلافرونا

اهمیت استفاده از ماسک در مجالس و محیط ها اهمیت ویژه ای دارد.

دکتر بهرام عین اللهی امروز در نشست خبری با بیان اینکه نزدیک به سه ماه است که تعداد جان باختگان کرونا در کشور به زیر 10 نفر می گذرد و حتی در برخی روزها به صفر می رسد. زیرا ویروس در هواپیما در حال گردش است و هوا در خارج از کابین در گردش نیست. به همین دیلیل هم ماسک زدن این است.

чанд читать черный дост в па в дан

تعداد مبتلایان به بیماری های دست، پا و دهان نیز در سال جاری افزایش یافته است. این بیماری بیشتر از طریق ترشحات تنفسی و گوارشی منتقل می شود و اغلب در کودکانی که به مهدکودک می روند دیده می شود. از طرفی تماس مستقیم با بیماران مبتلا به ضایعات پوستی نیز ممکن است باعث بیمار شدن دیگران شود.

دکتر محمود خدابنده فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان گفت: در سال جاری تعداد مبتلایان به بیماری های دست، پا و دهان افزایش یافته است. بسیاری از ویروس ها می توانند باعث این بیماری شوند و گفته می شود که ویروس های دیگر نیز ممکن است بیماری دست، پا و دهان را تقلید کنند، به همین دلیل است که این بیماری در کودکان بیشتر دیده می شود.

به گفته وی، با توجه به اینکه انتقال بیماری از طریق قطرات تنفسی و ترشحات گوارشی است، خانواده باید به کودکانی که توانایی آموزش را دارند آموزش استفاده از وسایل خود را در مهدکودک بیاموزند، کودک را به مهدکودک نفرستادند و مدرسه

استفاده از كلابرگ در كاهر شرستان به روست توكريمي

توزیع الکترونیک کالابرگ در چهار شهر به صورت آزمایشی اجرا می شود. این طرح در استان هرمزگان به عنوان اولین استان در حال اجرا است و به گفته وزیر کار و رفاه اجتماعی استفاده از این گزینه 100 درصد اختیاری است و افرادی که یارانه دریافت می کنند می توانند با استفاده از مبلغی که یارانه دریافت می کنند زودتر یارانه را پرداخت کنند. به کارت بانکی آنها اضافه شده است.

میانگین نرخ 12

میانگین نمره امتحانات نهایی کلیه دانش آموزان در سال آخر تحصیلی 12.03 می باشد.

محسن زارعی، رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت سازمان آموزش و پرورش، کنکور را از دلایل پایین بودن معدل دانش آموزان دانست و گفت: تا زمانی که مشکل کنکور حل نشود، نمی توان به طور جدی درباره علت آن صحبت کرد. شکست یا این رشد چیست. تاکنون تمرکز دانش‌آموزان و مدرسه بر امتحانات نهایی نبوده است، اما از سال جاری که سهم سوابق تحصیلی افزایش یافته و قطعی است، می‌توان این نتایج را به شکل واقعی‌تری تحلیل کرد، زیرا دانش‌آموزان به دلیل سوابق تحصیلی بیشتر بر امتحانات پایان ترم تمرکز کنند

آسمان تهران همچنان غبار آلود است

با وجود نبود آموزش و پرورش و تعطیلی مهدهای کودک امروز که منجر به کاهش ترافیک در شهر می شود، امروز کیفیت هوای تهران بهبود نیافته و آسمان تهران همچنان غبارآلود است.

در همین راستا سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم پایداری و آرامش جوی نسبت به افزایش غلظت آلاینده ها در تهران و کرج، نسبت به «بسیار ناسالم» هشدار داده است.

امروز ۲۶ ایستگاه پایش کیفیت هوای تهران در وضعیت «قرمز» قرار گرفتند.

در آينه اما هواعنسي از ورود سامانه برشي از روز كارشهنبه است كابر است و بيد اميد بست تا بريد از كا كرشنبه براي تهراني ها راحت تر براي تهراني ها شود.

به گفته صادق ضیائیان، بارش ها از اواخر روز چهارشنبه و پنج شنبه (14 و 15 روز) گسترده تر خواهد بود و علاوه بر استان های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری. ، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و بوشهر استان‌هایی از استان‌های استرگین، زنجان، گیلان و بُرش‌هایی از استان قزوین، حمدان و تهران را نیز در بر می‌گردند، همچنین در استان‌های کرمان، یزد و اصفهان نیز شید بردگی‌هایی بودند.

نام اعضای شورای شهر به سران قوا در مدر استودة “بحرانی” علوم هوای تهران

با توجه به تهنا تهرانی‌ها در سال کونون تنه دو روز هوای پاکردند، تهران شهر کهتبا به سران سه کوه در مدرستوم «براهنی» علوم هوای تهران نامه زدند.

علی اصغر قائمی، عضو شورای شهر تهران، با بیان اینکه تعداد روزهای ناسالم به بیش از 130 روز رسیده است، گفت: به گفته مسئولان سالانه 26 هزار نفر در کشور حضور دارند که اثرات آلودگی هوا بر زندگی است. تهدید کننده.

در این نامه به موضوع بی توجهی 26 دستگاه مسئول کیفیت هوای پایتخت نیز اشاره شده است و به گفته قامی توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی با تزریق 1000 واگن مترو و 4000 اتوبوس به تهران کمک خواهد کرد. تسهیل ورود خودروها و موتورهای برقی، برخورد قاطع با مجرمان و خروج از دفتر ولی امر درخواست اعضای شورای شهر تهران.

کرا تکرد تاکسی‌های اینترنتی به امام خمینی (ره) است؟

کندی پیش کابری در کشد نیار تکسی‌های اینترنتی به امام خمینی (ره) نیشتر شد. به گفته رئیس شورای شهر تهران موضوعی وجود ندارد.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به ممنوعیت ورود تاکسی های اینترنتی به فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: این خودروها پس از تهیه می توانند خارج از شهر تردد کنند. یک مجوز کیشر و درایفی کیشر کیشر کردی فیروکهای اسنپ، فریورهای درن شهر ستید و درویںها و دریفین کیشر بری از شهر و درویں آنها در بیرون شهر. بنابراین آمادگی آنها و ماشینشان برای سفرهای خارج از شهر محقق نشده و ممکن است ظرفیت نداشته باشند. این دلیل بحث های امنیتی و مسائل ایمنی است.

  • پنگ خبر پربازدید امروز سرویس مجوهیلی سرخط نیوز:


آغاز اوج کرونا در کشور با 3 طرف / تغییر علائم این ویروس


احتمال جاری شدن سیل در چهار استان/ افزایش کیفیت هوای تهران


جزئیات شیوع بیماری «دست و پا و دهان» / ویروس میزبان اصلی کودکان


a


همه‌کیز هراه 2 زیرسویه جدید کورونا / دائین لملوس در بیانیه‌ای

انتهای پیام