فرهنگ و هنر

ساخت سریالهای جدید درباره ۴ شهید

معاون سیما ضمن حضور در منزل دو شهید، از تولیدات جدید سیما با موضوع شهدا از جمله زندگی نامه شهیدان لاجوردی، صدرزاده، نادر مهدوی و صدوقی خبر داد.

به گزارش سرخط نیوز به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی سیما،  معاون سیما در دومین روز سفر خود به شیراز با حضور در منزل شهیدان ندیمی و مهدوی با خانواده این شهدای والامقام دیدار و گفتگو کرد. ‌

محسن برمهانی ابتدا با حضور در منزل شهید ندیمی از شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ، با مادر و برادر این شهید والا مقام گفتگو کرد.

معاون سیما پس از این دیدار به منزل خانواده شهید محمد مهدوی از شهدای مربوط به حادثه تروریستی حسینیه شیراز رفت و خانواده این شهید را تکریم کرد.

معاون سیما در جریان این دو دیدار خطاب به خانواده های معظم شهدای مظلوم این دو حادثه تروریستی گفت:ما همواره مدیون ایثار شهدا و خانوادهای معظم شان هستیم که بهترین سرمایه های خود را در راه این کشور تقدیم کردند و درخت انقلاب به برکت خون شهدا تنومندتر شده است.

وی با بیان اینکه تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه و توفیق است ادامه داد:در رسانه مکلف به معرفی شهدا و زنده نگه داشتن یاد ایشان هستیم وان شاالله این لیاقت شامل حالمان بشود که رهرو راه و هدف مقدس شهیدان باشیم.

معاون سیما در حاشیه این بازدیدها گفت: سریال هایی با موضوع شهیدان لاجوردی، صدرزاده، نادر مهدوی و صدوقی در دستور ساخت داریم.

وی ادامه داد: همچنین تولید مجموعه هایی از شهدای خبرنگار همچون شهید رهبر و… و همچنین آثار کوتاهی با موضوع زندگینامه شهدا در قالب پویانمایی در حال تولید است.

شهید مجتبی ندیمی در ۴۵ سالگی در پی حمله تروریستی در حرم شاهچراغ به فیض شهادت رسید.

شهید مهدوی متولد سال  ۱۳۶۶ که در سال ۸۷ در حسینیه سیدالشهدای (ع) شیراز با انفجار بمب توسط گروهک تروریستی تندر به سرکردگی جمشید شارمهد به شهادت رسید.

انتهای پیام