عمومی

سردار سلیمانی اعتقاد راسخ به جذب حداکثری داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار حسن شامگاه یکشنبه در ویژه برنامه سومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی که در اجلاس مردم زنجان برگزار شد، دویدند. ; زیرا از منظر این شهید بزرگوار کلمه شهادت تنها نویسنده ای بود که در واقعیت به زندگی خود پایان داد.

وی با یادآوری اینکه سردار سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس با شاهدان برجسته نشست و برخاست کرد، گفت: پس از 23 سال همسایگی با سردار سلیمانی که بهترین فرصت را برای خدمت می دانم، امروز توصیه می کنم بهترین منبع برای شناسایی این شخصیت برجسته است.

وی در دوران دفاع مقدس از سردار سلیمانی به عنوان یار رهبر عادل انقلاب یاد کرد و ادامه داد: اگر بخواهیم اخلاص شهید سلیمانی را در رابطه با مقام ولی فقیه درک کنیم کافی است به بیانات رهبر فرزانه انقلاب مراجعه کنید، خواهیم دید که در هر مراسمی از شهید سلیمانی یاد می کنند.

سردار رونده با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی فردی بود که هیچ گاه معنای خستگی را احساس نمی کرد و در مواجهه با خستگی از چهره این شهید بزرگوار نمی توانستیم آن را تشخیص دهیم، وی سعی کرد تواضع و فروتنی را در کار خود قرار دهد.

یکی از مشاوران سابق سپاه قدس یکی از ویژگی های سردار سلیمانی را نزدیک کردن مردم به یکدیگر عنوان کرد و گفت: او پول خود را صرف آبرو و آبرو کرد.

وی از سردار سلیمانی در خط قرمزهای اسلام، انقلاب و دین ایمان یاد کرد و افزود: این شهید بزرگوار تربیت شده مکتب ائمه اطهار انقلاب بود. او به عنوان یک انسان صبور بود و با همه با احترام رفتار می کرد.

شهید سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه حاج قاسم مرد میدانی به معنای واقعی کلمه بود و از فرمانده دولت اسلامی مهمتر بود. او حتی با نبوغی که داشت، توانست بدخواهان را متقاعد کند که اسلحه خود را تحویل دهند و به آنها امنیت و زمین داد تا علیه آنها کار کنند.

وی با بیان اینکه زندگی شهید سردار سلیمانی تمام درس زندگی است، برای بازگشت و قرار گرفتن در راه راست مورد تشویق و هدایت قرار گرفت و این نتیجه مسئولیت شهید و رهبری بود. جنتی در کنارش نبود.

سردار رونده یادآور شد: شخصیت شهید سردار سلیمانی جامع و کامل بود و بارها در عملیات های مختلف این موضوع را ثابت کرد، متفاوت است.