سطح والای ایران به لحاظ دانش پزشکی در دنیا

سرخط نیوز/زنجان وزیر کشور گفت: به لحاظ دانش، خدمات‌رسانی و پزشکی در سطح قابل قبول و والایی در سطح دنیا به سر می‌بریم و امروز در پرتو انقلاب اسلامی ایران عزت و احترام فراوان در این‌ حوزه داریم.

احمد وحیدی عصر امروز (۱۶ اسفندماه) در آیین افتتاح مرکز ۱۶۰ تختخوابی آنکولوژی بیمارستان ولی‌عصر (عج) که در مرکز آنکولوژی برگزار شد، ضمن تشکر از بانیان احداث مرکز ۱۶۰ تختخوابی آنکولوژی بیمارستان ولی‌عصر (عج) زنجان، اظهار کرد: کسانی که این بیمارستان را احداث کرده‌اند غم را از چهره بیماران می‌زدایند و این کار جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه خیرین سلامت‌ساز یکی از سازمان‌های توسعه‌یافته در کشور است، تصریح‌ کرد: مردم زمانی که اسم سرطان را می‌شنوند نگرانی بیشتری پیدا می‌کنند، بنابراین توجه به این موضوع مهم است که در کنار شیمی‌درمانی، پرتودرمانی نیز افزوده شود و به این‌ موضوع باید توجه کرد.

این مسئول به پیشرفت‌های علمی کشور در حوزه پزشکی اشاره کرد و ادامه داد: به لحاظ دانش، خدمات‌رسانی و پزشکی در سطح قابل قبول و والایی در سطح دنیا به سر می‌بریم و امروز در پرتو انقلاب اسلامی ایران عزت و احترام فراوان در این‌ حوزه داریم.

وی در ادامه‌ افزود: از تک‌تک افرادی که این مجموعه خیریه را ساخته‌اند تشکر می‌کنیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه در ساخت این بیمارستان کار ارزشمندی انجام شده است چون غم را از چهره مردم می‌زداید، گفت: همواره یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری این بوده که بیماران غیر از بیماری مشکلی نداشته باشند به همین خاطر ساخت این بیمارستان بسیار ارزشمند است.

وحیدی دیگر امتیاز این بیمارستان را خیریه بودن آن عنوان کرد و گفت: مسئله دیگر آنکولوژی بودن این بخش است و چون بیماری سرطان، بیماری بسیار سخت است، افتتاح این بخش بسیار ارزشمند است.

وزیر کشور گفت: مسئله دیگر پزشکانی هستند که بی‌توقع و شبانه‌روزی فعالیت کرده و همواره در کنار مردم بوده و غم‌خوار آنها هستند.

وزیر کشور اضافه کرد: طبیعتا این فضا پر استرس است چون وقتی بیماری دردی دارد، آن درد منتقل می‌شود به همین خاطر بسیار پراهمیت است.

محسن افشارچی نیز در این مراسم گفت: زنجان از لحاظ خیریه‌های سلامت سرآمد کشور است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه کارهای خیریه ولیعصر (عج) کلمه طیبه است، اظهار کرد: ما خروجی اقدامات این خیریه را در ایام کرونا مشاهده کردیم و امیدواریم پس از این نیز از خدمات این خیریه که باری از دوش دولت برمی‌دارند، بهره‌مند شویم.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل