بین الملل

شاباک مدعی بازداشت تیمی به اتهام طرح‌ریزی برای عملیات‌های ضدصهیونیستی شد

سرویس‌ امنیت داخلی رژیم صهیونیستی «شاباک» مدعی شد که یک تیم وابسته به «جبهه خلق آزادی فلسطین» را که در دو شهر جنین و نابلس فعالیت داشت و قصد طرح‌ریزی عملیات‌هایی علیه این رژیم را داشت، بازداشت کرده است.

به گزارش سرخط نیوز، سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که اعضای این تیم طی ماه‌های اخیر پس از برنامه‌ریزی برای انجام عملیات‌های ضدصهیونیستی به دستور «علام الکعبی»، از رهبران تبعیدی جبهه خلق به غزه که اکنون در لبنان حضور دارد، بازداشت شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رژیم صهیونیستی علام الکعبی را به جذب مبارزان مقاومت در کرانه باختری به منظور اجرای عملیات‌های ضدصهیونیستی متهم کرده است.

شاباک تاکید کرد که دو نفر از بازداشت شدگان مراد الکعبی از نابلس و خالد ابو الهیجا از جنین هستند که در حال برنامه‌ریزی برای اجرای عملیات تیراندازی بودند و دو قبضه اسلحه “ام 16” هم از آن‌ها مصادره شده است.

انتهای پیام

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.