ورزشی

عکس| امید ابراهیمی به دوران استقلال برگشت!

امید ابراهیمی که قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ آسیب دید و به‌خاطر مصدومیت این رقابت‌های مهم را از دست داد، با نظر امیر قلعه‌نویی در فیفا دی اخیر دوباره به تیم ملی دعوت شد که پس از آن در سه دیدار متوالی لیگ ستارگان بهترین بازی‌ها را برای الشمال انجام داده و یک گل به ثمر رسانده و یک پنالتی هم گرفته است.

عکس| امید ابراهیمی به دوران استقلال برگشت!
آفتاب‌‌نیوز :

ستاره سابق استقلال که در فیفادی اخیر حضور تعویضی در نخستین مسابقه تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ داشت و برابر ازبکستان نیمکت‌نشین بود، پس از گلزنی برای الشمال در تقابل با قطر اس. سی و حضور موثر در بازی با السد، دو روز قبل هم برابر الغرافه درخشید.

امید ابراهیمی در شرایطی که تیمش با نتیجه یک بر صفر در آستانه شکست مقابل الغرافه مدعی قهرمانی و صدرنشین بود، با یک ضربه آکروباتیک در وقت‌های تلف شده کاری کرد تا تیمش در لحظات پایانی از ششمین باخت فصل در لیگ ستارگان قطر نجات پیدا کند.

ابراهیمی در دقیقه ۲۴ هم قصد داشت با این کنترل و شوت به سمت دروازه الغرافه گلزنی کند که داور خطای هند او را گرفت.
الشمال که در سه هفته متوالی یک شکست و دو پیروزی داشت، به دنبال کسب نتیجه مقابل الغرافه بود که در لحظات پایانی روی ضربه قیچی برگردان امید ابراهیمی و برخورد توپ به دست دامی ترائوره صاحب یک ضربه پنالتی شد که ریکاردو گومس آن را تبدیل به گل کرد.

ابراهیمی که دوباره به دوران اوج برگشته و یاد روز‌های درخشان در استقلال و سپاهان را زنده کرده، امیدوار است مثل ۱۱ دیدار اخیرشان تا پایان فصل هم در ترکیب الشمال بماند و آمار یک گل، یک پاس گل و گرفتن یک پنالتی را بهتر کند و علاوه بر آن در تیم ملی هم بماند.

عکس| امید ابراهیمی به دوران استقلال برگشت!

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.