ورزشی

عکس‌| جایزه ویژه رونالدو در مکزیک؛ Cr۷ خارج از ورزش هم می‌درخشد!

آفتاب‌‌نیوز :

کریستیانو رونالدو، ابرستاره فوتبال جهان، این روز‌ها نه تنها او را به خاطر فوتبال بلکه به دلیل ورود به دنیای تجارت در خاطر خواهیم داشت و این موضوع به کشور مکزیک نیز رسیده است.

رونالدو به دنبال گسترش کسب و کار خود در نقاط مختلف جهان

در سال ۲۰۲۳ رستوران مدرن تاتل که در سال ۲۰۱۴ توسط او تاسیس شده، به عنوان محبوب‌ترین رستوران سال مکزیک شناخته شد.

تاتل در مکزیکو سیتی ساخته شده و مالکیت آن به صورت مشترک در اختیار کریستیانو رونالدو و رافائل نادال تنیسور اسپانیایی جهان است.

این پروژه تنها یکی از سرمایه‌گذاری‌های تجاری این ستاره است؛ زیرا او هتل‌ها، ساعت‎‌فروشی‌ها، کفش‌فروشی‌ها و رستوران‌های زیادی را در سراسر جهان دارد.

تاتل مکزیکو سیتی یک رستوران زنجیره‌ای است که در شش منطقه جغرافیایی از جمله بورلی هیلز آمریکا، مادرید، والنسیا و ایبیزای اسپانیا و ریاض در عربستان سعودی فعالیت دارد.

کریستیانو معمولاً سرمایه‌گذاری‌های خود را زیر نظر دارد و از مکان‌های تحت مالکیت خود بازدید می‌کند، ولی در حال حاضر هیچ سفری به مکزیک نداشته است.

این رستوران که در مکزیک است، بهترین رستوران سال ۲۰۲۳ این کشور شد و جدای از جذابیت این مکان، برخی از غذا‌های آن از جمله کیک پنیر آن به عنوان بهترین کیک سال ۲۰۲۳ مورد تقدیر قرار گرفت که قیمتی حدود ۱۷ دلار دارد.

قیمت منوی این رستوران از ۹ دلار شروع شده و گران‌ترین غذای آن حدود ۲۰۰ دلار است که این غذا ماهی سیاه است.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.