بین الملل

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون سراسری است

سازمان سنجش آموزش کشور:

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه تاکنون ۹۲۰ هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده‌اند، گفت: فردا پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه، آخرین مهلت ثبت نام آزمون سراسری است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه تاکنون ۹۲۰ هزار داوطلب در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده‌اند، گفت: فردا پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه، آخرین مهلت ثبت نام آزمون سراسری است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه ثبت‌نام از ۱۵ فروردین ماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه ادامه دارد، گفت: داوطلبانی نیز که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند تا این تاریخ نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

وی افزود: داوطلبان باید قبل از ثبت نام با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir نسبت به مشاهده، تأیید هویت و دریافت کد ۱۹ رقمی از سامانه اقدام نمایند ضمن اینکه سیستم جامع آزمون سراسری راه‌اندازی شده است و در این سامانه به هر فرد صفحه‌ای اختصاص داده شده و هر داوطلب باید اطلاعات فردی و تحصیلی را به صورت کامل و دقیق وارد نماید.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۱۴ و ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/