بین الملل

محکومیت جنایات ظالمانه رژیم صهیونیستی توسط رئیس فدراسیون

محکومیت جنایات ظالمانه رژیم صهیونیستی توسط رئیس فدراسیون

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در دیدار با نماینده فدراسیون فلسطین در کنفدراسیون فوتبال آسیا،جنایات ظالمانه رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، امروز و در حاشیه برگزاری نشست هیئت اجرایی کنفدراسیون در جده، با سوزان شلبی، نماینده فدراسیون فلسطین در کنفدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در این نشست با ابراز تاسف از جنایات تلخ و ظالمانه رژیم صهیونیستی در نواز غزه عنوان کرد:غاصبان صهیونیست نه بلکه به کودکان بی پناه، حتی تبسم را بر لبان کودکان فوتبالیست هم خشکاندند. علاوه بر زنان و مردان، فوتبالیست‌های مظلوم هم مورد بی رحمی آنها قرار گرفتند و به خاک و خون کشیده شدند. رژیم صهیونیستی در این مدت زمین‌های متعدد فوتبال را به تمامی تخریب کرده است. این منطق صهیونیسم نباید در هیچ جایی از جهان مدافعانی داشته باشد.

وی همچنین خطاب به نماینده فلسطین در کنفدراسیون افزود: فیلمی که شما در جلسه هیات اجرایی کنفدراسیون پخش کردید دل همه را به درد آورد و باید هر انسان آزاده‌ای را با هر دین و منطقی به واکنش برانگیزد.

تاج خاطرنشان کرد: واقعا در کجای دنیا ۶۰ فوتبالیست توسط یک رژیم غاصب از بین می‌روند؟ این جنایات باید به شکل همه گیر محکوم شود.

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.