بین الملل

مقاومت عراق به یک هدف صهیونیستی در جولان اشغالی حمله کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین سرخط نیوز، رسانه‌های صهیونیستی بامداد پنجشنبه گزارش دادند که یک پهپاد انتحاری به ساختمانی در جنوب بلندی‌های جولان اشغالی برخورد کرده و منفجر شد.

طبق گزارش‌ها، ارتش رژیم صهیونیستی در حال بررسی این است که آیا پهپاد مذکور از خاک سوریه پرتاب شده یا خیر.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد که اگر مبدأ پرتاب این پهپاد،‌ از خاک سوریه تعیین بشود، این اولین بار از زمان آغاز جنگ غزه خواهد بود که چنین حمله پهپادی انجام می‌شود.

دقایقی بعد، گروه موسوم به «مقاومت اسلامی عراق» اعلام کرد که در حمایت از نوار غزه و پاسخ به کشتار فلسطینی‌ها در حملات رژیم صهیونیستی، یک هدف مهم و حیاتی در جنوب شهرک «إلیاد» واقع در بلندی‌های جولان اشغالی را هدف قرار داده است.

برخی منابع غیررسمی نیز گزارش‌های تاییدنشده‌ای از هدف قرار گرفتن یک فرودگاه هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی در این حمله منتشر کردند.

پیش از این نیز مقاومت اسلامی عراق بعد از حمله به بندر ایلات در حمایت از مردم فلسطین، گفته بود که یک هدف حیاتی متعلق به رژیم صهیونیستی را در دریای مدیترانه مورد حمله قرار داده است. (جزئیات بیشتر)

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.