اقتصادی

نتایج انتخابات هیات مدیره انجمن انرژیهای تجدیدپذیر

با برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن انرژیهای تجدیدپذیر، این انجمن اعضای جدید به همراه سمت هر یک در هیات مدیره را شناخت.

به گزارش سرخط نیوز و به نقل از انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، مجمع عمومی فوق العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران روز ۲۰ تیرماه ۱۴۰۲ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
بر اساس آرای ماخوذه، هفت نفر از کاندیداها به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند که اسامی آنها به ترتیب الفبایی به شرح زیر است:
– شهاب‌الدین بختیار به نمایندگی از شرکت غدیر انرژی لامرد
– بهنام ترکاشوند به نمایندگی از شرکت آفتاب ماد راه ابریشم
– احمد درازگیسو به نمایندگی از شرکت آرین مه‌باد
– مجتبی صمیمی از شرکت سرمایه گذاری نیرو
– امیر طالبی طرقبه از شرکت تولید نیروی برق سبز بینالود
– یاور عنانی از شرکت تولید انرژی های تجدیدپذیر مپنا
– داود مددی از شرکت مهندسی تدبیر، توسعه، سلامت

همچنین احمد حقانی به نمایندگی از شرکت تولید نیروی برق سبز منجیل، حسین رضایی به نمایندگی از شرکت صبا تابان شرق و کمیل محمدی به نمایندگی از شرکت مانا انرژی پاک به عنوان اعضای علی البدل و پیمان تسنیمی به عنوان بازرس انجمن انتخاب شدند.
در اولین جلسه هیات رئیسه دور سوم انجمن نیز بنا بر آرای ماخوذه هیات رئیسه، داود مددی به عنوان رئیس هیات مدیره، یاور عنانی به عنوان نایب رئیس هیات مدیره، بهنام ترکاشوند به عنوان خزانه‌دار انجمن، محمد امین زنگنه به عنوان دبیر انجمن و حسین رضایی به عنوان قائم مقام دبیر انتخاب شدند.
انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران در بهمن سال ۱۳۹۶ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تأسیس شد و در حال حاضر بیش از ۸۰۰ مگاوات از ۱۰۰۰ مگاوات ظرفیت منصوبه نیروگاه‌های تجدیدپذیر در کشور متعلق به این انجمن است. لازم به ذکر است که ۲۰۰۰ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر نیز توسط اعضای انجمن در حال پیشبرد و احداث است.

این انجمن در سال های فعالیت خود توانسته گام های موثری را در راستای توسعه این صنعت بردارد که از آن جمله می‌توان به دریافت سوخت صرفه‌جویی شده نیروگاه‌های تجدیدپذیر برای اولین بار در کشور، اصلاح قوانین و مقررات و افزایش بودجه صنعت تجدیدپذیر اشاره کرد.

انتهای پیام